gebe
  1. PaSikA

PaSikA Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    598
    Ödül Puanları:
    0

Polise 'facebook' yasağı

Konu, 'Güncel Haberler' kısmında PaSikA tarafından paylaşıldı.

Emniyet Genel Müdürlüğü, ünlü internet sitesine üye olan polislerle ilgili bir tebligat yayınladı. Emniyet Genel Müdürlüğü, yayınladığı tebligatla facebook’a üye olan kimi polislerin burada mesleğin ciddiyetine yakışmayan yazılar yazdıklarını belirterek, dikkatli olunmasını istedi.
    Emniyet Genel Müdürlüğü, 19 Ekim’de bütün personele iletilmesi talimatıyla bir tebligat yayınladı.

Tebligatta kimi personelin facebookta polis, çevik kuvvet vb. gibi adlarla kurulan gruplara üye olduğu kaydedilerek, buralara üye olan polislerin “polislik mesleğinin ciddiyetine yakışmayan” yazılar yazdıklarına dikkat çekildi. Yine kimi polislerin mesleki sıkıntıları açık bir şekilde dile getirdikleri ve mesleki sırları da açıkladıkları belirtilerek, personelin bu konuda dikkatli olması istendi.

guncel.net

Polise 'facebook' yasağı konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Polis

Polis

Azrail Aleyhisselama ya da şiddet ve kedere; Polis olduğunu görmek, devlet yönetiminin sorumluluğunu üstlenmeye delalet eder.Rüyada polis rakiplerinizi mağlup edeceğinizin işaretidir. Polis tarafından tutuklanmak, etrafınızda tehlike olduğuna yorumlanır. Rüyada polis rakiplerinizi mağlup edeceğinizin işaretidir. Polis tarafından tutuklanmak, etrafınızda tehlike olduğuna yorumlanır. Polis sizi...
  2. Yasak

Yasak

Yasak ama ; Sarıl bana ! Buna gerçekten ihtiyacım var
  3. o yasak bu yasak

o yasak bu yasak

Derste konuşmak yasak, Ağzımızımı bantlasak. Yemek yemek yasak, Midemize kilitmi taksak. Sınıfta kalmak yasak, Okuyup inekmi olsak. O yasak bu yasak, Vallahi arkadaşlar, Şu okuldan, BİR MENZUN OLSAK
  4. polis kızı (:

polis kızı (:

4. sınıf öğrencisiydim... Sınıfımızda şımarık olarak bilinen gözdenin babası polis memuruydu. Bende kendi halinde,kimseyle ilgilenmeyen , sessiz görünen biriydim. Bi sabah okula gelirken gözdenin alaycı tavrıyla karşılaşdım sürekli sınıfda beni rencide etmeye çalışıyordu. Üstüme suyunu dökerek bütün gün sırılsıklam dolaşmama sebep olması da cabası. Eve dönünce babasının polis olduğu aklıma...
  5. Facebook Bugünden İtibaren Yasak

Facebook Bugünden İtibaren Yasak

Facebook yasaklandı Facebook emniyet müdürlüğü yasağı Sakın başlıkta ki yasak kelimesini kendi üzerinze çekmeyin melek'ler :) Çünkü Facebook yasağını Emniyet Müdürlüğü, kendi personeline yasakladı. İşte o haber; Emniyet Genel Müdürlüğü'nün personelin sosyal paylaşım siteleri ve internet üzerinden oynanan oyunlarla çok vakit geçirdiğinin belirlenmesi nedeniyle 81 ilin emniyet...

Sayfayı Paylaş