gebe
  1. Asena_Sule

Asena_Sule Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    990
    Ödül Puanları:
    163

Porfilmde albüme resim ve mp3 yükleyemiyorum bilgisi olan varmı ?

Konu, 'Soru-Cevap' kısmında Asena_Sule tarafından paylaşıldı.

Porfilmde albüme resim ve mp3 yükleyemiyorum bilgisi olan varmı?:hıms:

Porfilmde albüme resim ve mp3 yükleyemiyorum bilgisi olan varmı ? konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. bilgisi olan varmı.?

bilgisi olan varmı.?

merhaba 1.5 yıllık evliyim.6 ay önce 1 düşüğüm oldu 2 haftalık(beta hcg 38 küsür)adetle.hiçbir müdahale olmadı.eşim sperm testi yaptırdı ve üroloji doktoru sperm testine göre spermde hareket olmadığını ve 6 ay içinde herhangi 1 hastalık oldumu veya ilaç kullandımı dedi.fakat hiçbir şekilde eşim hastalanmadı ve ilaç kullanmadı.sperm hareketsiz dedi.1 kez daha sperm testi istedi 3 gün...
  2. Masaj yatakları hakkında bilgisi olan varmı

Masaj yatakları hakkında bilgisi olan varmı

Melekler benim omurilikte düzleşme var ve doktor bana fizik tedavi önerdi bizim evin yanındada masaj yatakları var uzak doğudan gelen taşlarla tedavi ediyolar bende orda tedaviye başlamak istiyorum bilgisi olan varsa yardımınızı bekliyorum
  3. zirkonyum diş hakkında bilgisi olan varmı?

zirkonyum diş hakkında bilgisi olan varmı?

Dişlerimi yaptıracağım ve bir arkadaşım zirkonyum önerdi. Bilemiyorum, elbette dişçime de danışacağım ama bilen varsa yazarsa sevinirim, ön bilgi olarak..
  4. epiderm lazer hakkında bilgisi olan yaptıran varmı

epiderm lazer hakkında bilgisi olan yaptıran varmı

epiderm lazer hakkında bilgi edirnmek istiyorum aranızda bununla ilgisi bilgisi ve yaptıran varsa memnun kalıp kalmadığı hakkında yorumlarda bulunabilirmi
  5. istanbul anadoluyakasinda umut tüp bebek ve eurofertil hakkında bilgisi olan varmı?

istanbul anadoluyakasinda umut tüp bebek ve eurofertil hakkında bilgisi olan varmı?

Arkadaslar ben umut tup bebek ve eurofertil polikliniginde kararsiz kaldim olumlu yada olupsuz yasadiklariniz varsa benimle paylasirsaniz sevinirim.

Sayfayı Paylaş