gebe
  1. elisev

elisev Hamiş Melek

Beğenilen Mesajlar:
    1
    Ödül Puanları:
    18

polip ameliyatı olan varmı lütfen yazsın....

Konu, 'Diyet Grupları' kısmında elisev tarafından paylaşıldı.

polip ameliyatı sonrası polip ameliyatı olanlar ameliyati sonrası gebelik polip ameliyatı hakkında bilgisi olan var mı?yada bu ameliyatı olan ve daha sonra hamile kalan varmı lütfen yazın..

2. Kayıtsız Üye

Kayıtsız Üye Forum Okuru

polip ameliyatı
    10 gün önce polip ameliyatı oldum.çok basit bir ameliyat.müthiş şekilde rahatladım.tavsiye ederim

polip ameliyatı olan varmı lütfen yazsın.... konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. rahimdeki polip amelıyat sonrası hamile kalan varmı....

rahimdeki polip amelıyat sonrası hamile kalan varmı....

slm melekler rahim içindeki polip lerden dolayı ameliyat olan varmı ve ameliyat sonrası hamile kalan kızlar tecrübeli olanlar yazsın lütfen kararsızım amelıyat olmam konusunda....
  2. lazerle göz ameliyatı olan varmı

lazerle göz ameliyatı olan varmı

selamlar 3 derece miyop ve yıllardır gözlük kullanmak zorunda olan biriyim son zamanlarda lazerle göz ameliyatı yaptırmayı iyice kafama koydum artık gözlük kullanmak istemiyorum çünkü çok sıkıldım aranızda lazerle göz ameliyatı olan ve sonuçlarını olumlu alanlar oldumu biraz tereddüt ediyorum da
  3. göğüs küçültme ameliyatı olanların yorumları

göğüs küçültme ameliyatı olanların yorumları

selam hanımlar oldukça büyük göğüslere sahibim ve bu beni çok rahatsız etmeye başladı bel ve sırt ağrılarımdan artık duramıyorum aranızda göğüs küçültme ameliyatı olan varmı nasıl memnunmusunuz bana bu ameliyat hakkında bilgi ve yorumları verirseniz çok sevinirim
  4. Lazerle hemoroid ameliyatı olan varmı?

Lazerle hemoroid ameliyatı olan varmı?

En sık görülen makat hastalarından birisi halk arasında basur olarak bilinen hemoroid hastalığıdır. Hastalığın iç ve dış olmak üzere iki tipi ve iç olanların 1.-2.-3.-4. olmak üzere 4 derecesi vardır. Utangaçlık, ihmalkarlık sonucu tedavi ertelenirse 1.derece olan hastalık zamanla ilerler ve 4.derece olur. Bir anlamda ışıkla tedavi olarakda bilinen lazer yüksek ısı taşıyan ışık basur memesine...
  5. Rahimde polip olan ve hamile kalanlar

Rahimde polip olan ve hamile kalanlar

Merhabalar, rahim duvarinda yerlesen polipler (et beni) dollenmis yumurtanin rahme tutunmasini zorlastirdigi icin gebeligi engelleyebiliyormus. Gebelik olussa dahi dusuk riski yaratiyormus. Benim de rahim duvarimda 1.5 cm boyutunda bir polip var ve 6 aydir gebelik olusmuyor. Polipi olan ve o sekilde hamile kalanlar ya da aldirip hamile kalanlar tecrubelerini paylasirlar mi acaba? Herkese...

Sayfayı Paylaş