gebe
  1. karenkaren

karenkaren Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0

polikistik over hastalığı ve gebelik

Konu, 'Gebelik' kısmında karenkaren tarafından paylaşıldı.

[TABLE="align: left"] [TR] [TD][/TD]
    [TD][/TD]
    [/TR]
    [/TABLE]
    Polikistik over hastasıyım,tedavi görüyorum ,şeker ilacı kullanıyorum,kimyasal gebelik geçirdim,bu konuda geçirdiğiniz aşamaları yazarmısınız..

2. karenkaren

karenkaren Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
  3. gülme

gülme Aktif Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    127
    Ödül Puanları:
    43
    slm bende pko hastasıyım bitane çocugum var sürpriz sı sekılde oldu ama 8 aydır uğrasıyoruz ıkıncı ıcın bakalım buay ığneye gececez hayırlısı

4. gülden34

gülden34 Forum Okuru

slm

bende suphelenıyorum istanbulda bana onerebılecegınız.hastane yada doktor varmı

polikistik over hastalığı ve gebelik konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Polikistik Over (PCO) ve Polikistik Over Sendromu (PCOS)’li kadınlar ne yapmalı?

Polikistik Over (PCO) ve Polikistik Over Sendromu (PCOS)’li kadınlar ne yapmalı?

pcos bitkisel tedavi polikistik over bitkisel tedavi polikistik over sendromu pcos ve hamilelik gebelik PCOS’li kadınlar hormonal yönden farklı oldukları için en çok ilaçla tedaviden fayda görürler. Zaten en çok kısırlık sebebi aylık yumurta gelişmesinin olmayışıdır. İlaçla yumurtalık uyarısı genellikle yumurta gelişmesi ve iyi bir gebelik şansı ile sonuçlanır. Fakat bu tip kadınlarda...
  2. POLİKİSTİK OVER SENDROMU VE İNFERTİLİTE

POLİKİSTİK OVER SENDROMU VE İNFERTİLİTE

polikistik over sendromu nedir,polikistik over sendromunun nedenleri,polikistik over sendromu belirtileri,polikistik over sendromu ve kısırlık,polikistik over sendromu tedavisi hakkında bilgiler Polikistik Over Sendromu (PCOS) ilk kez 1935 yılında Stein ve Leventhal tarafından adet düzensizliği, şişmanlık ve erkek tipi tüylenme olarak tanımlanmıştır. Stein ve Leventhal adet düzensizliği...
  3. polikistik over

polikistik over

arkadaslar aranızda polikistik over olup hamile kalan varmı
  4. Polikistik overde neden gebelik daha geç elde edilebilir?

Polikistik overde neden gebelik daha geç elde edilebilir?

polikistik over nedir,polikistik over nedenleri,polikistik over belirtileri,polikistik ovar tedavisi,polikistik over hakkında bilgiler Polikistik overde hamile kalmayı geciktiren başlıca neden ovulasyon (yumurtlama) olmaması veya düzensiz olmasıdır. Bu nedenle ovulasyon düzenleyici tedaviler verilir gebelik elde etmeyi hızlandırmak için. Ancak polikistik over hastaları bazen...
  5. Polikistik over sendromu nedir ?

Polikistik over sendromu nedir ?

Polikistik over sendromu (POS), üreme çağındaki kadınların % 5- 10’unu etkileyen bir endokrin hastalığıdır. Adet kanaması rahatsızlıklarıyla ilişkisi nedeniyle 1935’te ilk olarak fark edilmiştir. Polikistik over sendromu yumurtalıktaki yüksek miktarda androjenlerle (testosteron gibi erkeklik hormonları) kendini gösterir ve insülin direnciyle bağlantılıdır. Genellikle küçük kistler...

Sayfayı Paylaş