gebe
  1. Kayıtsız Üye

Kayıtsız Üye Forum Okuru

polis olmak istiyorum ne yapmam gerekiyor ?

Konu, 'Soru-Cevap' kısmında Kayıtsız Üye tarafından paylaşıldı.

Selam. Lise 3 öğrencisiyim ve polis olmak istiyorum .Nasıl bir yol izlemem gerekiyor ? Cevap için şimdiden teşekkürler..

2. TİTAN

TİTAN *Melekler Mekanı*

Beğenilen Mesajlar:
    2.685
    Ödül Puanları:
    113
    Sayın misafirimiz, Polis olmak için birden fazla yol vardır. Bunlar;

Polis Kolejinde liseyi bitirmek.Ardından sınavsız olarak polis akademisine girmek.

Polis Meslek Yüksekokulunda iki yıl eğitim almak ve ardından sınavlara katılmak.

Polis akademisi sınavına girmek.

Son olarak da 6 aylık Polis Meslek Eğitim Merkezlerine başvurmak.

Bu yollardan bir tanesini seçerek size uygun rol haritasını çizebilirsiniz.

polis olmak istiyorum ne yapmam gerekiyor ? konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Oyuncu olmak istiyorum hangi üniversiteye gitmem gerekiyor ne yapmalıyım arkadaşlar

Oyuncu olmak istiyorum hangi üniversiteye gitmem gerekiyor ne yapmalıyım arkadaşlar

Kızlar selam bende oyuncu olmak isteyenlerdenim. Hangi özellikler gerekiyor oyuncu olmak için, bunun için oluşturulmuş ajanslar var mı ( bu arada istanbuldayım arkadaşlarım ) yada liseden sonra hangi üniversiteye gitmek gerekiyor. Bana bu hususta yardımcı olmanızı rica ediyorum. Gerçekten de oyuncu olmak zor mu ?
  2. Polis olmak istiyorum şartlarını öğrenebilirmiyim

Polis olmak istiyorum şartlarını öğrenebilirmiyim

Ya ben aramayı bilemedim ya da dikkat edemedim. Polis olmak istiyorum ve güncel polis olma şartları hakkında bilgi almak istiyorum ne yapmalıyım ?
  3. Polis olmak istiyorum ne yapmam lazım yardım edermisiniz

Polis olmak istiyorum ne yapmam lazım yardım edermisiniz

Merhaba.Ben ilerde polis olarak görev yapmak istiyorum.Hangi okula gitmeliyim, nasıl bir yol izlemeliyim?
  4. boşandıktan sonra evlenmek istiyorum. Ne yapmam gerekiyor?

boşandıktan sonra evlenmek istiyorum. Ne yapmam gerekiyor?

boşandıktan sonra evlenmek istiyorum. Ne kadar beklemem gerekiyor,boşandıktan sonra evlenmem için ne kadar zaman geçmesi gerekir,eşimden ayrıldıktan sonra hemen evlenebilir miyim,boşandıktan sonra hemen evlenebilir miyim, Boşanan erkek, kararın kesinleşmesinden sonra hemen evlenebilir. Kadın ise 300 günlük bekleme süresini doldurmadan evlenemez. Ancak, kadının önceki evliliğinden gebe...
  5. Ne yapmam gerekiyor kızlar

Ne yapmam gerekiyor kızlar

Tedavi görüyorum 21inde yumurta çatlatma iğnesi vurulmuştum bi gün arayla ilişki demişti doktorum adetime 3 gün var ama istahım falan çok açıldı o günden sonra sizce test yapim mi 3 gün beklim mi ?

Sayfayı Paylaş