gebe
  1. almira

almira Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    1
    Ödül Puanları:
    0

polıs yapcez onu

Konu, 'Komik Yazılar Duvar Yazıları' kısmında almira tarafından paylaşıldı.

u hikaye trakyada geçmis gerçek bir olay; Yasli bir amca, eseginin üzerinde karayolunda seyretmektedir. Bunu gören trafik polisleri, amcaya takilmak isterler ve durdururlar.

Polis: Be amca, necin dakman golani? (Golan: Emniyet
    kemeri.)

Amca: Dakmam be iste!

Polis: E bak gördün mu, simdi ceza keseceyik.

Amca: Kes bakalim ne keseceysan da gidecem, acele isim var.

Polis: Peki amca, cezayi sana mi yazalim yogsam esege mi?

Amca: [​IMG]

Polis: Yani cezayi sana yazarsak bes milyon ödeycen, esege üç milyon ödeycen.

Amca: Bana kes o zaman.

Polis: Neden sana keseyon amca?
    Amca: Onun sicili temiz ossun, polis yapcez onu......... __________________

polıs yapcez onu konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. On

On

Rüyada on sayısı mevki, nüfus, yetkidir. Kişinin işlerinin kolaylaşacağına işaret eder.
  2. Hadi Ona Onu Anlatın

Hadi Ona Onu Anlatın

Yeni tanışan iki insan bence birbini nasıl anlamaya ve tanımaya çalışmalı biliyormusunuz? İster telefonla, ister karşınızda, ister messenger da onunla konuşurken, sanki karşınızda bir başkası varmış gibi ona onu anlatın... Hissettiklerinizi, onunlayken neler düşündüğünüzü, o yokken neler çektiğinizi, hani içinize kapanık biriyseniz karşınızda o yokmuş gibi rahat rahat dökün içinizi,...
  3. ona..

ona..

[ı]hayatından çıkarırsan bir gün beni hasretle bekleyeceğim hayatına umutla girmeyi....[/ı] [ı] ülküelif...[/ı] [ı]gözlerini gözlerimden bir dakika bile ayırmaki,[/ı] [ı]gözlerim senin gözlerinin,[/ı] [ı]başka gözlere bakacağından [/ı] [ı]korkmasın...[/ı] [ı] ülküelif..[/ı]
  4. Onları unutmayalım!

Onları unutmayalım!

amin resmi amin resimleri Canım meleklerim bugün cuma günü dualarımızın kabul olduğu mübarek bi gün.Cuma günleri ölmüş yakınlarımız hep bizden dua beklermiş..Onlarıda unutmayalım bugün ve aklımıza her geldikçe ölmüşlerimiz için hasta olanlar için ,zorda kalanlar için hepsi için dua edelim.Kuran okumamız şart değil tabiki dua edelim kafidir.Bende kuran bilmiyorum ama elimizi açıp Allaha dua...
  5. Onlar Anne!

Onlar Anne!

anne Onlar Anneler Anneler özel bu Anneler gününe özel bir kaç resim araştırdım.. Nekadar da güzel değil mi :)

Sayfayı Paylaş