gebe
  1. bal_arısı

bal_arısı Forum Okuru

Polikistik over sorunu yada bilgisi olanlar lütfen yardım...

Konu, 'Gebelik' kısmında bal_arısı tarafından paylaşıldı.

polikistik over olanlar :dilektut::dilektut:KIZLAR BENDE POLİKİSTİK OVER SORUNU VAR.. ADET DÜZENSİZLİĞİ YAŞIYORUM. 7 AYDIR HAMİLE KALAMIYORUM. PKO LU OLUP HAMİLE KALANLAR VAR MI ACABA... BİLGİLENDİRİRSENİZ SEVİNİRİM... İÇİM ÇOK KARARDI BU KONUDAN... UMUDUMU YİTİRMEK İSTEMİYORUM

2. bal_arısı

bal_arısı Forum Okuru

neden kimse cevap yazmıyor....:(

3. Kayıtsız Üye

Kayıtsız Üye Forum Okuru

merhaba

bende puko var tedavı oldum kılomen catl iğnesi hamile kalamadım doktor şeker hapı dıye gulugofen verdi yumurtlama sağlıyormuş ama cok yan etkısı var mide bulantısı baş donmesi yapıyor kullanmasammı kı acaba bu hastalık da olup formda hamile olan var canım

4. bal_arısı

bal_arısı Forum Okuru

bende glukophage diye bi ilaç kullanıyorum şu an 2 ayı geçti mide bulantısı vermesi doğal bünye sonra alışıyo iştahı kesmesi iyi yönü ama kilo vermeye yardımcı oluyo. Şimdilik kullanıyorum. Nisan da kontrol üm var. Bakalım ne diyecek bilmiyorum. Ama ben çok sabırsızım bi an önce bebeğimi kucağıma alamk istiyorum. teşekkür ederim ...

Polikistik over sorunu yada bilgisi olanlar lütfen yardım... konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. tecrübeli olanlar yada bilgisi olanlar yardım edebilirmisiniz

tecrübeli olanlar yada bilgisi olanlar yardım edebilirmisiniz

melişler ben tahminen 5 yada 6 haftalık hamileyim dr. gittim net bişey söylemedi...şekerim 113 çıkmış dr. yüksek olduğunu söyledi ama ilaç diyet filan vermedi.haftaya bi daha gelmemi söyledi o kadar... ben hamilelikte şekerin son aylarda çıktığını duymuştum ama ilk aylarda hiç duymamıştım..acaba 113 şeker değeri gerçekten çok mu..bilgisi olan lütfen paylaşsın..çok korkuyorum :S ayrıca bana...
  2. polikistik over rahatsızlığım var hastayım yardım lütfen

polikistik over rahatsızlığım var hastayım yardım lütfen

polikistik over 19 yaşındayım 4 senedir dıana ve türevlerini kullanıyorum. çok sıkıldım ilaç kullanmaktan. bırakmak istiyorum. gebe kalamama korkum var. ya daha kötü olurda kalamazsam diye ilacı bırakamıyorum. ne yapsam bilemiyorumm
  3. polikistik over olanlar varmı

polikistik over olanlar varmı

Merhabalar arkadaşlarım bende polistik over sendhromu var. Acaba sitemizde kayıtlı olan yada misafir olan kullanıcılardan polikistik over olanlar varmı ? Bu konuda bana neler söyleyebilirsiniz. Bu durumu nereden nasıhl öğrenebilirim. teşekkür ediyorum.
  4. Polikistik Over Sendromu (PKOS) Diyeti

Polikistik Over Sendromu (PKOS) Diyeti

PKOS hastaları için önerilen ana diyet düşük karbonhidratlı olandır. PKOS hastalarında sıkça görüldüğü gibi eğer vücudun insülin direnci yüksekse karbonhidratları enerjiye çevirmez bu yağ olarak biriktirir. Bu da tercih edilen bir sonuç olamaz. O yüzden mümkün olduğu kadar basit karbonhidrat tüketimini azaltamanız gerekir. Bunu yapmanın en kolay yolu da basit karbonhidrat (karb) yerine meyve...

Sayfayı Paylaş