gebe
  1. MEÇHUL

MEÇHUL Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    66
    Ödül Puanları:
    48

politik karikatürler

Konu, 'Çöplük' kısmında MEÇHUL tarafından paylaşıldı.

Merhabalar degerli misafirimiz, sitemizde toplu bir temizlik yapmak zorunda kaldik. Su anda gormek istediginiz konuyu maalesef sizlere sunamiyoruz. ilgili sayfamizin google siralamalarindan dusmesi icin gerekli algoritmik degerleri sitemize verdik.
    Verdigimiz rahatsizlik icin sizlerden ozur dileriz. Dilerseniz yukaridan sitemizin logosuna tiklayarak anasayfamiza gidebilir, Ya da ust sag alanda bulunan Ara.. butonuna aramak istediginiz kelimeyi, kelime obegini yazarak, ilgili iceriklerimize
    ulasabilirsiniz.

Saygilarimizla.

Melekler Mekani Yonetimi

Son düzenleme: 2 Mart 2009
politik karikatürler konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Karikatürler

Karikatürler

Merhabalar degerli misafirimiz, sitemizde toplu bir temizlik yapmak zorunda kaldik. Su anda gormek istediginiz konuyu maalesef sizlere sunamiyoruz. ilgili sayfamizin google siralamalarindan dusmesi icin gerekli algoritmik degerleri sitemize verdik. Verdigimiz rahatsizlik icin sizlerden ozur dileriz. Dilerseniz yukaridan sitemizin logosuna tiklayarak anasayfamiza gidebilir, Ya da ust sag...
  2. Karikatürler..

Karikatürler..

Merhabalar degerli misafirimiz, sitemizde toplu bir temizlik yapmak zorunda kaldik. Su anda gormek istediginiz konuyu maalesef sizlere sunamiyoruz. ilgili sayfamizin google siralamalarindan dusmesi icin gerekli algoritmik degerleri sitemize verdik. Verdigimiz rahatsizlik icin sizlerden ozur dileriz. Dilerseniz yukaridan sitemizin logosuna tiklayarak anasayfamiza gidebilir, Ya da ust sag...
  3. Politika

Politika

Bakınız; Siyaset.Rüyada siyasi bir parti görmek düşüncelerinizi istikrarlı bir şekilde gerçekleştireceğinizin ve hayatta başarılı olacağınızın işaretidir
  4. Politika Dediğin

Politika Dediğin

Politika nasıldır bilirsiniz meleklerim.Bir şey söylersiniz ama söylediğinizle anlatmak istediğiniz şey tamamen farklıdır.Bu politikanın bir gereğidir.Bu gereği diğer tanınmış politikacılarımız nasıl yerine getirmiş bakın bakalım.Yazıları ilk önce normal daha sonra birer satır atlayarak okuyun bakalım ne çıkacak :D Politika Dediğin Bill clinton; Türkiye bizim her zaman dostumuz olan bir...
  5. Politika Fıkraları

Politika Fıkraları

Merhaba arkadaşlar, siyasetle aranız nasıl bilmiyorum ama benim ki hiç iyi değil sadece fıkralarda seviyorum :) Ve bu yüzden sizden Politika Fıkraları rica ediyorum :)

Sayfayı Paylaş