gebe
  1. kördügüm

kördügüm Tatlı ve Çalışkan Melek Üye

Beğenilen Mesajlar:
    12
    Ödül Puanları:
    0

Polis Anonslari:)))

Konu, 'Komik Yazılar Duvar Yazıları' kısmında kördügüm tarafından paylaşıldı.

kirmizi isiklarda duran trafik polisi ters yönden gelen araba söförüne seslenir: - 34 gv 713 ! - bugün çok para kazandin herhalde ?
    - acelem var, sanslisin...

--------------------------------------------------------------------------------

- phhh!...adanali devam et!
    - phsss!..adanali kime diyom devam eeeeyyyt!
    - aaaauueee!..ulen kulaana salgam mi kaçti kime diyom yürüsene! ( phhh & phsss ; megafondan çikan tiz sesler

--------------------------------------------------------------------------------

- 34 vg 0983 sagaaa çekhh
    - 34 vg 0983 sagaaa çekhh
    - sola demedik öküzzzzzzz saga çekhh

göztepe soyak site'sinin önünden yürüyorum...birden polis bir bmw'yi durdurdu...polislerden biri indi digeri de icerden bakiyor, ben de yana döndüm bakiyorum öyle, enteresan geldi adam sarhos falandi, biraz bakiyim eglenirim diye düsündüm...içerideki polis birden megafonla ;
    -" önüne dön, önüne dön, kendi tipine bak sen soytari " dedi..

mecidiyeköy'de bir sabah erken,polis otosu arabanin tekine sesleniyor ;
    - " zabahinan ceza yazdirma zabahinan " (sabah ile demek istiyor)

Söförün biri trafik sıkısık iken park yasagi olan yere direksiyonu kirar ve durur...polis ;
    - "beyaz uno çek kardesim park yasak" ....gibilerinden bir anons yapar... söför el kol hareketleri yardimiyla
    - "abi ekmek almaya geçiyom hemen çikacam" der !...
    yarim saat kadar sonra elini kolunu sallaya sallaya çikinca polis anonsu patlatir...
    - "beyaz uno ekmek nerde lan ?"

polisler arabayi sürenin tipine göre hitap etmesini de bilirler ;
    - sarisin bayan saa çeker misiniz diyorum lütfen..
    - beyefendi... biyikli... bekleme yapma
    - deri ceketli.. et benli.. hade..
    - duymuyormusun lan gözlüklü zibidi

olay çankaya'da geçiyor...ankarada patates sogan satan megafonlu bir kamyonet,polis anons yapiyor...
    -06 mn 1945 ilerleeeeeee
    kamyonetin megafonundan cevap geliyor.....
    -okeyyyyyy..................

kadikoy kusdili'ndeki dort yol agzinda trafik çok sikisik oldugu için surekli polis otosu bekler. trafik polisleri megafonla bagirarak trafigi idare ediyolar iste. neyse bagiriyo eleman
    -"34 pts 723 lutfen saga çek"
    o sirada ordan geçmekte olan oteki trafik otosu megafonla espiri yapiyor bunlara:
    - "lutfenini yiyim senin, bu ne kibarlik lan mistafaa?"

atakoy'de bir arkadasimda sabahlamistim. sabah otobuse bincem ama mekani bilmedigim için duragi sorcak birilerini ariyorum. kimseler geçmiyo, neyse sonunda bir polis otosu gordum. tarif ettiler duragi:
    - "su bakkali gec ilerle, agacin ordan saga kir ordan sola..."
    tesekkür edip yurumeye basladim. biraz yürümemistim ki arkadan bir megafon:
    -"oglum agacin ordan sola kirsana lan, bak bak bak dinniyomu hiç, huss alooo"
    duragi bulana kadar ekip otosu arkamdan bagirip durdu.

bir trafik polisi incisi daha...bu sefer ankara'dayiz, ziya gokalp'deki ust gecitten gecmekteyiz. altimizda, pamukbank'in önünde duran ekip otosunun megafonundan cikanlar aynen soyle:
    -" ticari devam etms 489 devam et! isitme engelli devam et!"
    (bilmeyenler için: isitme engelli vatandaslarimiz in arac plakalarinda ozel bir isaret bulunmakta!)

iki sevgili arabadarılar ve seyir halindeyken öpüşmeye başlarlar bunu gören polis anonsu patlatır "şişt gençler yiyişmeyin"

sabaha doğru nöbetçi olan ekip arabayı sağa çeker ve dinlenmeye başlarlar arabanın camları açıktır ve o sırada ordan bir mercedes son sürat geçerken yerdekii suyu açık olan camdan polislerin üstüne sıçratır ve ardından anons gelir "mercedes an... .ik.....

alinti

2. Bilge Gökçen

Bilge Gökçen Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    108
    Ödül Puanları:
    0
    Ce: Polis Anonslari:)))
    Vıyyy... O ne laflar öyleee :hhh:

Polis Anonslari:))) konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. polis dyaloğu

polis dyaloğu

Polis Diyaloğu ) Emniyet Genel Müdür Yardımcısı Feyzullah Arslan "Polisin Hatıra Defterinden" kitabından Heyecanlı bir ses: "Merkez tarandık". Merkez: "Hayır efendim aranmadınız". 4512: "Merkez! Alet kontrol" Merkez: "Elinizdeki alet değil, cihaz". 4512: "Aletin cihaz olduğu anlaşıldı merkez". Şöför: "Müdürüm, araç intikal...
  2. Polis Haftası

Polis Haftası

İLK POLİS TEŞKİLATININ KURULUŞU (10 Nisan 1845) 1845 tarihi, Türk Emniyet Teşkilatı açısından önemli bir noktadır. Çünkü bu tarihe kadar zabıta olarak nitelenen teşkilat; 10 Nisan 1845 (12 Rebiü’l Evvel 1261)’den itibaren polis adı altında hayata geçmiş ve Emniyet Teşkilatının kuruluş günü olarak kabul edilmiştir. Yeniçerinin ortadan kaldırılmasından sonra, başkentte ve eyaletlerde zabıta...
  3. Polis

Polis

Azrail Aleyhisselama ya da şiddet ve kedere; Polis olduğunu görmek, devlet yönetiminin sorumluluğunu üstlenmeye delalet eder.Rüyada polis rakiplerinizi mağlup edeceğinizin işaretidir. Polis tarafından tutuklanmak, etrafınızda tehlike olduğuna yorumlanır. Rüyada polis rakiplerinizi mağlup edeceğinizin işaretidir. Polis tarafından tutuklanmak, etrafınızda tehlike olduğuna yorumlanır. Polis sizi...
  4. komik polisler

komik polisler

Merhabalar degerli misafirimiz, sitemizde toplu bir temizlik yapmak zorunda kaldik. Su anda gormek istediginiz konuyu maalesef sizlere sunamiyoruz. ilgili sayfamizin google siralamalarindan dusmesi icin gerekli algoritmik degerleri sitemize verdik. Verdigimiz rahatsizlik icin sizlerden ozur dileriz. Dilerseniz yukaridan sitemizin logosuna tiklayarak anasayfamiza gidebilir, Ya da ust sag...
  5. polis kızı (:

polis kızı (:

4. sınıf öğrencisiydim... Sınıfımızda şımarık olarak bilinen gözdenin babası polis memuruydu. Bende kendi halinde,kimseyle ilgilenmeyen , sessiz görünen biriydim. Bi sabah okula gelirken gözdenin alaycı tavrıyla karşılaşdım sürekli sınıfda beni rencide etmeye çalışıyordu. Üstüme suyunu dökerek bütün gün sırılsıklam dolaşmama sebep olması da cabası. Eve dönünce babasının polis olduğu aklıma...

Sayfayı Paylaş