gebe
  1. Misafir

Misafir Forum Okuru

Polis Akademisi Fiziki Yeterlilik Sınavı 2012

Konu, 'Faydalı Bilgiler' kısmında Misafir tarafından paylaşıldı.

Pmyo Fiziki Yeterlilik Sınavı 2012 Polis Akademisi Fiziki Yeterlilik Sınavı 2012

Merhaba Sevgili melek'ler ve 2012 Polis Akademisi Fiziki Yeterlilik Sınavı hakkında bilgi edinmek isteyen siz sevgili misafirler, bu yazımızda 2012 Polis Akademisi Fiziki Yeterlilik Sınavı hakkında bilgiler aktarıyoruz.

1)-Fiziki Yeterlilik Sınavları, fiziki yeterlilik sınav komisyonu tarafından uygulamalı olarak yapılır. Erkek ve bayan adayların sınavları farklı kurallara göre değerlendirilir. Dekanlıkça hazırlanıp Başkanlıkça onaylanacak kurallara göre yapılacak Fiziki Yeterlilik Sınavında, adayın bedeni kabiliyeti ve fiziki yapısı değerlendirilir.

2)- Başarılı olmak için 100 puan üzerinden 70 puan almak zorunludur. Fiziki Yeterlilik Sınavında başarılı olanlar, kendilerine duyurulacak yer ve zamanda yazılı sınavına alınırlar.

3) -Fiziki Yeterlilik Sınav sonuçları aynı gün herkes tarafından görülebilecek şekilde ilanen tebliğ edilir.

Polis Akademisi Fiziki Yeterlilik Sınavı 2012 konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. 2012 Yeterlilik Sınavı Tarihi

2012 Yeterlilik Sınavı Tarihi

2012 Yeterlilik Sınavı Tarihi ne zaman bana acil cevap yazarsanız sevinirim hadi bekliyorum cevabı hanımlar.
  2. 2012 Yeterlilik Sınavı Tarihi Ne Zaman

2012 Yeterlilik Sınavı Tarihi Ne Zaman

2012 Yeterlilik Sınav Tarihi 2012 Yeterlilik Sınavı Tarihi Ne Zaman 2012 Yeterlilik sınavı ne zaman diye soran tüm misafirlerimize ve siz sevgili melek'lerimize, bu yazımızda 2012 yeterlilik sınavı tarihi hakkında merak edieln tüm bilgileri sunuyoruz. 2012 yeterlilik sınavı tarihi yeterlilik sınavına çok az süre kala sınav tarihi tam olarak açıklanmadı fakat hangi ayda yapılacağı...
  3. 2012 Polis Koleji Sınav Tarihleri

2012 Polis Koleji Sınav Tarihleri

2012 Polis Koleji Sınav Tarihleri ne zaman acaba lütfen bilgisi olan arkadaşlarım buradan yazsın 2012 Polis Koleji Sınav Tarihlerini
  4. 2012 Pmyo Fiziki Yeterlilik Sınavı

2012 Pmyo Fiziki Yeterlilik Sınavı

2012 Pmyo Fiziki Yeterlilik Sınavı hakkında bilgi verir misiniz bana? Şimdiden teşekkürlerimi sunuyorum.
  5. 2012 Diyanet Yeterlilik Sınavı Taban Puanı Kaç?

2012 Diyanet Yeterlilik Sınavı Taban Puanı Kaç?

yeterlilik sınavı taban puanı diyanet yeterlik sınavı taban puanı Bir misafirimizin sorduğu soru üzerine açtığımız bu konuda 2012 Diyanet Yeterlilik Sınavı taban puanı hakkında sizleri kısaca bilgilendireceğiz melekler ... 2012 Diyanet Yeterlilik sınavında taban puanı 70 olarak belirlenmiştir..

Sayfayı Paylaş