gebe
  1. TİTAN

TİTAN Forum Okuru

Polis Meslek Yüksekokullarının Bulunduğu İller

Konu, 'Faydalı Bilgiler' kısmında TİTAN tarafından paylaşıldı.

polis meslek yüksekokulu hangi illerde var illere göre polis meslek yüksekokulları listesi yerleri 2011 ile ilgili bilgiler burada melekler Daha önce forumumuzda 2012 polis meslek yüksekokulu sinav tarihlerini ve polis meslek yüksek okulu giriş şartları ile ilgili bilgileri sizlerle paylaşmıştık melekler :) Polis olmak ve kariyerini bu yönde ilerletmek isteyen melekler ve misafirlerimiz için polis meslek yüksek okulu bulunan illerin listesini vermek istiyoruz sizlere. İşte PMY Okulu bulunan illerimiz...

-Afyonkarahisar Pmyo
    -Aksaray Pmyo
    -A.Gaffar Okkan Pmyo (Diyarbakır)
    -Balıkesir Pmyo
    -Elazığ Zülfü Ağar Pmyo
    -Erzurum Pmyo
    -Gaziantep Pmyo
    -Hatay Pmyo
    -Kastamonu Pmyo
    -Konya Ereğli Pmyo
    -Kayseri Pmyo
    -Kemal Serhadlı Pmyo (Adana)
    -Malatya Pmyo
    -Nazilli Pmyo (Aydın)
    -Niğde Pmyo
    -Rüştü Ünsal Pmyo (İzmir)
    -Samsun Mayıs Pmyo
    -Şükrü Balcı Pmyo)İstanbul)
    -Trabzon Pmyo
    -Yozgat Pmyo

Polis Meslek Yüksekokullarının Bulunduğu İller konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Yalvaç Meslek Yüksekokulu

Yalvaç Meslek Yüksekokulu

yalvaç meslek yüksek okulu ısparta yalvaç meslek yüksek okulu ısparta myo myo yalvac resimleri Kuruluş ve Gelişme 03 Ekim 1992 tarihinde Akdeniz Üniversitesine bağlı olarak açılan Yalvaç Meslek Yüksekokulu, Isparta'da kurulan Süleyman Demirel Üniversitesi'ne 23 Aralık 1992' de yapılan bir protokol ile bağlanmıştır. 1995 yılında yapımına başlanan yeni binaya 1997 yılında taşınılmıştır....
  2. Zamane genclerinin Polis ile diyaloglari

Zamane genclerinin Polis ile diyaloglari

Polis - Alkollümüyüz genç ? Genç - Seni bilmem ben bi tek attım evden çıkarken.. - İyi akşamlar gençler alkol aldık mı ? - (Boş rakı şişesini göstererek) Valla bitti, yenisini almaya gidiyorduk.. Polis (Kimliğini arabanın camına dayayarak) - Polis ! Arkadaş (Kimliğini arabanın camına dayayarak) - Vatandaş ! Polis - Alkol var mı alkol ? Vatandaş - Bira kaldıysa polise versenize.....
  3. polis meslek yüksek okulu nerelerde var

polis meslek yüksek okulu nerelerde var

PMYO hangi illerde var arkadaşlarım polis meslek yüksek okuluna gitmek istiyorum da acaba en yakın il olarak hangi yerde var bana il il yazabilir misiniz ?
  4. polis meslek yüksek okulu giriş şartları 2012

polis meslek yüksek okulu giriş şartları 2012

Polis Meslek Yüksek Okulu Giriş Şartları 2012 2012 Polis Meslek Yüksek Okulu Giriş Şartları Polis Meslek Yüksek Okulu Giriş Şartları 2012 PMYO sınavlar, hakkında bilgi ve şartlarını rica ediyorum yardımcı olun bana.
  5. Polis Meslek Yüksekokulları iletişim bilgiler

Polis Meslek Yüksekokulları iletişim bilgiler

PMYO İletişim Bilgileri 2012 Polis Meslek Yüksekokulları iletişim bilgileri PMYO adresleri ve telefon numaraları Polis Meslek Yüksekokulları iletişim bilgilerine yer veriyoruz bu yazımızda ve PMYO hakkında merak ettiğiniz tüm detaylı bilgileri aktarıyoruz Melek'ler. PMYO SINAVLARI VE BAŞVURULAR İLE İLGİLİ BİLGİ İÇİN (0312) 412 54 00 POLİS AKADEMİSİ BAŞKANLIĞI Gölbaşı/ANKARA Tel: 0312...

Sayfayı Paylaş