gebe
  1. MaWiM

MaWiM ♥Ben Aşık Olduğum Adamın Aşık Olduğu Kadınım♥ Yetkili Kişi

Beğenilen Mesajlar:
    2.213
    Ödül Puanları:
    113

Polyanna Emlakçı Olursa:))

Konu, 'Siz Geyikmisinz?:))' kısmında MaWiM tarafından paylaşıldı.

Tamam çatı akyıor olabilir ama, susuzluktan ölmeyeceğimize şükretmemiz gerekir. - Tamam ev sahibi bekar insana evi vermiyor olabilir ama, ya Allah korusun evli olsaydınız da çoluk çocuk sokakta kalsaydınız...

- Ev yerin yedi kat dibinde evet ama, yeryüzünün gürültüsünden uzak ne mutlu size değil mi

- Evin böyle göründüğüne bakmayın siz, evi görebilecek gözlere sahip olduğunuza şükredin ya kör olsaydınız

- Bu evi çatlaklarını sıvayıp bir de boyarsanız saray yavrusu olur ne mutlu size değil mi tadilat yaparken bi işe yaradığınızı hissedeceksiniz

-Bu evin kolonları yok.Bakın beyfendi, inşaat mühendisi falan değilim ama kolonların evi tuttuğundan haberim var.
    +Beyfendi, düşünsenize oğlunuzla burada maç yapıyorsunuz.Kolonlar olsaydı yapamazdınız.Sonra oğlunuz gol atıyor, sevinç çığlıkları, eşiniz sizi yemeğe çağırıyor, şampiyon diyerek bahçeye gidiyorsunuz
    -
    +Kes lan satmıyorum sana evi ben alacam

- ev yamuk olabilir ama bunun saglam olmayisiyla ne alakasi var pisa kulesi de yamuk ve bu onu degerli kiliyor dikkatinizi cekerim...

- ev rutubetli olabilir ama denize yakin ondan o ...

- tamam yukardaki kiracilarim bir bateri kursu olabilir ama ramazan da zorluk cekmeyeceksiniz ...

- ewet belki evde fareler var ama ya hiç yaşam olmasaydı

- tamam belki çatıdan güneş geliyo ama güneş D vitamini kaynağıdır. yani o bi delik deil mütahitin sizi düşündüğünün göstergesidir. bi nevi imza

-şimdi siz bu evin niye bu kadar dökük olduğunu soracaksınız, bu evi yeni modaya göre inşa etmişler. tarkanın bile evi böyleymiş hanımefendi

-kirası çok yüksek diye üzülmemelisiniz;
    merkezde ya yol paraasından yırtarsınız

-mantarın kilosunun ne kadar pahalı olduğunu bir bilseniz;
    duvardaki mantarlara o kadar takmazdınız

-kesinlikle masrafsız bu ev..pırıl pırıl alın hemen oturun.
    +duvarların yarısı siyah yağlı boya,kapılarda harita olmuş çatlaklar
    -e ne güzel siz beşiktaşlıyım dememişmiydiniz telefonda işte alaka

Polyanna Emlakçı Olursa:)) konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Polyanna’ Nin Mutluluk Sirlari

Polyanna’ Nin Mutluluk Sirlari

POLYANNA’ NIN MUTLULUK SIRLARI •Evimi bir parti sonrasi temizlemek için Saatlerce ugrasiyorsam, bir çok arkadasim Var demektir. •Faturalarimi ödeyebiliyorsam, bir isim var demektir. •Pantolonum biraz sikiyorsa, aç kalmiyorum demektir. •Gölgem beni izliyorsa, günes isigini görüyorum demektir. •Otobüsten indigim yerden isyerime yolu uzun Buluyorsam, yürüyebiliyorum demektir. •Hükümet...
  2. Eğitimli emlakçılar geliyor

Eğitimli emlakçılar geliyor

emlak ve emlak yönetimi iş imkanları emlakçılık sınav soruları İstanbul Aydın Üniversitesi Emlak Yönetimi Sertifika Programı ile RETÜRK’ün özel eğitim programı birleştirilerek verilecek ortak eğitimler sonunda girişimciler YÖK onaylı sertifika alacaklar Gayrimenkul sektörünün hızla büyüyen lider markalarından RETÜRK Emlak ve Gayrimenkul Danışmanlık bir yandan franchising ağını genişletirken...
  3. Polyanna

Polyanna

Ablalarım alıntıdır...İçim bir kötü oldu okuyunca!! Salı günleri semtimizin pazarı kurulur,işten eve dönerken pazar yerinin içinden geçerim.Hava kararmış,pazarcılar tezgahlarını kaldırmış,artık mallarını öbekler halinde bir kenarda toplamışlardı.Yüzünü başörtüsüyle iyice kapatmış bir kadın ve yanında 9 ya da 10 yaşındaki kızı bu artıkları topluyorlardı.İnsan bunları görünce üzülüyor...
  4. polyanna olmak!!!

polyanna olmak!!!

polyanna olmak Hayatımızın belirli dönemlerinde sorunlar ,inişler ,çıkışlar ,üzüntüler yaşayabiliriz.Yada etrafımızda olsun aile içinde olsun bir takım olaylarla karşılaşabiliriz . Sorunlar ,üzüntüler ,inişler bize başarısızlığımızı ifade eder .Ve böyle durumlarda kendimizi çaresiz ve mutsuz hissederiz .Ve acaba bu durumdan nasıl kurtulabiliriz diye düşünmeye başlarız . Hatta bazen kendi...
  5. Polyanna’ nın mutluluk sırları

Polyanna’ nın mutluluk sırları

mutlu olmak herşeye ve herkese rağmen mutlu olmak aslında zor değil kızlar polyana en iyisini yapmış umarım hep mutlu olursunuz... .Evimi bir parti sonrasi temizlemek için Saatlerce ugrasiyorsam, bir çok arkadasim Var demektir. •Faturalarimi ödeyebiliyorsam, bir isim var demektir. •Pantolonum biraz sikiyorsa, aç kalmiyorum demektir. •Gölgem beni izliyorsa, günes isigini görüyorum...

Sayfayı Paylaş