Ponponlu Bebek Patik Modelleri Çok Sevimliler

LaViNYaM

>>>ιкιz αηηєѕι<<<
Ponponlu Bebek Patik Modelleri Çok Sevimliler
Ponponlu Bebek Patik Modelleri- Ponponlu örgü işlerini çok beğeniyor ve sevimli buluyorum. Siz de beğeniyorsanız sizler için bu yazımızda bebekler için ponpon süslemeli örgü patik modellerini paylaşmak istiyorum. Kışın minicik ayakları sıcacık kalsın üşümesin istiyorsanız işte en güzel rengarenk model model örgü bebek patikleri. Bebek örgülerini süslemeleri ile daha bir seviyorum. Sıradan örgüler yerine bir ponpon bir fiyonk bir çiçek hayvan figürü ile süsleyerek daha şirin hale getirebilirsiniz. Aslında şu sıralar bu örgülere ihtiyacınız olmayacak belki ama kış önümüzde şimdiden bebeklerinize yavrularınıza bu tip patiklerden örüp kenara koyabilirsiniz. Sizler için en güzel modelleri derledim arkadaşlarım. Dilerseniz örnekleri beraber inceleyelim. İlk modelimiz her zaman severek ilgiyle izlediğim derya baykal programından havhav modelli ponponları ile sevimli hale gelen patik modeli. Düğmelerden gözleri ile tam bir minik köpeği andırıyor.

derya baykal ponponlu havhav bebek patigi.jpg

Aşağıdaki iki ponponlu patik modelinin aynı zamanda yanda yapılışını da görüyorsunuz. Yani sıradan bir patik modeline bile ponpon kondurduğunuzda ne kadar şirin bir görüntü oluşuyor görüyorsunuz.

ponponlu orgu bebek patigi anlatimli.jpg

Üç şişle örülmüş bir bebek patiği ile karşı karşıyasınız. Çok zor bir örneğe benzemiyor. Üç şiş gözünüzü korkutmasın. Tabandan başlayarak örülen patik ön kısmı örülerek sonrasında yan ve arka kısımlarında haroşa örgü örüldüğünü görüyorum. Ve tamamen biten patiğinize son olarak kolayca herkesin yapabildiği bir ponpon kondurmak işte bu kadar basit.

ponponlu orgu bebek patigi yapilisi sematik.jpg

Bu rengarenk ponponları olan patiğe bayıldım. Beyaz sıradan bir patiğe ne kadar şirinlik katmış. Bebeğinizin her renk kıyafeti ile de giydirebilirsiniz böylece.

renkli ponponlu suslemeli orgu bebek patigi.jpg

En güzel modelleri yine sona bıraktım. Puf puf bebeğinize yakışır çok şık ponponları ile şirin mi şirin bir patik modeli. Tığ işi şiş örgüsü değişik şık örgü bebek patik modelleri için daha fazla model incelemek için bu yazımızı inceleyebilirsiniz.

ponponlu beyaz orgu bebek patigi.jpg

Geri