gebe
  1. Young bride

Young bride Banned

Beğenilen Mesajlar:
    581
    Ödül Puanları:
    0

Ponpon Yastık

Konu, 'Tatlı Evim' kısmında Young bride tarafından paylaşıldı.

ponpon yapımı, yapılışı, videosu, yapımı burada arkadaşlar [​IMG]

Bu cici,rengarenk yastığı çok sevdim..
    Ben yapamam ama yapabilecek kabiliyete sahip şanslı bayanları böyle alalım:)

2. fatma aa

fatma aa Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
  3. Kayıtsız Üye

Kayıtsız Üye Forum Okuru

Bu ponponun ipini nereden bulucaz ama?:(

Ponpon Yastık konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Ponpon Poğaça

Ponpon Poğaça

Beş çayınız ve davet günleriniz için şık sunumu ve lezzetiyle nefis bir tarif. Ponpon Poğaça... Malzemeler, * 1 Su Bardağı yoğurt * ½ Çay bardağı süt * 1/2 Paket margarin * 1 Çay bardağı sıvı yağ * 1 Paket kuru maya (küçük pakette olanlardan) * 1 Yemek kaşığı şeker * 1 Tatlı kaşığı tuz * 2 Adet Sosis * 2 Adet Yumurta * Aldığı kadar un Hazırlanışı,...
  2. Giysilerde ponpon modası

Giysilerde ponpon modası

Sevgili Melekler ponponlar kışın olduğu gibi yazında kıyafetlerin vazgeçilmez bir parçası olacak. 2008 kışında şapkalarda ve şallarda ponpona çok sık rastladık. 2009 yazında ise ponponlar elbiselerden sandaletlere kadar her yerde kullanılacak. Bu yaz fiyonk gibi ponponlar da dikkat çeken detaylardan :tik:
  3. Dev ponpon

Dev ponpon

paris moda haftası 2011, paris moda, paris modası, paris moda günleri, taç modelleri, taç modelleri 2011 Paris moda haftasından bir kare huzurlarınızda :)Sizce de bir gariplik yok mu ?O nasıl taç Allah aşkına :D:D
  4. Ponpon Yapımı (Video)

Ponpon Yapımı (Video)

ponpon yapımı video ponpon, örgülere, hırkalara, patiklere, nasıl yapılır, videosu, ile ilgili bilgiler burada melekler Sevgili melekler, Bebek hırkalarına yeleklerine,patiklerine, berelere ve hatta atkılara yapılan ponpon yapılışını biliyor musunuz? Elde yapanlar da olur ama ben her zaman karton bir daireden yararlanırım,daha düzgün olur. Şimdi size videolu anlatımı ekliyorum.Kolay gelsin.....
  5. el dokuması ponpon halılar

el dokuması ponpon halılar

el dokuması halı modelleri Ponponlu halı modelleri el dokuması halı modelleri en makbul halıladan biridir. Fiyatları yüksek olduğundan ben evimde el dokuması halı kullanamadım ama yine de halılarımı çok seviyorum. Bu el dokuması halılar ponponlu. Kabarık ponponları hoş bir hava katıyor. Ponpon yastıklarla iyi bir kombin oluşturur.

Sayfayı Paylaş