polis kızı (:

SpeciaL16

Yeni Üye
Üye
polis kızı (:
4. sınıf öğrencisiydim... Sınıfımızda şımarık olarak bilinen gözdenin babası polis memuruydu. Bende kendi halinde,kimseyle ilgilenmeyen , sessiz görünen biriydim. Bi sabah okula gelirken gözdenin alaycı tavrıyla karşılaşdım sürekli sınıfda beni rencide etmeye çalışıyordu. Üstüme suyunu dökerek bütün gün sırılsıklam dolaşmama sebep olması da cabası. Eve dönünce babasının polis olduğu aklıma gelince 155 i aradm :) babasının ismi Ahmetti ve soyadını sölemiyeym :D Ahmet X i telefona istedim öğle yemeğine çıkmış olduğu için neden aradığımı sordular bende Gözdenin okulda merdiwenlerden düştüğünü başında kanama olduğunu ve acilen hastaneye gitmesi gerektiğini söyledim.. Telefondaki polis memuru kim olduğumu sorunca refleks olarak heycan dan ismimi söyledim. Ertesi günü okulun bahçesinde karşılaama şöleni vardı tabi annesi , babası , gözde , öğretmenim ve müdürüm. Sorduklarında nedenini tek cvpım tarihin 22 ekim olması üstüne nisan 1 şakası yapmak istediğimdi :uhu:

okuduğunuz için tşk ederm :)

:Dkızda fenaymış canım niye dalga geçiyorsa.insan birine sinirlendiğinende ne yaptığını bilmiyor valla:)seninkide bi anı olarak kalmış olsun:)

:D:D:Dii etmişinde keşke adını sölemeseydin:D

Geri