gebe
  1. mrslove

mrslove Hamiş Melek

Beğenilen Mesajlar:
    11
    Ödül Puanları:
    3

polikistikover.. YORUMLARINIZA İHTİYACIM VAR

Konu, 'Tüm Sağlık Konuları' kısmında mrslove tarafından paylaşıldı.

arkadaşalar merhabalar hayırlı kandiller öncelikle. 2 yıldır evliyim. korunmayı yeni bıraktık fakat adetlerimde düzensizlik başladı. doktorum pko olabıleceğimi söyledi. düzenli yumurtlama takibi yaptırdım . yumurtalarım çok büyümeden çatladığını gördük. Moralim bozuldu elbette. adetim bitti bir kaç gün sonra yeni bir kanama ile karşı karşıya kaldım! moralim bozuldu ciddi anlamda. (Dr.olabılecek seyler arasında dedi ovulasyon olurken) ınfolic isimli bıtkisel bir ilaç önerisi aldım acaba kullananlar var mı? lütfen yorumlarınıza ihtiyacım var :(

2. bebegımgelsın

bebegımgelsın Forum Okuru

İlaci bilmiyorm ama bal tarcn corek otu karsmni tavsye ederm bendede pko var suan kullanyorm

polikistikover.. YORUMLARINIZA İHTİYACIM VAR konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. polikistikover olup hamile kalan var mı

polikistikover olup hamile kalan var mı

arkadaşlar ya aranızda polikistik over olupta hamile kalan var mı ya varsa lütfen azcık moral versin lütfen:(
  2. Polikistikover tedavisi kesin sonuç var mı?

Polikistikover tedavisi kesin sonuç var mı?

Polikistik Over Tedavisi Ne Yapılır? Polikistik Over Tedavi Seçenekleri. Polikistik over tedavisi bir çok genç kadın için sorun olarak görülmektedir.Polikistik Over (PCO) yol açtığı belirtilerin kadına verdiği rahatsızlıklar (adet düzensizliği, tüylenme, gebe kalamama gibi) nedeniyle kadını çoğu durumda tedavi arayışına iten bir durumdur. Yine de günlük yaşamı olumsuz etkileyen bir...
  3. acil yardıma ihtiyacım  var

acil yardıma ihtiyacım var

erkek arkadaşımla korunmasız birlikte olduk. ancak içime boşalmadığını ve zevk suyunun bile gelmediğini söylüyor. ben yine de yaklaşık bir saat içinde ertesi gün hapı aldım çünkü adetim başladığından itibaren tam 10. gündü,yani en tehlikeli zamandı. hamile olma ihtimalim var mı? lütfen yardım edin
  4. dertleşmeye ihtiyacım var

dertleşmeye ihtiyacım var

mrb. 4 yıllık evliyim ve düğünüme yaklaşık 1 ay kala başlayıp hala devam eden kaynana eziyetlerim var. Düğünümü zehir etti. Hastanede yattım düğün günü zar zor yetiştim kuaföre, fotoğrafçıya. Takılarımı takmadı. Düğünden sonra bizi ayırmak için elinden geleni yaptı, yapamadığı yerde büyü yaptırdı. Oturduğum evi evlendiğim ilk günden itibaren satmak istedi. Alıcıları ben caydırdım en son 9 ay...
  5. Ella ertesi gün hapı kullanıcı yorumlarına ihtiyacım var

Ella ertesi gün hapı kullanıcı yorumlarına ihtiyacım var

Ella ertesi gün hapı kullananlar değerli arkadaşlarım. Ben de erkek arkadaşımla korumasız bir ilişki oldum 5 dakika içinde kendini tutamadı ben hiç bişi anlamadan içime boşaldı. 6 saat sonra eczaneden aldım ve ella ertesi gün kapı kullandım acaba ben yinede hamile kalmış olabilir miyim ? Ella ertesi gün hapı net olarak ne kadar koruyor bana bilgi verir misiniz ? Hamile değilimdir değil mi ?

Sayfayı Paylaş