gebe
  1. يeKe®îм

يeKe®îм Forum Okuru

Pon Pon'dan Yapılabilecek Süsler

Konu, 'Tatlı Evim' kısmında يeKe®îм tarafından paylaşıldı.

ponpondan süsler ponpondan neler yapılır ponponla yapılan süsler tülden ponpon yapımı tülden ponpon nasıl yapılır Evet hanımlar pon ponlardan yapılacak bilecek bir kaç örnek.
    Çocuklarımıza oyuncaklar,kapı süsleri vs

Hepsi harika:hey:

Dip Not: "pon pon nasıl yapılır" diye merak edenler BURAYA TIKLAYIN anlatımı okuyun ve ne kadar kolay olduğunu görün:)

Son düzenleme yönetici tarafından yapıldı: 26 Ocak 2011
  2. Misafir

Misafir Forum Okuru

ÇOk hoşlar :) Yeğenlerimin odasına yapmak isterim ama önce pon pon nasıl yapılır onu öğrenmem lazım :D Zor geldi bu iş bana, aşar beni :D:D Yapacak olan Melek'lerimden, bir tane de Şara ve Mertcan (yeğenlerim) adına istiyorum bende :D:D Allah rızası için bir pon pon yaa hahaha

3. يeKe®îм

يeKe®îм Forum Okuru

Pon Pon yapımı anlatımı konusu açayım bari:D:D

Çok Kolay ve zevkli eminim zevkle yapacaksın.

Olmadı ben yapar kargoyla yollarım hahaha

4. Misafir

Misafir Forum Okuru

Ayy çok tşk ederim şekerim :D:D Sen aç konuyu, ben öğrenirim :D:D Öğrenmezsem, sen yaparsın artıkın :A:A Konuyu açınca linki bana at olur mu şekerimm :D:D

5. يeKe®îм

يeKe®îм Forum Okuru

6. benimm ben

benimm ben Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    22
    Ödül Puanları:
    0
    evet canım pon pon nasıl yapılır onu yazsan iyi olur.biliyordum ama unuttum kolay bişidi

7. يeKe®îм

يeKe®îм Forum Okuru

Açtım kızlar konuyu :) ordan pon pon yapımına bakabilirsiniz.

8. ebru58

ebru58 Aktif Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    33
    Ödül Puanları:
    28
    çok şekerler,teşekkürler

9. يeKe®îм

يeKe®îм Forum Okuru

10. KeLeBeK's

KeLeBeK's Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    186
    Ödül Puanları:
    63
    benide aşar bu kadarı :D:Dsıkılırım uğraşamam:D:D
    ama kapı süsü olanını yapabilirm ned eolsa seyrek olacak:)

11. يeKe®îм

يeKe®îм Forum Okuru

yap canım :D:Dçok sevimli oluyor

12. LaViNYaM

LaViNYaM >>>ιкιz αηηєѕι<<< Yetkili Kişi

Beğenilen Mesajlar:
    703
    Ödül Puanları:
    113
    çok tatlılar bende kapı için süs yapmıştım bi ara ponpondan çok tatlı görünüyolar deneyin bence :D:D

13. hüzün meleği 26

hüzün meleği 26 Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    77
    Ödül Puanları:
    48
Pon Pon'dan Yapılabilecek Süsler konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. rihanna-pon de replay

rihanna-pon de replay

Oooo)Come Mr. DJ song pon de replay. (Oooo)Come Mr. DJ won't you turn the music up? On the gyal pon the dancefloor wantin' some more. Oooo Mr. DJ won't you turn the music up? [Verse:] It goes 1 by 1 even 2 by 2. Everybody on the floor let me show you how we do. Lets go dip it low, then you bring it up slow. Wind it up 1 time. Wind it back once more. [Pre-Hook:] Run, Run, Run, Run...
  2. Pon Pon Kapı Süsüm

Pon Pon Kapı Süsüm

ponpon kapı perdesi ponponlu kapı perdesi ponpon perde yapımı Evet hanımlar el emeğim kapı süsüm.:hey: Umarım beğenirsiniz.:nur:
  3. Pon Pon Yapımı

Pon Pon Yapımı

ponpon yapımı ponpon yapımı video Evet hanımlar pon pon Bir kaç şekilde yapılabiliyor. En basit şekilde yapımı sizinle paylaşıyorum. Pon ponlardan birçok şey yapabilirsiniz. Çocuklarınıza oyuncak,evinize dekorasyon,Ve şık atkı vs.. Evet hanımlar Buyrun pon pon yapımına; İşte bu kadar melekler kolay gelsin..
  4. Kabızlığa Karşı Yapılabilecekler..

Kabızlığa Karşı Yapılabilecekler..

kabızlık, çareler, öneriler, ne yapmalı, birtkisel tedavi, ile ilgili bilgileri burada bulabilirsiniz Sevgili melekler, Kimimizde zaman zaman,kimimizde ise kronikleşmiş bir halde bulunan kabızlık hayatımızı alt üst edebilir.Çok ileri derecelere ulaştığında tıbbi müdahaleden başka çaresi olmayan hastalık için bitkisel tedaviler de uygulanır.Konuyla ilgili olarak yazımıza bir göz...
  5. Pon pon pasta tarifi

Pon pon pasta tarifi

ponpon pasta, tarifi, resimleri, en yeni pasta tarifleri buradan bulabilirsiniz Güzel bir pasta tarifi veriyorum size.. PON PON PASTA 1 bardak su 100 gr. margarin 1 tutam tuz ( parmak ucu ile azıcık yani ) 1 tatlı kaşığı şeker 4 adet yumurta 4 kaşık dolu dolu un Yapılışı : su.. margarin.. tuz.. şeker.. bir tencerede karıştırılır ocağa alınır kaynatılır. kaynadıktan sonra un ilave...

Sayfayı Paylaş