Porselen Cilde Sahip Olmanın Sırları!

TİTAN

*Melekler Mekanı*
Porselen Cilde Sahip Olmanın Sırları!
porselen cilt, porselen ciltle ilgili, porselen cilt nasıl olur

Sevgili melekler, herkes cildinin yumuşacık ve pürüzsüz olmasını ister. Özellikle televizyon ekranlarından izlediğimiz ünlülerin porselen gibi ciltleri imrenmemize sebep olur. Oysa yapacağımız ufak tefek bakımlar porselen gibi bir cilde sahip olmamızı sağlayabilir. Bunun için Osmanlı zamanında saray kadınlarının kullandığı yöntemleri kullanabiliriz. Porselen gibi bir cilt için Osmanlı'da saray kadınlarının keşfettiği bu yöntemi bir süredir Terzioğlu gibi Ebru Şallı ve Aydan Şener de uyguluyor.İşte o yöntem...

porselen-cilt.Jpeg

Sabahları uyandığında yüzüne yumurta akı ve buz sürdüğünü söyleyen Terzioğlu, "Çekimden önce yumurta akı ve buz cildime çok iyi geliyor. Alışkanlık oldu" diye konuştu.

Gün içinde yüzüne nemlendiriciden başka bir şey sürmediğini söyleyen Terzioğlu şöyle konuştu: "Günlük hayatta hiç makyaj yapmıyorum. Ancak çekimler yüzünden cildim saatlerce makyaja maruz kalıyor. Temizlemek için organik ve alkolsüz ürünleri tercih ediyorum" dedi.

Sağlığına ve formuna da dikkat ettiğini belirten Terzioğlu, "Dönem dönem rejime giriyorum. Çok iddialı değilim ama doğal güzellik konusunda biraz şanslıyım. Yüzümün makyaja pek ihtiyacı yok" diye konuştu.

Geri