gebe
  1. kar_tanesi

kar_tanesi Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    10
    Ödül Puanları:
    0

Polis telsiz anonsları

Konu, 'Çöplük' kısmında kar_tanesi tarafından paylaşıldı.

Bunların Hepsi yaşanmış! Doğrusu bizlerde onlarda bir alem!

Kızıltoprak kırmızı ışıklarda duran Trafik Polisi, ters yönden gelen arabaşoförüne seslenir;
    - 34 GV 713 !
    - Bugün çok para kazandın herhalde ?
    - Acelem var, şanslısın...

- Phhh!...Adanalı devam et!
    - Phsss!..Adanalı kime diyom! Devam eeeeyyyt!
    - Aaaauueee!..Ulen kulaana şalgam mı kaçtı kime diyom yürüsene! ( Phhh &Phsss: Megafondan çikan tiz sesler)

- 34 VG 0983 sağaaa çekhh!
    - 34 VG 0983 sağaaa çekhh!
    - Sola demedik öküzzzzzzz! Sağa çekhh!

Göztepe soyak site'sinin önünden yürüyorum... Birden polis bir BMW'yidurdurdu... Polislerden biri indi diğeri de içerden bakıyor, ben de yanadöndüm bakıyorum öyle, enteresan geldi. Adam sarhoş falandı, biraz bakiimeğlenirim diye düşündüm...İçerideki polis birden megafonla; "Önüne dön, önüne dön, kendi tipine baksen soytarı" dedi…

Mecidiyeköy'de bir sabah erken, polis otosu arabanın tekine sesleniyor;
    "Zabahınan ceza yazdırma zabahınan" (Sabah ile demek istiyor)

-Şoförün biri trafik sıkışık iken park yasağı olan yere direksiyonu kırar vedurur...
    Polis; "Beyaz uno çek kardeşim park yasak!" gibilerinden bir anons yapar...
    Şoför el kol hareketleri yardımıyla "Abi ekmek almaya geçiyom hemen çıkacam" der !.. Yarım saat kadar sonra elini kolunu sallaya sallaya çıkınca polisanonsu patlatır; "Beyaz uno, ekmek nerde lan?"

Polisler arabayı sürenin tipine göre hitap etmesini de bilirler;
    - Sarışın bayan saa çeker misiniz diyorum, lütfen…
    - Beyefendi... Bıyıklı... Bekleme yapma!
    - Deri ceketli.. Et benli.. Hade..
    - Duymuyor musun lan! Gözlüklü zibidi!

Olay Çankaya'da geçiyor... Ankara'da patates soğan satan, megafonlu birkamyonet. Polis anons yapıyor; "06 MN 1945 ilerleeeeeee…"
    Kamyonetin megafonundan cevap geliyor; "Anlaşıldı tamaaam!.."

Polis telsiz anonsları konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. polis telsizi diyalogları...

polis telsizi diyalogları...

4512: Merkez! Alet kontrol Merkez: Elinizdeki alet değil, cihaz. 4512: Aletin cihaz olduğu anlaşıldı merkez. Şöför: Müdürüm, araç intikal etsin mi? Müdür: Etsin, ama içinde şöförüde olsun. Merkez: Camide son durum nedir? 5436: Cenazeler mezarlığa seyir halindeler. 4536: Merkez, orta kilolu, kara renkli, boynuzlu bir tosun kaybolmuş Merkez: Anlaşıldı. İstasyonlar not alın....
  2. komik anonslar

komik anonslar

İstanbul Kabataş-Yalova iskelesi : - Sayın yolcular, lütfen tek sıra halinde ilerleyelim..... - Alooo....kime diyorum!! İstanbul Eminönü - Beyazıt istikametindeki tramvay : - Sayın yolcular lütfen kapılara yaslanmayınız!!! Bir kaç dakika sonra: - Arkadaşım yaslanmayın diyoruz kapılara, ne var o kapılarda anlamadım ki? Kilyos'ta bir plaj. - Lütfen dikkat. Sayın...
  3. Komik Polis Anonsları

Komik Polis Anonsları

Komik Polis Anonsları da paylaşırsanız sitenizde çok ama çok sevinirim arkadaşlar.
  4. En Komik Komik Polis Anonsları

En Komik Komik Polis Anonsları

Komik Polis Sözleri, En Komik Komik Polis Anonsları, Merhaba Sevgili Melek'ler, bu yazımızda biraz gülelim ve güldürelim istedik ve sizlere bir misafirimizinde isteği üzerine komik polis anonslarını sunmak istedik. - Başka bir anons: Şoförün biri trafik sıkışıkken park yasağı olan yere direksiyonu kırar ve durur. Polis, ´Beyaz Uno çek kardeşim park yasak´ gibilerinden bir anons yapar....
  5. Android Cep Telefonları İçin Polis Telsizi Uygulaması Burada

Android Cep Telefonları İçin Polis Telsizi Uygulaması Burada

polis telsiz uygulaması android Android Telsiz Uygulaması Sevgili melekler ve sayın misafirlerimiz, eğer android cep telefonu kullanıyorsanız, şimdi paylaşacağımız Android Telsiz Uygulaması tam size göre. Telefonunuzda polis telsizine benzeyen sesler dinleyerek eğlenmek istiyorsanız işte polis telsiz uygulaması android telefonlar için buyrun.. Android için Polis Telsizi google...

Sayfayı Paylaş