Popstar abidin evleniyor!

Konu, 'Magazin' kısmında KızılÖtesi tarafından paylaşıldı.

1. KızılÖtesi

KızılÖtesi Aktif Üye

abidinin sevgilisi popstar abidin nerede [​IMG]

TÜRKİYE'NİN İLK POPSTAR'I ABİDİN, ANKARALI SEVGİLİSİ İLE EVLENME KARARI ALDI.

Katıldığı Popstar yarışmasında birinci olan Abidin'le ilgili ilginç bir haber geldi. Ankara'ya yerleşen şarkıcı, evlilik kararı aldı.
    Müzik piyasasına uzak olduğunu dile getiren Abidin, 'Yaşadığım iyi ve kötü günleri anlatan bir kitap yazmaya karar verdim' dedi

gecce.com

Popstar abidin evleniyor! konusuna benzer içeriklerimiz
  1. Abidin Dino

1913 yılında doğan Abidin Dino, Robert Kolej'deki öğrenimini yarıda bırakıp, ağabeyi Arif Dino'nun desteğiyle resim, karikatür ve yazı alanında kendini geliştirmeye başladı. İlk desen ve yazıları 1931 yılında Artist dergisinde yayınlandı. D grubunun kurucuları arasında yer aldı. Önce SSCB, sonra da Paris'te ressam ve dekoratör olarak film çekim çalışmalarında bulundu. Türkiye'ye dönüşünde...
  2. Abidin - Kavuşamadım

hoşçakal diyen sözlerindi yıkımım bir gece ansızın çekip gittin kadınım sustum bütün açımla öylece kalakaldım savruldum kahroldum o gidişinle yıkıldım bir taş koydun yüreğime karalı karalı bu yürek sensiz yaralı yaralı bir taş koydun yüreğime karalı karalı bu gönül artık yaralı yaralı offf öyle sıradan değildi o hoşçakal deyişin içime oturdu terkedip gidişin kırıldım üzüldüm seni...
  3. Abidin - Kalmadı

kalmadı gözlerimde buğu kalmadı şarabın çoğaltan sarhoşluğu misket yok bölüşecek yürek yok dövüşecek gönül yok birleşecek yok yok yok ne vardıysa sol göğsümün altında kaybettim dün yiğittim bugün yittim dimdik kurşun askerlerim vardı kalmadı umutlarım ceplerimden tasardı kalmadı ne çok gözyaşı biriktirmiştim dönüşüne dondun bak gözümden bir damla bile yaş akmadı ne...
  4. Abidin - Boşuna

yarım kaldı bu sevda boşuna boşuna yazık oldu yazıma kışıma ne yapsam bilmiyorum huyuna suyuna dayanamıyorum artık bu duruma of of of of of of of of bu aşk beni ateşlere attı karşılığı küçük bir vedaydı bu aşka herşey değer üzülsem ne farkeder gel seviyorum seni ben gözünü kasını özlüyorum içini dışını içimi titretiyorsun salına salına aşığım o süt yanık kokuna
  5. Popstar Abidin Özşahin hakknıda bilgi ve resimleri

Abidin Özşahin kimdir Popstar abidin resimleri Saba tümer'in programında Popstar birincileri konuk olmuştu bu gün, belki de dün ki programdı tekrarını izledim, bilemiyorum :) Aklıma Abidin geldi, yarışmacı arkadaşalrından biriyle aşk yaşamıştı ve birinci olmuştu. Nedense sonradan sesi sedası kesildi. Bende merak ettim ve Abdin Özşahin hakknıda küçük çaplı bir araştırma yaptım Melek'lerim ve...

Sayfayı Paylaş

Meleklermekani.Com misafirleri bu sayfayı şunları arayarak geldiler :

1. abidinin sevgilisi kim

,
  2. abidin özşahin sevgilisi