gebe
  1. PaSikA

PaSikA Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    598
    Ödül Puanları:
    0

Popstar alaturkanın finalinde bülent ersoy sevim emre kavgası

Konu, 'Magazin' kısmında PaSikA tarafından paylaşıldı.

[​IMG] POPSTAR ALATURKA’NIN FİNAL BÖLÜMÜ, BÜLENT ERSOY İLE ORHAN GENCEBAY’IN EŞİ SEVİM EMRE’NİN KAVGASINA SAHNE OLDU.

Emre’nin stüdyodaki ön koltuklara misafirlerini oturtması Ersoy’u çileden çıkarttı. Emre’nin oturduğu yere doğru yürüyen Diva, “Bunlar buradan kalkacak, benim misafirlerim oturacak” diye bağırınca stüdyoda soğuk rüzgarlar esti. Gerginlik reklam arasında daha da arttı. Ersoy, Emre’yi kastederek “Bu kadının şimdi kalkıp saçını başını yolacağım. O kim oluyor da benim misafirlerimi yerinden kaldırıyor” deyince Emre’nin yanıtı sert oldu.

“Geç yerine çirkef” diye bağıran Emre’yi eşi Orhan Gencebay sakinleştirdi. Yer kavgasında kazanan ise Bülent Ersoy oldu.

Popstar alaturkanın finalinde bülent ersoy sevim emre kavgası konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Bülent Ersoy ve Gülben Ergen kavgası alevlendi

Bülent Ersoy ve Gülben Ergen kavgası alevlendi

bülent ersoy gülben ergen, kavgası, kavga, repertuvar, haberleri Bülent Ersoy ve Gülben Ergen arasında, geçtiğimiz günlerde repertuvar kavgası çıkmış ve görülen o ki bu kavga günden güne alevlenmiş Melek'lerim:) Gülben Ergen’in twitter hesabında “Bülent Ersoy’un repertuvar danışmanı oldum” notu düşmesiyle başlayan tartışma sürüyor. Albüm çalışması sırasında stüdyoda karşılaştığı Ergen’in...
  2. Bülent Ersoy Kimdir?

Bülent Ersoy Kimdir?

bülent ersoy, kimdir, hayatı, biyografisi, şarkıları, filmleri, ile ilgili bilgiler burada melekler Sevgili melekler, Türk Sanat Müziğinin bir numaralı ismi ,divası, Bülent Ersoy'un hayatıy 9 Haziran 1952 yılında Malatya'da doğdu. Asıl adı Bülent ERKOÇ'tur. Ersoy sanat hayatına özel müzik dersleri alarak başladı. Ardından İstanbul Belediye Konservatuarını bitirdi. 1960 yılında ailesi...
  3. Bülent Ersoy Biyografisi Fotoğrafları

Bülent Ersoy Biyografisi Fotoğrafları

Bülent Ersoy Fotoğrafları Bülent Ersoy Resim Arşivi Bülent Ersoy Türk Sanat Müziğinin güçlü sesi Bülent Ersoy'u son günlerde çıktığı Pepsi reklamlarında sık sık izliyoruz melekler. Ünlü sanatçının hayatı, biyografik bilgileri ve derlediğimiz resimlerini sizlerle paylaşıyoruz... Türk Müziği’nin yetiştirdiği en büyük seslerin başında gelen Bülent Ersoy, 1952 yılında İstanbul’da dünyaya...
  4. popstar alaturka 2013 üyeleri kimler olacak ?

popstar alaturka 2013 üyeleri kimler olacak ?

Arkadaşlar geçen yılalrda yapılan ve en son Bülent Ersoyun yarışmacılardan biriyle evlenmesiyle ara veren Popstar Alaturka yeniden başlıyormuş galiba.Peki bu bu kez jüri kim olacak?
  5. popstar alaturka ne zaman başlayacak?

popstar alaturka ne zaman başlayacak?

Merhaba, popstar alaturka yeniden başlıyorum, jüri de pek iddialı yalnız ne zaman başlayacak bilgi varmı ?

Sayfayı Paylaş