gebe
  1. THESECRET

THESECRET "Adalet olunca yiğitliğe lüzum kalmaz"

Beğenilen Mesajlar:
    223
    Ödül Puanları:
    63

Porland Özgür Ruhlar İçin Tasarladı

Konu, 'Tatlı Evim' kısmında THESECRET tarafından paylaşıldı.

porland tasarımları,son model porland özgür tasarımları,en şık porland özgür tasarım modelleri,en son trend porland modelleri

porland-tasarim-ekibi-ozgur-ruhlar-icin-tasarladi-6144495_3196_o.jpg
    indir (17).jpg

Romantik, tutkulu ve mavinin serinleten etkisi ile içinizi ferahlatacak bir koleksiyon;

Sakinleştirici ve rahatlatıcı etkisi bulunan bu özel renk, yazın keyifli anılarının bir parçası, sofranızın enerjisi, mutluluğu olacak…

Porland tasarım ekibi tarafından tasarlanan, Blue Passion, aynı renkte üç ayrı desenin bir araya geldiği kombinasyondan oluşmaktadır. Koleksiyonda mug, kâse gibi ürünlerde aynı ürüne üç desen alternatifi sunulmaktadır.
    Yazın sıcak günlerinde gökyüzü ve okyanusların huzuru, sonsuzluğu içinde özgürlüğünüzü ilan edeceğiniz günlük yemek servisleri, kahvaltı, çay ve kahve ikramlarınız, tadına doyumsuz anılar biriktirecek.
    Blue Passion, sofra üzeri ve pişirim porselen ürünleri ile banyo porselen ürünleri, cam bardaklar, masa örtüleri, mutfak, banyo tekstilinin yanı sıra ahşap dekoratif ürünlerle de zenginleştirildi.
    Sert Porselen olarak üretilen Blue Passion serisi, 2014 yazının trend rengi ve modern desenleri ile porselenin zarif şıklığını sunuyor. Porland kalite güvencesi ve ayrıcalığı ile ister takım halinde isterseniz tek tek dilediğiniz parçalardan seçerek kendi takımınızı oluşturabileceğiniz ''Blue Passion'' Porland mağazaları ve satış noktalarında sizleri bekliyor.

Porland Özgür Ruhlar İçin Tasarladı konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Özgürüz

Özgürüz

Konuşmuyoruz..Yaşadıklarımıza,gördüklerimize,tanık olduklarımıza rağmen susuyoruz,konuşmuyoruz!! Bunu gerçekten mecbur olduğumuz için mi yoksa istediğimiz için yapıyoruz? Eğer bir mecburiyet söz konusu ise bizi buna mecbur eden kim,kimler,neden? Küçüklüğümüzden beri kendimizi çevremize,ailemize kanıtlamak,`bende burdayım,benimde düşüncelerimi dikkate alın` diyebilmek için çabalamıyor...
  2. ben yaşarken ruhum öldü içimde........

ben yaşarken ruhum öldü içimde........

ben yaşarken ruhum öldü içimde ruhum öldü kibariye ben yaşarken içimde eşimle konuşamıyoruz dinle ya bir insan hiçmi mutlu olamaz nedense herşey üst üste geliyo sinirlerim çok bozuk çok sevdiğim eşim beni hiç anlamıyo...varsa yoksa ailesi ve kendi karaları..biryandan annemidüşünüyorum aramız açık ama özlüyorum ve annem çok üzgün...insanlar zaten bi tip!!!!offf ölmek istiyorum bazen..ya içim...
  3. Porland Porselen'den özel hediyeler

Porland Porselen'den özel hediyeler

Porland Porselen, size aşk kokan Belgin & Ayhan muglarını sunar. Porland Porselen, 2008 sizleri eski aşklara, sevgilere, gönüllere götürüyor. Eski filmlere konu olan sevgiler Porselen’e dönüştü. Sürmeli gözler, favorili saçlar, kırmızı dudaklar ve masum aşklar. Aşkınızı Porland Porselen Belgin & Ayhan Mugları’yla ifade edebilir, sevdiğinizin ruhuna dokunabilirsiniz. Dünya...
  4. Ruh İkizinizi Bulmak İçin Sormanız Gereken Sorular!

Ruh İkizinizi Bulmak İçin Sormanız Gereken Sorular!

ruh ikiziniz, nasıl bulacaksınız, soracağınız sorular, doğru insan, ile ilgili bilgiler burada melekler Sevgili melekler, İnsanın hayatında doğru kişiyi bulması biraz da şans işidir.Hayat boyunca pek çok kişi insanın karşısına çıkabilir.Hangisinin ruh eşimiz olduğuna kendimiz karar vermemiz gerekir.Bunu anlamak için de sorabileceğimiz bazı sorular vardır.İşte bunlardan bazıları; Eğer...
  5. Kadınlara Nasıl Bilgisayar İstedikleri Soruldu Hp Bizler İçin Tasarladı....

Kadınlara Nasıl Bilgisayar İstedikleri Soruldu Hp Bizler İçin Tasarladı....

Kadınların Bilgisayarları Kadınlara Özel Tasarlanan Bilgisayarlar İşte tam bizlere göre bilgisayarlar..Eminim sizlerde beğeneceksiniz...Rengarenk tasarlanmış bu bilgisayarlar belkide piyasaya çıkması an meselesidir... Kadınlara nasıl bilgisayar istedikleri soruldu, onlar anlattı ve Hp tasarladı. Bu bilgisayarlar sadece tasarım ama gerçek olacakları günler çok uzak değil. Spor yapanlar...

Sayfayı Paylaş