gebe
  1. Bilge Gökçen

Bilge Gökçen Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    108
    Ödül Puanları:
    0

Politika

Konu, 'Ö-P' kısmında Bilge Gökçen tarafından paylaşıldı.

Bakınız; Siyaset.Rüyada siyasi bir parti görmek düşüncelerinizi istikrarlı bir şekilde gerçekleştireceğinizin ve hayatta başarılı olacağınızın işaretidir

Politika konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. özürlülüğün Sosyo – Politiği

özürlülüğün Sosyo – Politiği

SHU Rıza Elitok Emperyalistler, her gün kitle iletişim araçları ile toplumsal sorunlara yönelik çalışmalarını anlatırken bir yandan da Irak’ta , Somali’de, Bosna’da, Kafkaslarda olduğu gibi kitlesel katliamlara ortak olmakta ya da sessiz kalmaktadırlar. Yine hastalıklar, açlıklar ve binlerce sakat çocuk... Bu aldatmaca, bu vahşet, bu saldırganlık bitmedi. Tıpkı Nagazaki de, Hiroşima da ve...
  2. ABD'de Politik Ürünlerde Rekor

ABD'de Politik Ürünlerde Rekor

Amerika’da halk seçim sürecinde Başkan adaylarına destek olmanın yollarını araken ülkenin politik ürünlerdeki çeşit sayısı da toplamda 150 milyon adede ulaştı. Prezervatiften, uyku tulumuna, iç çamaşırından tuvalet kağıdına kadar çok sayıda ürünün satıldığı Başkanlık seçimlerinde çeşitlilik rekorunu kıran ise 2.6 milyon adet ürün ile yeni Başkan Barrack Obama oldu. ABD’de seçim dönemlerinde...
  3. politik karikatürler

politik karikatürler

Merhabalar degerli misafirimiz, sitemizde toplu bir temizlik yapmak zorunda kaldik. Su anda gormek istediginiz konuyu maalesef sizlere sunamiyoruz. ilgili sayfamizin google siralamalarindan dusmesi icin gerekli algoritmik degerleri sitemize verdik. Verdigimiz rahatsizlik icin sizlerden ozur dileriz. Dilerseniz yukaridan sitemizin logosuna tiklayarak anasayfamiza gidebilir, Ya da ust sag...
  4. Politika Dediğin

Politika Dediğin

Politika nasıldır bilirsiniz meleklerim.Bir şey söylersiniz ama söylediğinizle anlatmak istediğiniz şey tamamen farklıdır.Bu politikanın bir gereğidir.Bu gereği diğer tanınmış politikacılarımız nasıl yerine getirmiş bakın bakalım.Yazıları ilk önce normal daha sonra birer satır atlayarak okuyun bakalım ne çıkacak :D Politika Dediğin Bill clinton; Türkiye bizim her zaman dostumuz olan bir...
  5. Politika Fıkraları

Politika Fıkraları

Merhaba arkadaşlar, siyasetle aranız nasıl bilmiyorum ama benim ki hiç iyi değil sadece fıkralarda seviyorum :) Ve bu yüzden sizden Politika Fıkraları rica ediyorum :)

Sayfayı Paylaş