gebe
  1. kar_tanesi

kar_tanesi Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    10
    Ödül Puanları:
    0

Polis Kayıtlarına Geçmiş Kayseride Yaşanmış Bir olay

Konu, 'Komik Yazılar Duvar Yazıları' kısmında kar_tanesi tarafından paylaşıldı.

Arkadaşlar ben Kayseride kalıyorum ve burada akıl almaz cok degişik tuhaf olaylar meydana geliyor bunlar birisinide ögrendim ve sizinle paylasmak istedim umarım begenirsiniz Hirsizin biri, bir evin Çatısına Çıkmış ve anten kablosunu kesmis.
    Evin reisi de tam TV'ye dalmisken yayin kesilince televizyonunu biraz kurcalamis, Bozuldu herhalde"diyerek yatmis.
    Ertesi gun adam ise gittikten sonra hirsiz kapiyi açıp adamin karisina,Yenge, beni abi gönderdi, televizyon bozuk, alin da bir bakin dedi" demis. Saf kadincagiz da televizyonu vermis. Aksam adam eve gelip de televizyonu görememis ve karisindan olayi ögrenince dumura Ugramis tabii. O hafta sonu balkonda keyif yaparlarken bizim hirsiz asagidan islik çala çala onlara bakarak sokaktan geçmiş.
    Kadin hirsizi tanimis ve Bak bey! Televizyonu çalan adam iste buydu!!" demis.
    Adam bunu duyunca pijamalarla adami kovalamaya baslamis. 5 dakika sonra diger hirsiz adamin evine gelip, karisina Yenge, ben polisim, abi hirsizi yakaladi. Simdi karakoldalar. Pantolonuyla, cüzdanını istiyor."
    demis ve kadin da vermis normal olarak. Adam hirsizi uzun bir saat kovaladiktan sonra kan ter içinde eve dönmüş...
    VEEE yine dumur! artik adam karisini ne yapmis bilinmiyor ....

2. AuSSie-AnGeL

AuSSie-AnGeL Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    780
    Ödül Puanları:
    113
    Cevap: Polis Kayıtlarına Geçmiş Kayseride Yaşanmış Bir olay
    :piha: Benim eşimde Kayseriliii ona mutlaka anlatmalıyım...

:laugh: En kısa zamanda kayseriye gidip peder beyede anlatmak istiyorum :puhas:

Kartanem sağol yaa akşam akşam kendime geldimm:parfum:

3. HaYaL

HaYaL Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    229
    Ödül Puanları:
    83
    Cevap: Polis Kayıtlarına Geçmiş Kayseride Yaşanmış Bir olay

:D ay ne zekiymiş bu hırsızlar.Yoksa ev sahiplerimi salak :D

Polis Kayıtlarına Geçmiş Kayseride Yaşanmış Bir olay konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. gerçekten yaşanmış bir olay

gerçekten yaşanmış bir olay

Adamin biri arabasiyla giderken yolda bir yolcu alirarabaya.... adam arka tarafa biner..... soför... eee hemserim kimsin nereye gidersin...der.... yolcu ben Azrailim..canini almaya geldim der...... soför alayci bir tavirla sen mi Azrailsin der..yaw senin gibi Azrail olurmu hiç der.... yolcu sakin bir tavirla sen daha önce Azrail gördünmüde tarif ediyorsun der... ve ekler yolcu....inanmadin...
  2. Polis Kayitlarina Geçmiş Yaşanmış Bir Hikaye

Polis Kayitlarina Geçmiş Yaşanmış Bir Hikaye

entens hikayeler hırsızlık ile ilgili hikaye polislikle ilgili hikayeler POLIS KAYITLARINA GEöMIS YASANMIS BIR HIKAYE Hırsızın biri, bir evin çatısına çıkmış ve anten kablosunu kesmiş. Evin reisi de tam TV'ye dalmışken yayın kesilince televizyonunu bir süre kurcalamış, "Bozuldu herhalde" diyerek yatmış. Ertesi gün adam ise gittikten sonra hırsız kapıyı çalıp adamın karısına,...
  3. Yaşanmış bir olay

Yaşanmış bir olay

Barbaros bulvarında olmuş bir olay... Arkadaşlarla öyle Barbaros bulvarında yürüyorduk. Bir anda yanımızdan son sürat bir minibüs geçti. Biz 'Freni patladı' filan demeye kalmadan, minibüs kafadan elektrik direğine bindirdi. Hemen koştuk, yardım edelim diye. Minibüse ulaştığımızda manzara şuydu: Yolcuların kiminin kası açılmıs, kiminin dudağı patlamış... Dağılmış vaziyetteler yani. Ama bir...
  4. Yaşanmış ve İbretlik Bir Olay

Yaşanmış ve İbretlik Bir Olay

Ben, 40 yıllık bir kanser uzmanı olarak maddeyi aşan sayısız olayla karşılaştım ve bunları, o olaya şahit olanlarla birlikte belgeleyerek özel bir arşiv yaptım. Bunlardan 1976 yılında yaşanmış bir olayı size nakletmek istiyorum. Kanser hastanesinde başhekimken Serap adında genç bir hanım hastam vardı. Bu hastam göğüs kanserine yakalanmış ve tedavi için yurt dışına gitmek istemesine rağmen,...
  5. Japonya’da yaşanmış gerçek bir olay

Japonya’da yaşanmış gerçek bir olay

Japonya’da yaşanmış gerçek bir olay şöyledir: Evini yeniden dekore ettirmek isteyen Japon bunun için bir duvarı yıkar. Japon evlerinde genellikle iki tahta duvar arasında çukur bir boşluk bulunur. Duvarı yıkarken, orada dışardan gelen bir çivinin ayağına battığı için sıkışmış bir kertenkele görür. Adam bunu gördüğünde kendini kötü hisseder ve aynı zamanda meraklanır da kertenkelenin ayağına...

Sayfayı Paylaş