gebe
  1. özge**

özge** Hamiş Melek

Beğenilen Mesajlar:
    34
    Ödül Puanları:
    18

polikistik overi olup hamile kalamayanlar burayaa

Konu, 'Bebeğimiz ve biz' kısmında özge** tarafından paylaşıldı.

kızlar bebek hasreti çekenler yazsın lütfen polikistik overi olup hamile kalan varmı

2. cerennnn

cerennnn Forum Okuru

Bnde pco hstasym 2yllk evlym ilk yl istmdm daha snra yapmaya krr vrdk ama olmadi pco oldgmu ogrndm hap tdvsi gordm 6 ay ,ama tedavnn sonunda sadece 2tane ymrtm gelsms yumurta catltma ignesi oldm su an beklyrm blmyrm sonucu 4gn snrakontrole gdcm ama bence yne yok olmyor iste yoruldm esimde bi sorun yok beni cok destklyo kndmi uzmememi syluyo ama elmde dgl dun eltim 3uncu cocugnu dogrdu nasl uzlmym allahm sabr versn yardm etsn hepimze dua edn bna bn herkeze edyrm :'(

3. cerennnn

cerennnn Forum Okuru

4. wsyt

wsyt Forum Okuru

Allah kolaylik versin canm rabbim sanada nasip etsin benim eltimde benden bi ay sonra evlendi 7 aylik hamile simdi hemen oldu onun bende cok istiyorum rabbim istyen herkese hayirli evlatlar versin

polikistik overi olup hamile kalamayanlar burayaa konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. polikistik over olup zahmetsizce hamile kalabilen var mı?

polikistik over olup zahmetsizce hamile kalabilen var mı?

pko olup hamile kalanlar polikistik over olup hamile kalanlar polikistik overli kalabilirmi over hastaları kalabilirmi hastaları nasıl kalır slm anlaşıldığı üzere pko hastasıyım ve bebek istiyorum. reglin 3. günü hormon testleri yaptırdım. değerlerim şu şekilde: estradiol: 16 FSH: 7,11 LH: 18,82 prolaktin: 14,60 bunların ne anlama geldiğini bilmiorum çünkü gittiğim doktorlar bununla ilgili...
  2. polikistik over hastası olupta aşılama yaptıran varmı?

polikistik over hastası olupta aşılama yaptıran varmı?

mrb arkadaslar ben 6 yıldır pkoluyum ve 6 aydır evlıyım ılaclarla yumurtlama oldu ve dun asılama ıslemı gerceklestı bu sekılde gebelık elde eden arkadaslar varsa lutfen cvplayın
  3. polikistik over olup hamile kalan var mı ?

polikistik over olup hamile kalan var mı ?

polikistik over yupisyupisslm kızlar bende yeni aranıza katıldım aranızda polikistik olup gebe kalan varmıı lütfen cevap yazarmısınızzz
  4. polikist over olupta hamile kalanlar

polikist over olupta hamile kalanlar

polikist over hastasıyım ve yakında düğünüm olacak hamıle kalamamaktan korkuyorum benım durumumda olan var mı acaba
  5. Polikistik over olup  tüp bebek yaptıranlar

Polikistik over olup tüp bebek yaptıranlar

polikistik over nedir,polikistik over ve tüp bebek tedavisi,polikistik over tüp bebek başarı oranı,polikistik over hakkında bilgiler Aşılama yöntemleri ile (3 defa aşılama) gebe kalınamazsa ancak tüp bebek düşünülebilir. Veya aşılama için yumurtalıklar hazırlanırken çok sayıda yumurta gelişebilir. Bu durumda aşılama yerine yumurtalar toplanarak tüp bebek yöntemi uygulanabilir. Ya da eşinde...

Sayfayı Paylaş