gebe
  1. SpeciaL16

SpeciaL16 Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0

polis kızı (:

Konu, 'Eski Okul Anılarınız' kısmında SpeciaL16 tarafından paylaşıldı.

4. sınıf öğrencisiydim... Sınıfımızda şımarık olarak bilinen gözdenin babası polis memuruydu. Bende kendi halinde,kimseyle ilgilenmeyen , sessiz görünen biriydim. Bi sabah okula gelirken gözdenin alaycı tavrıyla karşılaşdım sürekli sınıfda beni rencide etmeye çalışıyordu. Üstüme suyunu dökerek bütün gün sırılsıklam dolaşmama sebep olması da cabası. Eve dönünce babasının polis olduğu aklıma gelince 155 i aradm :) babasının ismi Ahmetti ve soyadını sölemiyeym :D Ahmet X i telefona istedim öğle yemeğine çıkmış olduğu için neden aradığımı sordular bende Gözdenin okulda merdiwenlerden düştüğünü başında kanama olduğunu ve acilen hastaneye gitmesi gerektiğini söyledim.. Telefondaki polis memuru kim olduğumu sorunca refleks olarak heycan dan ismimi söyledim. Ertesi günü okulun bahçesinde karşılaama şöleni vardı tabi annesi , babası , gözde , öğretmenim ve müdürüm. Sorduklarında nedenini tek cvpım tarihin 22 ekim olması üstüne nisan 1 şakası yapmak istediğimdi :uhu: okuduğunuz için tşk ederm :)

2. blackcherry

blackcherry Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    :Dkızda fenaymış canım niye dalga geçiyorsa.insan birine sinirlendiğinende ne yaptığını bilmiyor valla:)seninkide bi anı olarak kalmış olsun:)

3. $ul€

$ul€ Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    424
    Ödül Puanları:
    0
    :D:D:Dii etmişinde keşke adını sölemeseydin:D

polis kızı (: konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. 7 yaşındaki kız tabancayla polis vurdu

7 yaşındaki kız tabancayla polis vurdu

BURSA�da mahalle kavgasına müdahale eden ekipteki polis memurlarından biri, henüz 7 yaşında olmasına rağmen poliste hırsızlıktan suç kaydı olan kız çocuğu N.A. tarafından tabancayla bacağından vuruldu. Polis tedaviye alınırken, N.A. aranıyor. Bugün öğle saatlerinde Osmangazi İlçesi Elmasbahçeler Mahalmesi'nde silahlı iki grubun kavga ettiği ihbarını alan polis ekibi olay yerine gitti....
  2. Polis

Polis

Azrail Aleyhisselama ya da şiddet ve kedere; Polis olduğunu görmek, devlet yönetiminin sorumluluğunu üstlenmeye delalet eder.Rüyada polis rakiplerinizi mağlup edeceğinizin işaretidir. Polis tarafından tutuklanmak, etrafınızda tehlike olduğuna yorumlanır. Rüyada polis rakiplerinizi mağlup edeceğinizin işaretidir. Polis tarafından tutuklanmak, etrafınızda tehlike olduğuna yorumlanır. Polis sizi...
  3. Beşiktaş'taki özel kız yurduna polis baskını

Beşiktaş'taki özel kız yurduna polis baskını

istanbul polis yurdu beşiktaşta yurt polis yurtları beşiktaştaki yurtlar yurdu istanbul Ahlak Polisi dün gece Beşiktaş'taki özel bir kız yurduna gelen ihbarlar üzerine baskın düzenledi. İstanbul Beşiktaş’taki özel bir kız yurdu aylardır Valilik ve Emniyet’e asılsız ihbarlarda bulunan kişinin kâbusunu yaşıyor. İddiaya göre utandıran olay şöyle gelişti: Kimliği belirsiz ihbarcı Valiliğe “Bu...
  4. Polis Olmak İçin gereken Puan kaçtır kızlar

Polis Olmak İçin gereken Puan kaçtır kızlar

Kızlar polis olmak istiyorum ama polislik için gerekli şartları bildiğim halde kaç puan gerekli onu bilmiyorum yardımmmm.
  5. Polis olcam kolej için kaç puan lazım kızlar ?

Polis olcam kolej için kaç puan lazım kızlar ?

Polis koleji için kaç puan lazım kızlar ? Beni yönlendirip bilgi verir misiniz lütfen ?

Sayfayı Paylaş