gebe
  1. esena

esena Aktif Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    5
    Ödül Puanları:
    38

"pop söylemeye çalışan türkücüler bile konsere gidemezken ben konserden konsere koşuy

Konu, 'Magazin' kısmında esena tarafından paylaşıldı.

[​IMG] P { margin: 0px; } Özellikle romantik şarkılarıyla geniş bir dinleyici kitlesi edinen genç popçu Yakup Ekin, geçtiğimiz sene en çok konser veren sanatçının kendisi olduğunu iddia etti…
    Tüm ülkede ve Almanya’da konserden konsere koştuğunu vurgulayan Yakup Ekin, “Konser açısından verimsiz geçen bir senede bile yüzden fazla konsere çıkabilmek büyük bir başarıdır” dedi…

Pop söylemeye çalışan türkücülerin bulunduğu bir ortamda bir popçu olmasına rağmen konserlere hatta düğünlere bile davet edildiğini söyleyen Yakup, “Tarz arayışı içinde olan ve albümünde hem türkü, hem pop okuyan sanatçılar var. Ben onlardan değilim. Tarzım belli. Şarkılarımı herkes yorumlamaya cesaret edemez” dedi…

2. ρємвє_мєℓєк

ρємвє_мєℓєк Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    3
    Ödül Puanları:
    0
    Cevap: "pop söylemeye çalışan türkücüler bile konsere gidemezken ben konserden konser
    hastayım bu adama ilk çıktıgından berı suan bıle muzıgını dınlıorum ya:)

"pop söylemeye çalışan türkücüler bile konsere gidemezken ben konserden konsere koşuy konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Zara Konseri

Zara Konseri

zaranın kıyafetleri sanatcı zaranın kıyafetleri türkücü zara türkücü şarkıcı kadife sesli sevilen türkücü Zara Bursa'da...... Bursa Büyükşehir Belediyesi tarafından düzenlenen 'Beyaz Koza Yaz Şenliği' kapsamında sahne alan ünlü sanatçı Zara, Mudanyalı hayranları için kaside okudu. Türk Halk Müziği'nin sevilen sesi Zara, Mudanya Belediyesi'nin ev sahipliğinde düzenlenen konserde, en güzel...
  2. Süper Konser

Süper Konser

nurettin rençber konser tarihleri nurettin rençber konser tarihleri 2010 2011 cevdet bağca konserleri 2011 ilkay akkaya çerkezköy konseri Nurettin Rencber ve Cevdet Bagca ayni sahnede, bu konser kacmaz.... Yurtdisinda kalmanin dezavantajlari :( cok sevdigim iki Sanatci ayni sahneyi paylasacak ve ben dinleyemicem....Gidecek olan arkadaslara simdiden bol eglenceler dilerim... Tarih : 20...
  3. Pinhani  konseri

Pinhani konseri

19 mayıs pinhani konseri Pinhani konseri, nerededir, tarihi, saati, resimleri hakkında detaylı bilgi alalım arkadaşlar. Sevdiğim bir gruptur benimde. Konsere gidecek meleklere şimdiden iyi eğlenceler :) Pinhani Mekan: Bizimkent Sitesi Karşısı Etkinlik Çadırı – Beylikdüzü / İstanbul Tarih: 19 Mayıs 2011 Perşembe 20:00
  4. Keremcem konseri

Keremcem konseri

keremcem konser tarihleri 2011 31 mayıs keremcem konseri bağcılar konseri konserleri 2011 keremcem konseri, konser tarihi, konser saati, konser zamanı hakkında detaylı bilgi alalım. Konsere gidecek meleklere iyi eğlenceler. Sanatçı: Keremcem Yer : Belediye Konser Alanı - Bağcılar / İstanbul Tarih: 31 Mayis 2011 Sali 20:00 Fiyat : Ücretsiz Halk Konseri
  5. Konya Selçuk Üniversitesi Bahar Şenliği Pop Konserleri 2013

Konya Selçuk Üniversitesi Bahar Şenliği Pop Konserleri 2013

selçuk üniversitesi konser selçuk üniversitesi bahar şenliği 2013 Sevgili melekler, Selçuk Üniversitesi 2013 Bahar Şenlikleri Programı kapsamında muhteşem isimler konser için Konya'ya geliyor. YER: Selçuk Üniversitesi Kampusu Şenlik Alanı - Konya 20 Mayıs 2013 Gülşen 21 Mayıs 2013 Halil Sezai 22 Mayıs 2013 Ferhat Göçer 23 Mayıs 2013 Sertap Erener Fiyat: Ücretsiz (SÜ Öğrencisi ve...

Sayfayı Paylaş