gebe
  1. Kayıtsız Üye

Kayıtsız Üye Forum Okuru

Polis olcam kolej için kaç puan lazım kızlar ?

Konu, 'Soru-Cevap' kısmında Kayıtsız Üye tarafından paylaşıldı.

Polis koleji için kaç puan lazım kızlar ? Beni yönlendirip bilgi verir misiniz lütfen ?

2. TİTAN

TİTAN Forum Okuru

Sayın misafirimiz, Polis kolejine girişte taban puan diye birşey yoktur.Çünkü polis koleji, öğrencileri sbsden aldıkları puan sıralamalarına göre seçer.Yani sbsden iyi bir puan elde edenler daha avantajlıdır.Ayrıca forumumuzda ki 2011 Polis Koleji Başvuruları adlı konuyu inceleyebilirsiniz :)

SadmiN bunu beğendi.
Polis olcam kolej için kaç puan lazım kızlar ? konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Polis kolejinde okumak için gerekli olan şartlar

Polis kolejinde okumak için gerekli olan şartlar

polis olmak için hangi okulları okumak gerekir polis olmak için hangi okulları okumalıyız kaç yıl okumak gerekir koleji gereken şartlar koleji gerekli şartlar Polis kolejinde okumak için gerekli olan şartlar ve polis koleji ile ilgili merak ettiğiniz tüm bilgiler sizler için geliyor. Yapılan Yönetmelik değişikliği ile 2003-2004 Eğitim Öğretim yılından itibaren Polis Koleji’ ne ilk kez kız...
  2. Polis Olmak İçin gereken Puan kaçtır kızlar

Polis Olmak İçin gereken Puan kaçtır kızlar

Kızlar polis olmak istiyorum ama polislik için gerekli şartları bildiğim halde kaç puan gerekli onu bilmiyorum yardımmmm.
  3. kpssde 90 puan için kaç net lazım ?

kpssde 90 puan için kaç net lazım ?

Önümüzdeki yıl kpssye girecem ve 90 puan için kaç net lazım öğrenmek istiyorum. Abimle iddiaya girdik te :D
  4. pybs 2013 burs için kaç puan almak lazım

pybs 2013 burs için kaç puan almak lazım

merhaba, bir arkadaşaım pybs sınavlarına girmek istiyor ama burslu istiyor. Acaba en az kaç puan almak lazım ?
  5. 2014 Polis Koleji Sınıf Geçme Puanları Değişti

2014 Polis Koleji Sınıf Geçme Puanları Değişti

2014 polis koleji sınıf geçme puanları, polis koleji sınıf geçme puanı, polis koleji 2014 Sevgili melekler, Polis Koleji sınavlarında sınıf geçme puanı değişti. Artık Polis Koleji sınavlarında 50 puan alan öğrenci, o dersten başarılı sayılacak. “Polis Koleji Sınıf Geçme ve Sınav Yönetmeliği’nde Değişiklik Yapılmasına Dair Yönetmelik”, Resmi Gazete’de yayınlandı. Buna göre öğrencinin,...

Sayfayı Paylaş