gebe
  1. KızılÖtesi

KızılÖtesi Aktif Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    9
    Ödül Puanları:
    38

Porsche severlere Cayenne TechArt Magnum 2008

Konu, 'Gerçek Resimler' kısmında KızılÖtesi tarafından paylaşıldı.

2. NuRoVSkİ

NuRoVSkİ Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    4
    Ödül Puanları:
    0
    Cevap: Porsche severlere Cayenne TechArt Magnum 2008
    ooofff cok cılgın yaaaaaaa...allahım bıttım..emegıne saglık..ben arba delısıyımdır..

Porsche severlere Cayenne TechArt Magnum 2008 konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. TechArt GTstreet R

TechArt GTstreet R

TechArt’dan “süpersonik” şekilde modifiye edilmiş yeni bir 911. Alman modifiye firması en son Porsche 911 GT2 ile “oynamış” ve standartı çok hızlı olan aracı, bilim/kurgu filmlerindeki hızlanma efektlerini gerçekleştirebilecek bir araç haline getirmişti. Firmanın en son çalışması ise 911 Turbo üzerinde oldu ve araç için TA097/T3 adında bir kit geliştirdi. TechArt’ın, ismini GTstreet R koyduğu...
  2. Porsche !! (tarihi)

Porsche !! (tarihi)

Dr. Ing. h.c. F. Porsche AG, kısaca Porsche AG veya sadece Porsche (okunuşu;Porşe, Porsche yetkilileri "Porş" denilmesinden büyük rahatsızlık duymaktadır), 1947 yılında; Ferdinand Porsche'nın oğlu Ferry Porsche tarafından Stuttgart'da kurulmuş olan spor araba firmasıdır. İlk modelleri 1948 yılında çıkan Porsche 356'dır. Ferdinand Porsche 356 tasarımını yaparken oğluna yardım etmiş...
  3. Porsche Cayenne -- Ambulance resimleri

Porsche Cayenne -- Ambulance resimleri

ambulans çeşitleri ambulans resımlerı
  4. Dodge Magnum Cabrio Resimleri

Dodge Magnum Cabrio Resimleri

magnum çeşitleri dodge magnum türkiye
  5. Porsche ve Volkswagen birleşti

Porsche ve Volkswagen birleşti

Volkswagen ve Porsche yöneticileri, iki şirketin birleşmesi konusunda anlaşma sağladı. Avusturya'nın Salzburg kentinde gerçekleşen görüşmelerin ardından yapılan ortak açıklamada, iki şirketin bir birleşme planı üzerinde anlaştığı belirtildi. Plan, Volkswagen ve Porsche'nin bünyesinde bulunan 10 markayı dört hafta içinde tek bir çatı altında toplamayı içeriyor. Birleşme Avrupa'nın en büyük...

Sayfayı Paylaş