gebe
  1. Kayıtsız Üye

Kayıtsız Üye Forum Okuru

polislik seçmek istiyorum ?

Konu, 'Soru-Cevap' kısmında Kayıtsız Üye tarafından paylaşıldı.

ya şimdi ben polislik seçmeyi düşünüyorum fakat evliyim polis meslek yüksek okulunda mı kalmam gerekiyor yoksa evime gelebilecek miyim?

polislik seçmek istiyorum ? konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. 2011 Polislik Sınavları

2011 Polislik Sınavları

polis sınavları 2011 polislik sınavları 2011 polislik ösym sınavı ösym pmyo 2011 polislik sınav tarihlerini sınava girmek isteyen tüm adaylar için paylaşır, şimdiden sınva girecek adaylara başarılar diliyorum. ÖSYM Başkanlığı 2011 yılında yapacağı sınavlara ait takvimimde PMYO sınavı her sene olduğu gibi bu sene de takvimde yer almıyor. PMYO sınavı ÖSYM’nin takvimine her sene sonradan ilave...
  2. 2011 Polislik Sınavı Ne Zaman

2011 Polislik Sınavı Ne Zaman

polislik sınavı 2011 2011 polislik sınavı ne zaman 2011 Polislik Sınavı Ne Zaman, 2011 PMYO Tarihi, Polislik Sınavı hangi tarihte yapılacak Arkadaşlar polis olmak en büyük hayalim, babamın izinden gidip bende polis olmak istiyorum, polislik sınavı hakkında bilgi verir misiniz? Polis olabilmek için önce YGS Yükseköğretime Geçiş Sınavı 2011'e girilmesi gerekmektedir. Bu sınav 3 Mart 2011...
  3. Polislik sınavında çıkmış sorular

Polislik sınavında çıkmış sorular

Arkadaşlarım Polislik sınavına gireceğim 2012 yılı için, şimdiden çalışmanın zamanı geldi diye düşünüyorum. Zaten boşumda. Acaba geçtiğimiz sene 2010 da olabilir bana çıkmış soruları ve cevap anahtarını vermeniz mümkün mü ? Sağolun.
  4. polislik sınavı için

polislik sınavı için

arkadaşlar ben 11.sınıfa gidiyorum ve eşit ağırlıktayım matematiğim ve geometrim biraz zayıf ama sözelim iyidir sizce polislik sınavını kazanabilmem için ne kadar yapmam lazım yani mat geo edebiyat ve diğer derslerden lütfen yardım kazanamazsam çok üzülcem ve bunalımdayım mat ve geometrim zayıf olduğu için yardım lütfenn
  5. Melekler, Hangi Mesleği Seçmek İsterdiniz?

Melekler, Hangi Mesleği Seçmek İsterdiniz?

anket soruları, hangi mesleği seçmek istersiniz, anket sorusu Hayat insana hiç ummadığı şeyleri gösterebilir. Yani kimse bu benim başıma gelmez dememeli. Günlük hayatımızda sık sık karşılaştığımız bu durumlardan birisi de mesleklerimiz. Pek çok insan umduğu işi değil bulduğu işi yapıyor. Hayat şartları nedeniyle hayaller rafa kalkabilyor. Geçim deri, kişiye hayallerinin peşinde koşma...

Sayfayı Paylaş