gebe
  1. Beyazca

Beyazca Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    1
    Ödül Puanları:
    0

Popun 1 nuraması benim

Konu, 'Çöplük' kısmında Beyazca tarafından paylaşıldı.

Gazetecileri görünce arabasını hemen kenara çekerek kendisine sorulan soruları yanıtlayan güzel şarkıcı, "Türk Pop Müziği'nde, 'en iyi benim' tartışmasına hala devam ediyorlar.

Ben daha önceden de söylemiştim. 10 sene sonra ne Demet Akalın kalacak ne de başka birisi. Ama o zaman da ben olacağım. İşte bu yüzden popun gerçek kraliçesi benim" şeklinde konuşarak yeni bir polemik başlattı.

2. nisan yagmuru

nisan yagmuru Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    10
    Ödül Puanları:
    0
    Cevap: Popun 1 nuraması benim

arkadaslar beni ayiplamayin ama bu kim ya ben taniyamadim hem popun bir numarasi olmusda ne olmus baksana ben tanimiyorum :p

3. Beyazca

Beyazca Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    1
    Ödül Puanları:
    0

zeynep dizdar canım bilmemek ayıp değil meleğim kendini popun 1 numarası ilan etmiş hodri meydan demiş:)))))))))

4. @şK_MeLeĞ!.

@şK_MeLeĞ!. Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    20
    Ödül Puanları:
    0

canım benım...popun bır numarası varsa oda..benımmmm dermışımmm:hhh:..şaka tabıkı..bence popun bır numarasını seçmek ıçın bı anket yapılmalı..bence..teşekkurler beyzacammm..çok ıdallı konuşmuş..zeynep..bakıcaz cwp lar nasıl gelıcek...

5. Beyazca

Beyazca Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    1
    Ödül Puanları:
    0

Bencede idalı lakin zeynebin sesinin rengini beğenerk dinlerim şarkılarını keyifle dinlerim fakat onaylamadığım daha güzel sesler var

6. GreYfurT_DeLisi

GreYfurT_DeLisi Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0

:hhh::hhh:
    Bende tanıyamadım ...
    gündemde oLmak için ortaya bir idea atmış tamam sesi güzel ama 1 nurama olacak kadar değiL kaldıki herkese göre değişir kiminin 1 numarası olabilir bu şahıs ama kimiside hiç sevmez ....
    saçma açıklamalar :haha:

Popun 1 nuraması benim konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. 15 günde 1 beden incelin!

15 günde 1 beden incelin!

Pazartesi Kahvaltı: 1 adet muz, 1 bardak şekersiz çay ya da kahve Öğle: 1 adet yumurta, 2 adet haşlanmış patatesle hazırlanmış patates salatası. (İçine domates, biber, taze soğan ve az sıvı yağ) ilave edebilirsiniz. Saat 16.00: 1 adet elma, 1 kibrit kutusu kadar peynir Akşam: 6 adet ızgara köfte, 2 yemek kaşığı piyaz, cacık Gece: 1 su bardağı süt Salı Kahvaltı: Şekersiz bitkisel çay, 1...
  2. Pop Club Music - 1

Pop Club Music - 1

CD 01 01. Bob Sinclar & Steve Edwards – Together (Robbie Rivera Remix) 02. The Disco Boys – Start All Over Again (Fonzerelli Mix) 03. Backside Artists – Freed From Desire (Massimo Nocito Mix) 04. Booty Luv – Some Kinda Rush (Club Mix) 05. Tocadisco Feat. Chelonis R. Jones – Shrine (Crookers Remix) 06. Danzel – You Spin Me Round (Like A Record) (Deck Raiders Remix) 07....
  3. Manga - Beni Benimle Bırak - AKOR (versiyon 1)

Manga - Beni Benimle Bırak - AKOR (versiyon 1)

manga beni benimle bırak akor beni benimle bırak akor notaları tab manga notaları F#m Al bu dünya, al senin olsun F#m E F#m Benim hiç gözüm yok, hepsi senin olsun F#m Bm A Bm F#m Ama son bir dilegim var senden su gaybana dünyada Bm A Bm Varini, yogunu al, hepsini al da F#m...
  4. Yalın - İstanbul Benden Büyük - AKOR (versiyon 1)

Yalın - İstanbul Benden Büyük - AKOR (versiyon 1)

Cm Ne güzel geçiniyorduk Fm Bize ne oldu böyle G5 Hep beraber ağlıyorduk G# Bize ne oldu söyle Fm........................G5 okudum birer birer yazdığın notları G#...................Fm.......G hep ayrılığı söyler hep bir kaçış satırları Cm Fm G Cm Bb }} İstanbul benden büyük onla başa çıkamam G#............Fm...........G......Cm }nkrt Küçücük ellerimle seni...
  5. 1 Haftada 1 Beden İncelten Diyet

1 Haftada 1 Beden İncelten Diyet

1 haftada, 1 beden, incelten diyet, nedir, listesi, dikkat edilmesi gerekenler, ile ilgili bilgiler burada melekler Mutlaka doktor kontrolünde kilo vermeniz gerektiğini en baştan hatırlatalım melekler :) Ayrıca şunu da unutmayın ki fazla kilolular az kilolulara göre daha fazla kilo verirler. Şimdi geçelim 1 haftada 1 beden incelten diyete :) Günde en az 6 su bardağı su için. Diyet...

Sayfayı Paylaş