Popstar abidin evleniyor!

Konu, 'Magazin' kısmında KızılÖtesi tarafından paylaşıldı.

1. KızılÖtesi

KızılÖtesi Aktif Üye

abidinin sevgilisi popstar abidin nerede [​IMG]

TÜRKİYE'NİN İLK POPSTAR'I ABİDİN, ANKARALI SEVGİLİSİ İLE EVLENME KARARI ALDI.

Katıldığı Popstar yarışmasında birinci olan Abidin'le ilgili ilginç bir haber geldi. Ankara'ya yerleşen şarkıcı, evlilik kararı aldı.
    Müzik piyasasına uzak olduğunu dile getiren Abidin, 'Yaşadığım iyi ve kötü günleri anlatan bir kitap yazmaya karar verdim' dedi

gecce.com

Popstar abidin evleniyor! konusuna benzer içeriklerimiz
  1. Abidin Dino

1913 yılında doğan Abidin Dino, Robert Kolej'deki öğrenimini yarıda bırakıp, ağabeyi Arif Dino'nun desteğiyle resim, karikatür ve yazı alanında kendini geliştirmeye başladı. İlk desen ve yazıları 1931 yılında Artist dergisinde yayınlandı. D grubunun kurucuları arasında yer aldı. Önce SSCB, sonra da Paris'te ressam ve dekoratör olarak film çekim çalışmalarında bulundu. Türkiye'ye dönüşünde...
  2. Abidin - Zır Zır

denedim inan herşeyi tüm ümitlerim sendeydi belki de tek arzum son çaremdin böyle yarıda bırakılmak kaderim mı ooooff sen de mutlu olamazsın herşeyi silip atamazsın ooooff gün gelir sen de bulamazsın maziye dönüp beni ararsın zir zir zir zir ağlayacaksın eteğin tutuşacak çok yanacaksın inadının bedeli ağır olacak pişmanlıktan öleceksin kuduracaksın
  3. Abidin - Son Sabah

bambaşka bir sabaha merhaba diyeceğim ya hep acı çekecek ya da becereceğim hiç alışkın değilim bilmiyorum neler olacak iste gün ağarıyor sensizliğim başlıyor şimdi sindiğim duvarın dibinden kalkıp yürüyeceğim bu evin her yerinde senden gizleneceğim bu sabah kahvemi ilk kez sensiz içeceğim sabahın ilk ışığı resmine vurdu saatlerdir bakıyorum gözlerim doldu giderken bıraktiğin...
  4. Abidin - Seni

hiç mutlu olmaz kıymetini bilmez sevginin aşkın saltanatı sürülmez sarılmaz öpmez hiç cilve bilmez aşkından ölse yinede belli etmez dayan gönlüm dayan sabırdır aşkta makul olan inan yeterki inan doğrusu aşktır da gerisi yalan bu duruma artık dayanmamak gibi bir lüksüm yok anlıyorum çünkü çok basit bir nedenim var seni deliler gibi seviyorum ben seni çok seni çok çok çok...
  5. Abidin - Mor Perdeler

o odayı unutma mor perdeleri vardı mevsim alev alevdi sıcak bir hazirandı elimizde karneler birazda yol harçlığı bahçeli beyaz evde o tatil kaçamağı pencereler örtülmüş pembe ve mor güllerle sen divanda uyudun ben yerde kilimlerde el ele tutmamıştık böyle aşk şimdi nerde ben hala aynı masum rüyalardayım aşka bir adım kala hep o heyecandayım ne zaman sevişirsem sanki o...
  6. Abidin - Kalmadı

kalmadı gözlerimde buğu kalmadı şarabın çoğaltan sarhoşluğu misket yok bölüşecek yürek yok dövüşecek gönül yok birleşecek yok yok yok ne vardıysa sol göğsümün altında kaybettim dün yiğittim bugün yittim dimdik kurşun askerlerim vardı kalmadı umutlarım ceplerimden tasardı kalmadı ne çok gözyaşı biriktirmiştim dönüşüne dondun bak gözümden bir damla bile yaş akmadı ne...
  7. Abidin - İki Satır

rada bir yazarmısın iki satır bile olsa hasretlik zor yazmak çile desem bile iki satır yazarmısın arada bir yazarmısın iki satır bile olsa hasret çok zor yazmak çile desem bile iki satır yazarmısın ben yazmazsam ne olur sen yaz iki satır bile olsada yaz ayrılığa yüreğim dayanmaz hasret yaz çile yaz kader yaz ben yazmazsam ne olur sen yaz iki satır bile olsada yaz ayrılığa...
  8. Abidin - Boşuna

yarım kaldı bu sevda boşuna boşuna yazık oldu yazıma kışıma ne yapsam bilmiyorum huyuna suyuna dayanamıyorum artık bu duruma of of of of of of of of bu aşk beni ateşlere attı karşılığı küçük bir vedaydı bu aşka herşey değer üzülsem ne farkeder gel seviyorum seni ben gözünü kasını özlüyorum içini dışını içimi titretiyorsun salına salına aşığım o süt yanık kokuna
  9. Abidin'i hatırladınız mı???!!!

:laugh: Hiç güleceğim yoktu ! Biz napalım peki?? :D Genç şarkıcı arkasında hiç bir prodüksiyon şirketinin ya da yapımcının olmadığını ve 2008 kasım ayında televizyonda yayınlanan ''Kayıp Prenses'' isimli dizide oynadığını, 2009 Mart'taa ''Ben Hiç Popstar Olmadım ki'' adlı bir kitap yayınladığını, şuan çekimlerinin devam ettiği TRT ve Emniyet Müdürlüğünün işbirliğiyle hazırlanan ''...
  10. Popstar Abidin Özşahin hakknıda bilgi ve resimleri

Abidin Özşahin kimdir Popstar abidin resimleri Saba tümer'in programında Popstar birincileri konuk olmuştu bu gün, belki de dün ki programdı tekrarını izledim, bilemiyorum :) Aklıma Abidin geldi, yarışmacı arkadaşalrından biriyle aşk yaşamıştı ve birinci olmuştu. Nedense sonradan sesi sedası kesildi. Bende merak ettim ve Abdin Özşahin hakknıda küçük çaplı bir araştırma yaptım Melek'lerim ve...

Sayfayı Paylaş

Meleklermekani.Com misafirleri bu sayfayı şunları arayarak geldiler :

1. abidinin sevgilisi

,
  2. popstar abidin in sevgilisi