gebe
  1. my love

my love Forum Okuru

polikistik over olanlar varmı

Konu, 'Soru-Cevap' kısmında my love tarafından paylaşıldı.

Merhabalar arkadaşlarım bende polistik over sendhromu var. Acaba sitemizde kayıtlı olan yada misafir olan kullanıcılardan polikistik over olanlar varmı ? Bu konuda bana neler söyleyebilirsiniz. Bu durumu nereden nasıhl öğrenebilirim. teşekkür ediyorum.

Asena_Sule bunu beğendi.
  2. Asena_Sule

Asena_Sule Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    990
    Ödül Puanları:
    163
    geçmiş olsun . malesef çok kişide var pko . pko yumrtlama bozukluğu dur bendede var.bunun tedavisi iki kısımlı çocuk düşünen düşünmeyen on göre tedvisi oluyor ben 2 yıldır ilaçsız adet olamıyorum 2 yıldır tedavi görüytorum ama geçmiyor bi türlü şimdi iğne tedavi olacağım bakalım sonuç ne olacak

3. özge**

özge** Hamiş Melek

Beğenilen Mesajlar:
    34
    Ödül Puanları:
    18
    bende de var o dert bebekte olmuyor hayırlısı isteyen herkese versin rabbim

4. *LAVİNNYA*

*LAVİNNYA* Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    557
    Ödül Puanları:
    93
    bendede var pko. bende acayip adet düzensizliği var:(

polikistik over olanlar varmı konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Polikistik over sorunu yada bilgisi olanlar lütfen yardım...

Polikistik over sorunu yada bilgisi olanlar lütfen yardım...

polikistik over olanlar :dilektut::dilektut:KIZLAR BENDE POLİKİSTİK OVER SORUNU VAR.. ADET DÜZENSİZLİĞİ YAŞIYORUM. 7 AYDIR HAMİLE KALAMIYORUM. PKO LU OLUP HAMİLE KALANLAR VAR MI ACABA... BİLGİLENDİRİRSENİZ SEVİNİRİM... İÇİM ÇOK KARARDI BU KONUDAN... UMUDUMU YİTİRMEK İSTEMİYORUM
  2. polikistik over hastası olupta aşılama yaptıran varmı?

polikistik over hastası olupta aşılama yaptıran varmı?

mrb arkadaslar ben 6 yıldır pkoluyum ve 6 aydır evlıyım ılaclarla yumurtlama oldu ve dun asılama ıslemı gerceklestı bu sekılde gebelık elde eden arkadaslar varsa lutfen cvplayın
  3. polikistik over sendromu olanlar hamile kalanlar

polikistik over sendromu olanlar hamile kalanlar

slm arkadaşlar ben aranıza yeni katıldım 3 yıllık evliyim 2 yıldır bebek istiyoruz ama polikistik over sendromu tanısı kondu yumurta çatlamama sorunu var ilk tedavim dış gebelikle sonuçlandı malesef çok zor atlattım bilgilerinize ihtiyacı var dış gebelik geçirip sonrasında hamile kalan varmı acaba
  4. polikistik over

polikistik over

arkadaslar aranızda polikistik over olup hamile kalan varmı
  5. Polikistik Over Sendromu (PKOS) Diyeti

Polikistik Over Sendromu (PKOS) Diyeti

PKOS hastaları için önerilen ana diyet düşük karbonhidratlı olandır. PKOS hastalarında sıkça görüldüğü gibi eğer vücudun insülin direnci yüksekse karbonhidratları enerjiye çevirmez bu yağ olarak biriktirir. Bu da tercih edilen bir sonuç olamaz. O yüzden mümkün olduğu kadar basit karbonhidrat tüketimini azaltamanız gerekir. Bunu yapmanın en kolay yolu da basit karbonhidrat (karb) yerine meyve...

Sayfayı Paylaş