gebe
  1. bsrabkrhn

bsrabkrhn Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    1
    Ödül Puanları:
    0

polikist over olupta hamile kalanlar

Konu, 'Gebeliğe Hazırlık' kısmında bsrabkrhn tarafından paylaşıldı.

polikist over hastasıyım ve yakında düğünüm olacak hamıle kalamamaktan korkuyorum benım durumumda olan var mı acaba

Asena_Sule bunu beğendi.
  2. Asena_Sule

Asena_Sule Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    990
    Ödül Puanları:
    163
    bende evlendikten sonra çıktı pko 2 yıl oldu hamile kalamıyorum düğünden hemen sonra tedavilere başla hemen istiyorsan dbebek ama hemende kalabili,rsin şans işi pko olup hamile kalanda var

3. Offfff

Offfff Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    1
    Bende de polikistik kistler var evleneli 3 ay oldu ve cok sancim oluyordu her adet oldumda doktora gittik esimle ve direk korunmayı bırakın dedi iki yumurtalinida sıçramış dedi ekimin 9 anda bıraktık ama hasta oldum biraz değişik oldu hic olmamıştı boyle ilk gün az ikinci gün cok ve bida olmadı kesildi yani vajinamda kaşıntı karnının altında şişme ve göğüslerinde hassasiyet ve damarlar belirdi sizce hamile olabilir miyim ins öyledir

4. BEYZA21

BEYZA21 ♥ سن بنيم جننتيم نفسيمسين ♥ Yetkili Kişi

Beğenilen Mesajlar:
    1.524
    Ödül Puanları:
    113
    Bu durumlar bize göre değerlendirilmez.Test yaparak gebe olup olmadığınızı öğrenebilrsiniz.Vajinal bölgenizdeki kaşıntı enfeksiyon bulgusu taşıyor.Kaşıntı devam ederse ve yanma kokulu akıntı eşlik ederse hekime görünün..

5. Offfff

Offfff Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    1
    Gebelik testi yaptım fakat ikinci çizgi cok belli degil dikkatli bakınca görünüyor ama beyaz gibi bir çizgi var ve anlamadım daha yeni olduğu için net görünmez diyorlar sizce

6. BEYZA21

BEYZA21 ♥ سن بنيم جننتيم نفسيمسين ♥ Yetkili Kişi

Beğenilen Mesajlar:
    1.524
    Ödül Puanları:
    113
    HCG testi yaptırın net sonucu alırsınız..

polikist over olupta hamile kalanlar konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. polikistik over olup zahmetsizce hamile kalabilen var mı?

polikistik over olup zahmetsizce hamile kalabilen var mı?

pko olup hamile kalanlar polikistik over olup hamile kalanlar polikistik overli kalabilirmi over hastaları kalabilirmi hastaları nasıl kalır slm anlaşıldığı üzere pko hastasıyım ve bebek istiyorum. reglin 3. günü hormon testleri yaptırdım. değerlerim şu şekilde: estradiol: 16 FSH: 7,11 LH: 18,82 prolaktin: 14,60 bunların ne anlama geldiğini bilmiorum çünkü gittiğim doktorlar bununla ilgili...
  2. polikistik over olup hamile kalan var mı ?

polikistik over olup hamile kalan var mı ?

polikistik over yupisyupisslm kızlar bende yeni aranıza katıldım aranızda polikistik olup gebe kalan varmıı lütfen cevap yazarmısınızzz
  3. polikistik overi olup hamile kalamayanlar burayaa

polikistik overi olup hamile kalamayanlar burayaa

kızlar bebek hasreti çekenler yazsın lütfen polikistik overi olup hamile kalan varmı
  4. Vajinismus olup hamile kalanlar

Vajinismus olup hamile kalanlar

Vajinismus olup hamile kalmak, vajinismuslu olup hamile kalanlar ve vajinismus olup nasıl hamile kalınır hususunda detaylı paylaşım alanı. Vajinismus tedavi kliniklerine başvuran pek çok hastanın geliş nedenleri arasında cinsel sorunu çözmek ve daha sonra da doğal yollarla hamile kalmak bulunur. Bu bölümde vajinismus hastaları için gebe kalma ve gebelik dönemi, vajinismus hastalığı ve...
  5. adet düzenliği olup hamile kalanlar

adet düzenliği olup hamile kalanlar

selam melekler 2 yıllık evliyim evlenmeden öncede adet düzensizliği yaşordum halende bu durumu yaşıyorum bir senedir bebek istiyoruz ama adet düzensizliğinden hamile kalamıyacağı söyledi çevremdekiler benim durumumda olupta hamile kalan varmı aranızda acaba adet düzensizliği hamile kalmama engelmi

Sayfayı Paylaş