gebe
  1. PaSikA

PaSikA Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    598
    Ödül Puanları:
    0

Popçu İzel'in 15 yıllık sırrı ne

Konu, 'Magazin' kısmında PaSikA tarafından paylaşıldı.

15 YILDIR YAŞADIĞI CİLT PROBLEMİNDEN KURTULMAK İÇİN YÜZÜNÜ KAZITAN İZEL, BUGÜNE KADAR KİMSEYE AÇIKLAMADIĞI SIRRINI ANLATTI:

Cildimdeki bu sivilceler bir geccede oldu. Fatma Girik’in bir geccede beyazlar ya saçı, aynen onun gibi. Aldatıldım ve o gecce cildim bu hale geldi. Sonradan anladım ki hiçbir erkek için, hiçbir şey için üzülmeye değmiyor. Biraz hassas bir yapım var. Böyle başta üzülünce kaldırırız sanıyoruz ama bu vücudumuzdan çıkıyor. 15 yıl önce ergenlik sivilcem bile yoktu. Bir anda çok ağır bir travmanın üstüne oldu.

Vatan gazetesine konuşan İzel; '15 gün sonra aynaya ilk baktığımda artık o izleri görmek istemiyorum. Çünkü şuna da inandım, onların her birinde birer kötü anım var. O yüzden onlarla birlikte hepsi gidecek. Yeni bir hayat başlayacak benim için. Bu bir arınma gibi, yenilenme gibi. O izlerin gitmesiyle birlikte kötü olan hiçbir şeyi hatırlamayacağım.' açıklamasını yaptı.

Popçu İzel'in 15 yıllık sırrı ne konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. 2 bin 500 yıllık Burmalı sütunun sırrı...

2 bin 500 yıllık Burmalı sütunun sırrı...

burmalı sütun 2 bin 500 yıl önce yaşanan kanlı zaferin izlerini taşıyan Burmalı Sütun, egzoz gazıyla eriyor. 31 kent devletinin savaş ganimetini eriterek döktüğü bronz sütunun tarihi sırrı: Hâlâ 2 bin 500 yıl önce yaşanan kanlı zaferin izlerini taşıyan Burmalı Sütun, üç yılan başlı haliyle minyatür kitaplarına, gravürlere konu oldu. Bugünse ancak ‘turistik’ bir ilgiyle varlığının farkına...
  2. Einstein'ın Dehasının Sırrı Nedir?

Einstein'ın Dehasının Sırrı Nedir?

Einstein'ın çok üst bir zekâya sahip olmasının 2 sebebi olduğu belirtiyor: Einstein'in beyninin alt parietal bölgesi normal bir beyinden %l 5 oranında daha geniş ve Parietal bölgedeki Sylvian çatlağı denilen yarığın daha az olması. Bu sayede beyin hücreleri ve nöronlar birbirleriyle daha iyi bağlantı kurabiliyor ve daha kolay beraber çalışabiliyor. Einstein'ın beyninde parietal bölgedeki...
  3. Ölüm Kedisinin Sırrı Ne ?

Ölüm Kedisinin Sırrı Ne ?

Ölüm Kedisinin Sırrı Ne ? Ölüm kedisinin sırrı ne? Hastaların öleceğini bilen kedinin sırrı ne? Oscar basit bir kedi değil. O, ölümü yakın olan hastaları ayırt edebiliyor. Peki Oscar'ın sırrı ne? Karşınızda ölümü koklayan kedi; Oscar ABD'de Rhode Adası'nda ortaya çıkan bir kedi sıra dışı yeteneği ile tüm dünyayı şaşırttı. Oscar adı verilen bu kedi ölümü yaklaşan insanları...
  4. Sizce mutluğun sırrı ne...?

Sizce mutluğun sırrı ne...?

Sizce mutluluğun sırrı ne insanlar nasıl mutlu olurlar sen nasıl ya da neyle mutlu olursun paylaşalım melekler...
  5. padişah gömleklerinin sırrı nedir

padişah gömleklerinin sırrı nedir

Bir yerde okumuştum paişah gömlekleri dualı oluyormuş.Hatta Topkapı Sarayında gördüğüm gömleklerin üzerlerinde arapça yazılar vardı.Acaba padişah gömleklerinin başka sırları var mı ?

Sayfayı Paylaş