gebe

polikistik over olup zahmetsizce hamile kalabilen var mı?

Konu, 'Gebeliğe Hazırlık' kısmında naenia tarafından paylaşıldı.

1. Cansutpz

Cansutpz Forum Okuru

2 yıl oldu evliyim bende bebek istedim olmadı adet düzensizliğim var evlendiğimden beri adet olmadım hep söktürücü ilaclarla oldum. Doktor tedaviye basladı inofolic ve klomen verdi inşallah hamile kalırım :(

2. asiye sarı

asiye sarı Aktif Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    162
    Ödül Puanları:
    43
    canım hiç stres yapma 3 yumurtanın oluşması gayet güzel bir durum olumsuz düşünme Allah isterse olur sen sadece elinden geleni yap ve dua et. İnşallah hayırlı haberler alırsın.

Elidaiso bunu beğendi.
  3. Elidaiso

Elidaiso Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    2
    Ödül Puanları:
    3
    insallah bakalım elinden bisey gelmiyor ınsanın caresizce bekliyoruz

4. Hamisss anne

Hamisss anne Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    3
    Ödül Puanları:
    3
    Merhaba yeni katıldım aranıza bnmde pkom var tedavi görüyorum yumurtlayamiyorum hap almasam 2 ay rahat olmuyorum. Suan reglm ve dr um serophene verdi ve 3.günüm bebis istiyoruz inşallah. RABBIM HERKESIN KUCAGINI DOLDURSUN

5. Elidaiso

Elidaiso Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    2
    Ödül Puanları:
    3
    Arkadaşlar ben pko hastası oldugumu öğrendim benim adetlerim düzenli yani hiç bu belrırtısı yoktu neyse bebek istedik ve pko olduğunu anladık doktor klomen verdi ve hemen o ay 3 yumurtam gelişti sanrm 19mm 20mm 22mm snrasında progestan ve folikasit verdi ilk ay yumurta geişince doktorum şaşrdi hemen cvp verıyrsun kesin olur dedi ama bu kadar umutlu konuşurken burda bircok kişinin bu sebepten olmams farklılık gösteririm doktor bilirim bu kadar güven verıyor

Hamisss anne bunu beğendi.
  6. Hamisss anne

Beğenilen Mesajlar:
    3
    Ödül Puanları:
    3
    Inşallah tutar cnm bnde serophene kullanıyorum Rabbim hayirlisiyla bebislerimize kavusmayi nadip etsin. bu arada bnde pko luyum dr pko hastalari daha kolay gebe kalabiliyor demisti aklinda bulunsun umutsuzliga kapılma herseyin hayırlısı olsun yumurtslarim cok iyi gelişmiş sonucunu bekliyorum cnm haber ver olurmu

7. Elidaiso

Elidaiso Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    2
    Ödül Puanları:
    3
    İnsal
    İnşallah olur çok korkuyrm doktorm banada net konuştu beni bu sayfada olumsuz durumda olanlar üzüyor rabbim bizleriz böyle imtihan edıyor bana olur diye kesin konuştu ama hepsi bir değilmi bu hastalarında çoğu kişi senelerce olmuyor.

8. Hamisss anne

Beğenilen Mesajlar:
    3
    Ödül Puanları:
    3
    Her insanin kismeti farklidir cnm kiminin olur ama yolda kalir kiminin sonuna dek gider hic uzulme o olumsuzlara da dua et inşallah olur diye ama sen drunu dinle ne diyosa yap cnm hic sikinyi yapma sen olur inşallah

9. Elidaiso

Elidaiso Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    2
    Ödül Puanları:
    3
    insallah rabbim isteyen herkese verdim sende olursa yaz buraya olurmu olumlu seyler duyalımsende de inşallah..

Hamisss anne bunu beğendi.
  10. Hamisss anne

Beğenilen Mesajlar:
    3
    Ödül Puanları:
    3
    Tamam canım yazarım inşallah sen de yaz ne olursa olsun inşallah guzel haberlerini aliriz

Elidaiso bunu beğendi.
  11. Hamisss anne

Beğenilen Mesajlar:
    3
    Ödül Puanları:
    3
    inşallah canim tedavin cvp verir guzel haberinlarini bekliyorum senin de insallahhjjjj

12. Gamyucuk

Gamyucuk Forum Okuru

Tedavisiz ikinci ayımda hamile kaldım. Ama malesef cildim sivilvelendi ve kahroluyorum :(

13. Gamyucuk

Gamyucuk Forum Okuru

Benim gibi sivilcelenen var mı acaba:(

polikistik over olup zahmetsizce hamile kalabilen var mı? konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. polikistik over olup hamile kalan var mı ?

polikistik over olup hamile kalan var mı ?

polikistik over yupisyupisslm kızlar bende yeni aranıza katıldım aranızda polikistik olup gebe kalan varmıı lütfen cevap yazarmısınızzz
  2. polikistik overi olup hamile kalamayanlar burayaa

polikistik overi olup hamile kalamayanlar burayaa

kızlar bebek hasreti çekenler yazsın lütfen polikistik overi olup hamile kalan varmı
  3. Polikistik over hastası mıyım?

Polikistik over hastası mıyım?

Merhaba size kısa bir sorum olacak adet düzensizliği ve kötü kokulu akıntı şikayetiyle doktora gittim benden ultrason ve kan tahlili istedi ultrasonu bugün çektirdim Sonuc: bilateral polikistik overlar yazıyo verdikleri kağıtta..kan tahlilini henüz yaptırmadım adetin 3.günü yapılıcakmıs iki sonucu bırlıkte göstericem doktora bu sonuc şu an için durumumla ilgili ne anlam ifade ediyor...
  4. Acaba Hamilemiyim.... polikistik over sendromu var hamile kalabilir miyimx

Acaba Hamilemiyim.... polikistik over sendromu var hamile kalabilir miyimx

Merhabalar ben polikistik over sendromu vardı. 2 ay önce laporoskopi cerahi ile ameliyat oldum. ilk ay ilaç kullanmadan regl oldum İkinci ayda yumurtlama takibi yapıp düzenli ilişkiye girdik. Çocuk istiyoruz 5 yıldır Bir çok ilaç tedavileri gördüm maalesef başarılı olamadık. Şimdi umudum çok var. Şuan regl olmama 9 gün var ve bir çok değişik belirtiler 1.Gögüslerde hassasiyet ve şişlik...

Sayfayı Paylaş