gebe
  1. LaViNYaM

LaViNYaM >>>ιкιz αηηєѕι<<< Yetkili Kişi

Beğenilen Mesajlar:
    698
    Ödül Puanları:
    113

Ponponlu Bebek Patik Modelleri Çok Sevimliler

Konu, 'Bebek Örgüleri' kısmında LaViNYaM tarafından paylaşıldı.

Ponponlu Bebek Patik Modelleri- Ponponlu örgü işlerini çok beğeniyor ve sevimli buluyorum. Siz de beğeniyorsanız sizler için bu yazımızda bebekler için ponpon süslemeli örgü patik modellerini paylaşmak istiyorum. Kışın minicik ayakları sıcacık kalsın üşümesin istiyorsanız işte en güzel rengarenk model model örgü bebek patikleri. Bebek örgülerini süslemeleri ile daha bir seviyorum. Sıradan örgüler yerine bir ponpon bir fiyonk bir çiçek hayvan figürü ile süsleyerek daha şirin hale getirebilirsiniz. Aslında şu sıralar bu örgülere ihtiyacınız olmayacak belki ama kış önümüzde şimdiden bebeklerinize yavrularınıza bu tip patiklerden örüp kenara koyabilirsiniz. Sizler için en güzel modelleri derledim arkadaşlarım. Dilerseniz örnekleri beraber inceleyelim. İlk modelimiz her zaman severek ilgiyle izlediğim derya baykal programından havhav modelli ponponları ile sevimli hale gelen patik modeli. Düğmelerden gözleri ile tam bir minik köpeği andırıyor.
    derya baykal ponponlu havhav bebek patigi.jpg

Aşağıdaki iki ponponlu patik modelinin aynı zamanda yanda yapılışını da görüyorsunuz. Yani sıradan bir patik modeline bile ponpon kondurduğunuzda ne kadar şirin bir görüntü oluşuyor görüyorsunuz.

ponponlu orgu bebek patigi anlatimli.jpg

Üç şişle örülmüş bir bebek patiği ile karşı karşıyasınız. Çok zor bir örneğe benzemiyor. Üç şiş gözünüzü korkutmasın. Tabandan başlayarak örülen patik ön kısmı örülerek sonrasında yan ve arka kısımlarında haroşa örgü örüldüğünü görüyorum. Ve tamamen biten patiğinize son olarak kolayca herkesin yapabildiği bir ponpon kondurmak işte bu kadar basit.

ponponlu orgu bebek patigi yapilisi sematik.jpg

Bu rengarenk ponponları olan patiğe bayıldım. Beyaz sıradan bir patiğe ne kadar şirinlik katmış. Bebeğinizin her renk kıyafeti ile de giydirebilirsiniz böylece.

renkli ponponlu suslemeli orgu bebek patigi.jpg

En güzel modelleri yine sona bıraktım. Puf puf bebeğinize yakışır çok şık ponponları ile şirin mi şirin bir patik modeli. Tığ işi şiş örgüsü değişik şık örgü bebek patik modelleri için daha fazla model incelemek için bu yazımızı inceleyebilirsiniz.

ponponlu beyaz orgu bebek patigi.jpg

Kendimleyim bunu beğendi.
  2. Kendimleyim

Kendimleyim Forum Okuru

Hav hav patikten eltimin bebegine yapiyorum şuan

LaViNYaM bunu beğendi.
Ponponlu Bebek Patik Modelleri Çok Sevimliler konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. çok şirin ve şık Ponponlu patik

çok şirin ve şık Ponponlu patik

ponponlu patik ponponlu bebek patiği patik yapılışı yapımı
  2. Çok Şirin Örgü Bebek Patiği Modeli

Çok Şirin Örgü Bebek Patiği Modeli

örgü bebek patiği bebek patiği modeli el örgüsü bebek patiği Bu konumuzda sizlere şirin mi şirin bir çift bebek patiği örneği veriyoruz melekler :) Bu patikler öyle güzel örülmüş ki, bebeğinize giydirdiğinizde sanki ayağında ayakkabı varmış izlenimi veriyor. Şimdi geçelinm bu güzel patiklerin yapılışına :tik: Beden: 0-1 Yaş grubu. Büyük beden ölçüleri parantez içindedir. Malzemeler: El...
  3. Meleklerim İşte Çok Cici Bebek Patiği Modelleri...

Meleklerim İşte Çok Cici Bebek Patiği Modelleri...

Bebek Patiği Modelleri Şirin Bebek Patiği Modelleri Bebeğinizin yumuşacık ayaklarını tahrişlere karşı korumak için onlara ciltlerine zarar vermeyecek ve ayaklarını ısıtacak örgü patikler örmek istiyorsanız bu modellere mutlaka bakmalısınız.İşte cici mi cici bebek Patiği modelleri burada....Buradan da bebek örgü şapkalarına ulaşabilirsiniz...
  4. Çilekli çok şirin bebek patikleri

Çilekli çok şirin bebek patikleri

Bebekler daha doğmadan onun için yapılan hazırlıklar için de yer alan bebek örgü modelleri, bebeğin cinsiyetine göre farklı renk ve modeller ile kış ayların da çok kullanışlı oluyor. Özellikle bebek patik modelleri, onların minik ayaklarını sıcacık tutarken hastalıklara karşı da koruma altına alıyor. Tabi bu kadarla da kalmıyor ve bebek patik modelleri onların kıyafetlerini tamamlayan şirin...

Sayfayı Paylaş