gebe
  1. Angel_tears

Angel_tears Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    11
    Ödül Puanları:
    0

Polyanna

Konu, 'İtiraf Ediyorum' kısmında Angel_tears tarafından paylaşıldı.

Ablalarım alıntıdır...İçim bir kötü oldu okuyunca!! Salı günleri semtimizin pazarı kurulur,işten eve dönerken pazar yerinin içinden geçerim.Hava kararmış,pazarcılar tezgahlarını kaldırmış,artık mallarını öbekler halinde bir kenarda toplamışlardı.Yüzünü başörtüsüyle iyice kapatmış bir kadın ve yanında 9 ya da 10 yaşındaki kızı bu artıkları topluyorlardı.İnsan bunları görünce üzülüyor tabi!Fakat bu sefer hissettiklerim üzüntü değildi, acıma duygusu da değildi;beynimden vuruldum sanki!O küçücük kız çocuğu son derece mutlu bir ses tonuyla ne dedi biliyor musunuz?!

-Anne,bak ben ne güzellerini seçtim!

Şikayet etmedi,arkadaşlarım manavdan seçiyor diye düşünmedi,annesine huysuzlanmadı,sadece mutlu oldu!
    Ezildim,beynim durdu,birşey yapamadım,gözlerim doldu ve sadece yürümeye devam ettim.Bir çocuğa karşı böylesine saygı duyabileceğimi tahmin edemezdim ve böylesine çaresiz kalabileceğimi;tıpkı annesi gibi!Mutlu olan tek kişi o küçük kızdı,adını merak etmediğim,adının Polyanna olduğunu bildiğim...

2. @şK_MeLeĞ!.

@şK_MeLeĞ!. Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    20
    Ödül Puanları:
    0
    Cevap: Polyanna
    [ı]çok guzeldı emegıne saglık...[/ı]

3. Angel_tears

Angel_tears Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    11
    Ödül Puanları:
    0

Teşekkürler:)

4. zuzu65

zuzu65 Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    19
    Ödül Puanları:
    0

çok anlamlı ve çok güzeldi bebeğim emeğine sağlık

5. Angel_tears

Angel_tears Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    11
    Ödül Puanları:
    0
    Çok teşekkür ederim annem muckk

Polyanna konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Polyanna Emlakçı Olursa:))

Polyanna Emlakçı Olursa:))

Tamam çatı akyıor olabilir ama, susuzluktan ölmeyeceğimize şükretmemiz gerekir. - Tamam ev sahibi bekar insana evi vermiyor olabilir ama, ya Allah korusun evli olsaydınız da çoluk çocuk sokakta kalsaydınız... - Ev yerin yedi kat dibinde evet ama, yeryüzünün gürültüsünden uzak ne mutlu size değil mi - Evin böyle göründüğüne bakmayın siz, evi görebilecek gözlere sahip olduğunuza şükredin ya...
  2. Polyanna’ Nin Mutluluk Sirlari

Polyanna’ Nin Mutluluk Sirlari

POLYANNA’ NIN MUTLULUK SIRLARI •Evimi bir parti sonrasi temizlemek için Saatlerce ugrasiyorsam, bir çok arkadasim Var demektir. •Faturalarimi ödeyebiliyorsam, bir isim var demektir. •Pantolonum biraz sikiyorsa, aç kalmiyorum demektir. •Gölgem beni izliyorsa, günes isigini görüyorum demektir. •Otobüsten indigim yerden isyerime yolu uzun Buluyorsam, yürüyebiliyorum demektir. •Hükümet...
  3. Alex - Depresif Polyanna (2oo8) albüm tanıtımı

Alex - Depresif Polyanna (2oo8) albüm tanıtımı

aleks polyanna http://www.meleklermekani.com/yerli-album-tanitimlari/124575-alex-depresif-polyanna-2oo8-album-tanitimi.html 01. Depresif Polyanna 02. Aşk Tazesi 03. Polyanna One More Chance Mash Up Mix 04. Bugünlerde - Elektroliysis Mix 05. Çok Zor - Clup Versiyon 06. Bugünlerde - Rock Versiyon
  4. polyanna olmak!!!

polyanna olmak!!!

polyanna olmak Hayatımızın belirli dönemlerinde sorunlar ,inişler ,çıkışlar ,üzüntüler yaşayabiliriz.Yada etrafımızda olsun aile içinde olsun bir takım olaylarla karşılaşabiliriz . Sorunlar ,üzüntüler ,inişler bize başarısızlığımızı ifade eder .Ve böyle durumlarda kendimizi çaresiz ve mutsuz hissederiz .Ve acaba bu durumdan nasıl kurtulabiliriz diye düşünmeye başlarız . Hatta bazen kendi...
  5. Polyanna’ nın mutluluk sırları

Polyanna’ nın mutluluk sırları

mutlu olmak herşeye ve herkese rağmen mutlu olmak aslında zor değil kızlar polyana en iyisini yapmış umarım hep mutlu olursunuz... .Evimi bir parti sonrasi temizlemek için Saatlerce ugrasiyorsam, bir çok arkadasim Var demektir. •Faturalarimi ödeyebiliyorsam, bir isim var demektir. •Pantolonum biraz sikiyorsa, aç kalmiyorum demektir. •Gölgem beni izliyorsa, günes isigini görüyorum...

Sayfayı Paylaş