gebe
  1. PaSikA

PaSikA Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    598
    Ödül Puanları:
    0

popüler yalanlar

Konu, 'Komik Yazılar Duvar Yazıları' kısmında PaSikA tarafından paylaşıldı.

Ben zaten anlamıştım. Önemli olan ruh güzelliği canım.

Senden başka kimseyi sevmedim.

Aaaa.Hoşgeldin.Ben de şimdi sana geliyordum.

Abi İş Yarın tamam.

Öğle tatili yapmıyoruz.

Şimdi ben de seni arayacaktım.

Orijinal yedek parçası.

Telefon şehirler arasına kapalı abi be.

Burada torpil geçmez kardeşim.

Valla girilmez levhasını görmedim memur bey.

Yemeğe kalsaydınız.

Çok üzüldüm.

Her bedene uyar abla.

Davetliydik ama gitmedik.

Kızımızı ne doktorlar ne mühendisler istedi...

Herkese eşit zam yapıldı.

Hatırası var.

Sen her şeyin en iyisine layıksın.

Biz sadece arkadaşız.

O benim ağabeyim gibiydi.

Ben zaten böyle olacağını biliyordum.

Emrin olur.

Arkasından değil, burada olsun yüzüne de söylerim.

2. Bilge Gökçen

Bilge Gökçen Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    108
    Ödül Puanları:
    0
    Ce: popüler yalanlar
    :hhh: :hhh: Bunu geçenlerde birinden duydum da hahahahaaa

popüler yalanlar konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. En popüler YALANLAR!

En popüler YALANLAR!

Merhabalar degerli misafirimiz, sitemizde toplu bir temizlik yapmak zorunda kaldik. Su anda gormek istediginiz konuyu maalesef sizlere sunamiyoruz. ilgili sayfamizin google siralamalarindan dusmesi icin gerekli algoritmik degerleri sitemize verdik. Verdigimiz rahatsizlik icin sizlerden ozur dileriz. Dilerseniz yukaridan sitemizin logosuna tiklayarak anasayfamiza gidebilir, Ya da ust sag...
  2. Yalan yalanlar yalanlarımız...

Yalan yalanlar yalanlarımız...

İnsanları en çok mutlu eden ve en çok hoşlandıkları şey; YALAN!!!!! İnanma yalanın evi zaten. Üstelik yalan ne kadar büyük, ne kadar abartılı ise o kadar hoşa gitmekte.... Çalışkan birine "çalışkansın" dediğinizde fazla etkilenmez, bunu biliyordur zaten...Tembel birine "çalışkansın" dediğinizde hoşuna gider , "çok çalışkansın" dediğinizde yalan olduğunu...
  3. Popüler Meslekler

Popüler Meslekler

ÖSS maratonunu geride bırakan öğrencilere ÖSYM’nin puan indirimi ve kontenjan artırımı müjdesi verildi. Öğrencileri önümüzdeki dönem daha kritik bir süreç bekliyor. Seçecekleri bölüm iş bulmalarında önemli rol oynuyor. İşte geleceğin popüler meslekleri… Enerji sektörü Enerji sektörünün hem dünyada hem de Türkiye’de katlanarak büyümesi bekleniyor. Büyüme ve refahı belirleyecek sektör olarak...
  4. Popüler oldular

Popüler oldular

beren saat tiyatro yarışması beren saat hangi ajansa bağlı hangi ajansa kayıtlı tuba büyüküstün ajansta ünlüler bağlı sanat dünyasında önplanda olmak için illa seyirciye hitap etmek gerekiyor işte hitap şekilleriyle aldıkları roller ile şuanda gündemde yer almayı başaranlar arasında olan kadın sanatçılarımız..... TÜRKİYE BU KADINLARI KONUŞTU! REYTİNGLERİ, EROTİK SAHNELERİ, SET AŞKLARI,...
  5. Popüler tarzlar..

Popüler tarzlar..

kahkül şekillendirme kahkül kıvırma kahkülü kıvırma kakül kakülleri Hayatımızda çokca tercih ettiğimiz tarzlar:) Buyrun... Kalın kaşlar Güçlü bir ifade verilmiş kaşların yüzü çerçeveleyeceğini, böylece çevrenizdekilerin ilgisini üzerinize çekebileceğinizi biliyormusunuz? Uygulama: Kaşlarınızı daha dolgun göstermek istiyorsanız, kaşlar için özel üretilen renkleri kullanmalısınız....

Sayfayı Paylaş