gebe
  1. $ul€

$ul€ Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    424
    Ödül Puanları:
    0

Popun kralının öldürüldüğü kesinleşti

Konu, 'Güncel Haberler' kısmında $ul€ tarafından paylaşıldı.

Popun kralının öldürüldüğü kesinleşti
    Pop yıldızı Michael Jackson'ın ölümüyle ilgili soruşturmayı yürüten adli tıp uzmanlarının araştırmasının olayın ''cinayet'' olduğunu gösterdiği bildirildi.

Los Angeles bölge adli soruşturma yetkilileri, Jackson'a öldürücü bileşik oluşturan ilaçlar verildiğinin belirlendiğini ifade ederek, adli tıp testleri sonucu Jackson'ın vücudunda iki yatıştırıcı ilaçla birlikte güçlü ''anestetik profol'' bulunduğunu kaydetti.

Adı belirtilmeyen yetkilinin açıklamasına göre, sonuçlar Jackson'ın öldüğü sırada yanında bulunan ve sanatçının fizik tedavisinden sorumlu Doktor Conrad Murray hakkında yasal işlemler yapılmasını gerektiriyor.
    (alıntıdır)

Popun kralının öldürüldüğü kesinleşti konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. kral

kral

Kral Rüyada kral görmek, iş yaşamında başarıya kavuşacağınıza yorumlanır. Rüyada kral görmek, iş yaşamında başarıya kavuşacağınıza yorumlanır. Nüfuslu birini işaret eder.Rüyada her hangi bir memleketin kralini görmek. onunla konusmak firsatini elde etmek, devlet baskani tarafindan büyük bir mevkie veya büyük bir nimete nail olacagina, adinin herkes tarafindan taninip anilacagina isarettir
  2. Popun 1 nuraması benim

Popun 1 nuraması benim

Gazetecileri görünce arabasını hemen kenara çekerek kendisine sorulan soruları yanıtlayan güzel şarkıcı, "Türk Pop Müziği'nde, 'en iyi benim' tartışmasına hala devam ediyorlar. Ben daha önceden de söylemiştim. 10 sene sonra ne Demet Akalın kalacak ne de başka birisi. Ama o zaman da ben olacağım. İşte bu yüzden popun gerçek kraliçesi benim" şeklinde konuşarak yeni bir polemik...
  3. Kuşum Aydın'dan Öldürüldüğü Dedikodularına Cevap

Kuşum Aydın'dan Öldürüldüğü Dedikodularına Cevap

AŞK YAŞADIĞI İŞADAMI TARAFINDAN ÖLDÜRÜLDÜĞÜ DEDİKODULARI ’KUŞUM AYDIN’I ŞOKE ETTİ. Bir açıklama yapan Aydın, 'Şu an çok şaşkınım. Bu dedikodular nereden çıkıyor anlamıyorum. Kimse beni öldürmedi. Artık ne diyeceğimi bilemiyorum. Şu an bir halı firmasının reklamları için Almanya’da bulunuyorum. Kayıp falan değilim. Bu haberleri yapanları mahkemeye vereceğim' dedi.
  4. Kral Pop Uydu Fekans Bilgileri Bu Sayfamızda

Kral Pop Uydu Fekans Bilgileri Bu Sayfamızda

Bu konu; kral pop uydu frekans ayarları hakkında bilgiler vermektedir. Sevgili melekler, bir önce ki sayfamızda paylaştığımız Kral Tv frekans bilgileri konumuzun ardından bu kez Doğuş Yayın grubuna ait olan Kral Pop frekans bilgileri ile sizlerleyiz... Kral pop frekans bilgileri, Kral pop frekans ayarları aşağıdaki gibidir KRALPOP TV 11804 V Sembol oranı: 24444 Fec: 5/6
  5. Dersanelerin Kapatılacağı Tarih Kesinleşti!

Dersanelerin Kapatılacağı Tarih Kesinleşti!

dersaneler ne zaman kapatılacak, dersanelerin kapatılması, dersanelerin kapatılacağı tarih Sevgili melekler, uzun bir süredir gündemde olan dersanelerin kapatılmasıyla ilgili net bir sonuca ulaşıldı. Yapılan açıklamaya göre özel etüt merkezleri aynen devam edecek. Dershaneler de 1 Eylül 2015'e kadar kapatılacak. İşte haberle ilgili tüm detaylar... MİLLİ Eğitim Bakanlığı (MEB) dershane...

Sayfayı Paylaş