gebe
  1. tesadüf

tesadüf Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    1.943
    Ödül Puanları:
    0

Ponponla süslenmiş kırlentler

Konu, 'Ev Dekorasyon Önerileri' kısmında tesadüf tarafından paylaşıldı.

Kırlent süsleme örnekleri Kırlent modelleri
    Kırlent ev dekorasyonunu tamamlayan en önemli aksesuarlardan biridir. Kırlent perde uyumu mekana şıklık katacaktır. Dilerseniz kırlentinizi kendiniz tasarlayabilirsiniz. Bu ponponlu kırlent modeli kolaylıkla yapılabilir.

Ponponla süslenmiş kırlentler konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Süsleme

Süsleme

Rüyada bir yeri veya birşeyi süslemek, bu yerlerle ve bu kişilerle ilgili önemli ve olumlu gelişmeler olacağını gösterir
  2. Ponpon Poğaça

Ponpon Poğaça

Beş çayınız ve davet günleriniz için şık sunumu ve lezzetiyle nefis bir tarif. Ponpon Poğaça... Malzemeler, * 1 Su Bardağı yoğurt * ½ Çay bardağı süt * 1/2 Paket margarin * 1 Çay bardağı sıvı yağ * 1 Paket kuru maya (küçük pakette olanlardan) * 1 Yemek kaşığı şeker * 1 Tatlı kaşığı tuz * 2 Adet Sosis * 2 Adet Yumurta * Aldığı kadar un Hazırlanışı,...
  3. Dev ponpon

Dev ponpon

paris moda haftası 2011, paris moda, paris modası, paris moda günleri, taç modelleri, taç modelleri 2011 Paris moda haftasından bir kare huzurlarınızda :)Sizce de bir gariplik yok mu ?O nasıl taç Allah aşkına :D:D
  4. Ponpon Yastık

Ponpon Yastık

ponpon yapımı, yapılışı, videosu, yapımı burada arkadaşlar Bu cici,rengarenk yastığı çok sevdim.. Ben yapamam ama yapabilecek kabiliyete sahip şanslı bayanları böyle alalım:)
  5. kırlentler hakkında

kırlentler hakkında

merhaba ekte gordugum fusya pembe kırlentlere bayıldım tamda benım koltugun rengınden olan koltuklarla kombıne edılmıs acaba nerden bulabılırm?

Sayfayı Paylaş