gebe
  1. SadmiN

SadmiN ♥ Ölürüm Sana Mavimm ♥ Yetkili Kişi

Beğenilen Mesajlar:
    970
    Ödül Puanları:
    113

Popstar Mehtap Canlıyayında Evlenme Teklifi Aldı

Konu, 'Magazin' kısmında SadmiN tarafından paylaşıldı.

CANLI YAYINDA EVLENME TEKLİFİ![​IMG]ESKİ POPSTAR YARIŞMACISI MEHTAP'IN KISMETİ AÇILDI. 'Popstar Alaturka'nın bir önceki serisinin yarışmacılarından Mehtap, Petek Dinçöz'ün sunduğu 'Arım Balım Peteğim' programında evlenme teklifi aldı.

Canlı yayına telefonla bağlanan Hikmet Duman isimli bir iş adamı önce şarkıcıya olan aşkını anlattı sonra da evlenme teklifi etti.

Teklif karşısında şaşkınlığını gizleyemeyen Mehtap kendine yakışır bir biçimde teklifi gülere geri çevirdi.

Popstar Mehtap Canlıyayında Evlenme Teklifi Aldı konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Evlenme Teklifi

Evlenme Teklifi

AYNI KIZI SEVEN İKİ GENÇIN HİKAYESİ. SEVDİĞİ KIZDAN AYRILDIĞI İÇİN HEM ÜZÜLEN HEMDE SEVİNEN GENÇ İÇİNDEKİ DUYGULARI AÇIĞA VURAMAZ ÇÜNKÜ ARKADAŞININ SEVDİĞİ KIZDIR. BUYRUN DEVAMINI SİZ OKUYUN... ...... ÇOK ÖZEL BİR EVLENME TEKLİFİ ...... Günlerce, gecelerce hep onu düşünmüştüm. O ise beni sadece bir iş arkadaşı olarak görüyordu. Hatta bir seferinde, kız arkadaşıyla kavga etmiş ve bana cep...
  2. Evlenme teklifleri... :)

Evlenme teklifleri... :)

evlenme teklifleri sözleri evlenme teklifleri Yerinde kölen, yerinde efendin olmak istiyorum Hem efendim hem kölem olur musun? Kızdığımda kaplan, kızdığında süt dökmüş kedin olmak istiyorum Hem kedim hem kaplanım olur musun? Hüzünlüyken müşfik baban, heyecanlıyken ateşli aşığın olmak istiyorum Hem aşığım hem anam olur musun? Küçücük oğlun, gencecik kardeşin olmak istiyorum Hem...
  3. nasıl bir evlenme teklifi aldınız?

nasıl bir evlenme teklifi aldınız?

aramızda severek yada görücü usulü evlenenler vardır... merak ediyorum öle yada böle evlendiniz? peki bu nasıl oldu paylaşmak istermisiniz? :)
  4. Trafikte Evlenme Teklifi Aldım

Trafikte Evlenme Teklifi Aldım

Fulya Zenginer,Fulya Zenginer fotoğrafları ve röportajın devamını burada kızlar Ekranların beğenilen yüzü(çok güzel bir bayan kesinlikle) olan ve kendisini Küçük Kadınlar dizisiden sonra şimdilerde ise Tövbeler Tövbesi ( http://www.meleklermekani.com/reytingli-diziler/184496-tovbeler-tovbesi-dizi-konusu.html )dizisinde ekranlarda gördüğümüz güzel gözlü oyuncu fulya zenginer kendisi ile ilgili...
  5. Engin Altan Düzyatan'dan Romantik Evlenme Teklifi!

Engin Altan Düzyatan'dan Romantik Evlenme Teklifi!

engin altan düzyatan, engin altan düzyatan haberleri, engin altan düzyatan hakkında Sevgili melekler, ünlü oyuncu Engin Altan Düzyatan ve Neslişah Alkoçlar'ın ilişkisi evliliğe doğru gidiyor. Geçtiğimiz günlerde nişanlanan çift evlilik hazırlıklarına başladı. Sevgilisi Neslişah Alkoçlar'a evlilik teklif eden Düzyatan, bu teklifi dizlerinin üstünde yaptı. Bir arkadaşları o anın fotoğrafını...

Sayfayı Paylaş