gebe
  1. almira

almira Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    1
    Ödül Puanları:
    0

Polis Kayitlarina Geçmiş Yaşanmış Bir Hikaye

Konu, 'Duygu Yüklü Yazılar' kısmında almira tarafından paylaşıldı.

entens hikayeler hırsızlık ile ilgili hikaye polislikle ilgili hikayeler POLIS KAYITLARINA GEöMIS YASANMIS BIR HIKAYE Hırsızın biri, bir evin çatısına çıkmış ve anten kablosunu kesmiş. Evin
    reisi de tam TV'ye dalmışken yayın kesilince televizyonunu bir süre
    kurcalamış, "Bozuldu herhalde" diyerek yatmış. Ertesi gün adam ise
    gittikten sonra hırsız kapıyı çalıp adamın karısına, "Yenge, beni ağabey
    gönderdi, televizyon bozuk, alin da bir bakin dedi" demiş. Saf
    kadıncağız da televizyonu vermiş. Aksam adam eve gelip de televizyonu
    görememiş ve karısından olayı öğrenince dumura uğramış tabii. O hafta
    sonu balkonda keyif yaparlarken bizim hırsız aşağıdan islik çala çala
    onlara bakarak sokaktan geçmiş.
    Kadın hırsızı tanımış ve "Bak bey! Televizyonu çalan adam iste buydu!!"
    demiş. Adam bunu duyunca pijamalarla adamı kovalamaya başlamış. 5
    dakika
    sonra diğer hırsız adamın evine gelip, karısına "Yenge, ben polisim,
    ağabey
    hırsızı yakaladı. Simdi karakoldalar. Pantolonuyla, cüzdanını istiyor."
    demiş ve kadın da vermiş tabii ki(?) normal olarak.
    Adam hırsızı uzun bir süre kovaladıktan sonra kan ter içinde eve
    dönmüş.. VEEE yine dumur! Artık adam karisini ne yapmış
    bilemiyecem.....

Polis Kayitlarina Geçmiş Yaşanmış Bir Hikaye konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. 1999 marmara depreminde yaşanmış gerçek bir hikaye

1999 marmara depreminde yaşanmış gerçek bir hikaye

yaşanmış mucizeler marmara depreminde yaşananlar 1999 marmara depreminde yaşananlar Her şey güzel olacaktı. Sen, ben ve hayatımız... Hayallerimiz ve hedeflerimiz... Seni tanıyıp sevdikten sonra hayatıma dair verdiğim sözler… Hepsi çok güzel olacaktı, sen de olsaydın… Seni tanımak, bana hayatı tanımak gibi geldi. Seni tanımak ve senin ideallerini hayata taşıma yolunda beraber olmak için söz...
  2. &..Bir Hikaye..&

&..Bir Hikaye..&

Merhabalar degerli misafirimiz, sitemizde toplu bir temizlik yapmak zorunda kaldik. Su anda gormek istediginiz konuyu maalesef sizlere sunamiyoruz. ilgili sayfamizin google siralamalarindan dusmesi icin gerekli algoritmik degerleri sitemize verdik. Verdigimiz rahatsizlik icin sizlerden ozur dileriz. Dilerseniz yukaridan sitemizin logosuna tiklayarak anasayfamiza gidebilir, Ya da ust sag...
  3. Polis Kayıtlarına Geçmiş Kayseride Yaşanmış Bir olay

Polis Kayıtlarına Geçmiş Kayseride Yaşanmış Bir olay

Arkadaşlar ben Kayseride kalıyorum ve burada akıl almaz cok degişik tuhaf olaylar meydana geliyor bunlar birisinide ögrendim ve sizinle paylasmak istedim umarım begenirsiniz Hirsizin biri, bir evin Çatısına Çıkmış ve anten kablosunu kesmis. Evin reisi de tam TV'ye dalmisken yayin kesilince televizyonunu biraz kurcalamis, Bozuldu herhalde"diyerek yatmis. Ertesi gun adam ise gittikten...
  4. 1999 Depreminde Yaşanmış Hikaye

1999 Depreminde Yaşanmış Hikaye

:cry::cry:Ne diyeceğimi ne söyleyeceğimi bilemiyorum şuan o kadar duygulandım ki....Sizelerlede paylaşmak istedim bu dugu dolu hikayeyi:cry::cry: Her şey güzel olacaktı. Sen, ben ve hayatımız... Hayallerimiz ve hedeflerimiz... Seni tanıyıp sevdikten sonra hayatıma dair verdiğim sözler Hepsi çok güzel olacaktı, sen de olsaydın Seni tanımak, bana hayatı tanımak gibi geldi. Seni tanımak ve...
  5. Yaşanmış gerçek acıklı bir hikaye:(

Yaşanmış gerçek acıklı bir hikaye:(

acıklı hikayeler Lütfen;bu satirlara bir seven olarak sahip çikin ve lütfen yazili satirlar olarak geçmeyin. Okudukça yeryüzünde insanlar neleri yasarmis diyeceksiniz buna eminim. Bir memur ailenin en küçük çocugu olarak babamin tayininin çiktigi bir köye tasindik. Huzursuzdum,okulumu bir köy okulunda okumaktansa ,sehirde medenice okumak istiyordum.kaydimi yaptirdi babam okula. Ilkokul 4....

Sayfayı Paylaş