gebe
  1. TİTAN

TİTAN *Melekler Mekanı*

Beğenilen Mesajlar:
    2.685
    Ödül Puanları:
    113

Popçu Altay Sevgililer Günü İçin Şarkı Besteledi

Konu, 'Magazin' kısmında TİTAN tarafından paylaşıldı.

altay haberleri, sevgililer günü şarkısı, sevgililer günü için şarkı

Sevgili melekler, pop müzik şarkıcısı Altay 14 Şubat sevgililer günü için bir şarkı hazırladı. "Sevda Meleğim" adını verdiği şarkısı için bir de klip çeken Altay, "Berduş" albümünün üçüncü klibini bu şarkıya çekmiş oldu. 14 Şubat için hazırlanan şarkıya, Sevgililer Günü’ne özel bir video klip çekildi.

altay.jpg

SEVDA MELEĞİM ŞARKISININ SÖZLERİ İÇİN LÜTFEN TIKLAYIN...

Son düzenleme: 3 Şubat 2014
    BEYZA21 bunu beğendi.
Popçu Altay Sevgililer Günü İçin Şarkı Besteledi konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Sevgililer Günü İçin T-Shirtler

Sevgililer Günü İçin T-Shirtler

Merhabalar degerli misafirimiz, sitemizde toplu bir temizlik yapmak zorunda kaldik. Su anda gormek istediginiz konuyu maalesef sizlere sunamiyoruz. ilgili sayfamizin google siralamalarindan dusmesi icin gerekli algoritmik degerleri sitemize verdik. Verdigimiz rahatsizlik icin sizlerden ozur dileriz. Dilerseniz yukaridan sitemizin logosuna tiklayarak anasayfamiza gidebilir, Ya da ust sag...
  2. Sevgililer Günü İçin ;)

Sevgililer Günü İçin ;)

Kızlar Philips’in sevgililer gününe özel kampanyasını kaçırmayın :D En güzel aşk filmlerine oy veren 7000. Kişi Philips’ten Ambilight TV kazanıyor. Arkadaşımda gördüğüm kadarıyla söylüyorum muhteşem bir televizyon, videolarını falan izlerseniz anlarsınız zaten :D Ayrıca her hafta oy kullan 14. Kişiye de blu ray dvd hediye ediliyormuş. Bence kaçırmayın evi süsleyecek en güzel şeylerden biri TV...
  3. Sevgililer Günü Şarkı Sözü

Sevgililer Günü Şarkı Sözü

Sevgililer Günü Şarkı Sözü 14 Şubat Sevgililer Günü Şarkısının Sözleri 14 Şubat Sevgililer Günü'ne az kaldı Melek'lerim. Eminim sizde benim gibi şimdiden Sevgililer gününde ne hediye alsam diye düşünüyorsunuzdur:D Lakin hediyenin yanı sıra birde size o gün sevgilinize armağan edeceğiniz romantik şarkı sözleri sunmak istiyorum :) Buyrun sevgilinize Sevgililer günü şarkısı Melek'lerim :)...
  4. Sevgililer Günü İle İlgili Şarkılar

Sevgililer Günü İle İlgili Şarkılar

Sevgililer Günü İle İlgili Şarkılar Sevgililer gününde nişanlımla evde dans etmeyi düşünüyorum ama hangi şarkıda dans edelim işte onu bilmiyorum :) Sizden öneri bekliyorum
  5. Estuz'dan Sevgililer Günü İçin Yarışma!

Estuz'dan Sevgililer Günü İçin Yarışma!

estuz sevgililer günü, estuz sevgililer günü yarışması, sevgililer günü yarışması Sevgili melekler, bir tuz markası olan Estuz, "Hayatın tadı tuzu, sevgiyi canlı tutmakla başlar" sloganıyla bir yarışma başlattı. Sosyal medya üzerinden yapılacak olan bu yarışmada 3 Şanslı Çifte 3 adet lacoste marka saat takımı hediye edilecek. Yarışmaya katılmak İçin; 09.01.2014 – 09.02.2014...

Sayfayı Paylaş