gebe
  1. Kayıtsız Üye

Kayıtsız Üye Forum Okuru

Polis olmak istiyorum şartlarını öğrenebilirmiyim

Konu, 'Soru-Cevap' kısmında Kayıtsız Üye tarafından paylaşıldı.

Ya ben aramayı bilemedim ya da dikkat edemedim. Polis olmak istiyorum ve güncel polis olma şartları hakkında bilgi almak istiyorum ne yapmalıyım ?

2. TİTAN

TİTAN *Melekler Mekanı*

Beğenilen Mesajlar:
    2.685
    Ödül Puanları:
    113
Polis olmak istiyorum şartlarını öğrenebilirmiyim konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. mod mu olmak istiyorsunuz?önce şartlarımızı okuyun sonra görüşelim=)

mod mu olmak istiyorsunuz?önce şartlarımızı okuyun sonra görüşelim=)

Sitemizde mod olmak için çesitli sartlar war bakalim hangileri size uygun??? " TERCIHEN INGILIZCE BILEN..." ...Yapacaginiz isle bir ilgisi yok ama, bu sira herkes ingilizce bilen eleman ariyor... Bir bildikleri olmali... " ARASTIRMACI, ÖGRENMEYE AÇIK..." ....O kadar isin arasinda sizi egitecek ne paramiz, ne de zamanimiz var... Mesleginizle ilgili gelismeleri is...
  2. Polislik için gerekli şartlar, polis olmak için ne yapmalıyım ?

Polislik için gerekli şartlar, polis olmak için ne yapmalıyım ?

polis olmak için hangi okulları okumak gerekir polis olmak için ne yapmalıyım 2011 Ben polis olmak istiyorum. Ama tam olarak polisliğin şartları nelerdir, yada polis olmak için ne yapmalıyım, Nereye baş vurmalıyım gibi sorularıma cevap arıyorum. Umarım yardımcı olursunuz. Teşekkürler.
  3. Polis Olmak İçin Aranan Sağlık Şartları

Polis Olmak İçin Aranan Sağlık Şartları

Polis Meslek Yüksek Okulu Sağlık Şartları Polis Meslek Yüksek Okulu Sağlık Şartları nelerdir pmyo giriş için sağlık şartları Bu makalemiz polis olmak isteyen ancak bazı rahatsızlıkları bulunan meleklerimizin ve misafirlerimizin durumlarını sorgulayabilecekleri, pmyo girişi sağlık şartlarının madde madde açıklandığı şartlardır melekler .. Polis Meslek Yüksek Okulu Sağlık Şartları...
  4. polis olmak istiyorum ne yapmam gerekiyor ?

polis olmak istiyorum ne yapmam gerekiyor ?

Selam. Lise 3 öğrencisiyim ve polis olmak istiyorum .Nasıl bir yol izlemem gerekiyor ? Cevap için şimdiden teşekkürler..
  5. Polis olmak istiyorum ne yapmam lazım yardım edermisiniz

Polis olmak istiyorum ne yapmam lazım yardım edermisiniz

Merhaba.Ben ilerde polis olarak görev yapmak istiyorum.Hangi okula gitmeliyim, nasıl bir yol izlemeliyim?

Sayfayı Paylaş