gebe
  1. _BaLıM_

_BaLıM_ Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    4
    Ödül Puanları:
    0

Porselinizdeki çatlaklar tarihe karışsın

Konu, 'Faydalı Bilgiler' kısmında _BaLıM_ tarafından paylaşıldı.

Melişerim porselen tabaklarınızı çok seviyor ama çatlaklar yüzünden kullanamıyormusunuz...İşte size çatlakları kapatıcı bir öneri:)
    Çatlak tabağı bir tencereye yerleştirip süt ile doldurun .Çok kısık ateşte 45 dk kaynatın.ve soğumaya bırakın.Çatlaklardan eser kalmayacaktır.Aynı işlemi porselen objeleriniz için deneyebilirsiniz.

Porselinizdeki çatlaklar tarihe karışsın konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Çatlak

Çatlak

Camın, tabak, bardak vs. çatlaklığı kadın cihetinden gelecek üzüntüye yahut hanımını üzmeye, Duvar, tavan vs. çatlağı erkek için üzüntü ve kedere, Çatlağı kapamak iş ve diğer hususlardaki gedikleri kapatmaya delalet eder.
  2. kafam karıştı....

kafam karıştı....

Kızlar ya kafam çok karışık.Tatile gideceğiz ayın 29'unda ve benim adetim 28'inde başlayacak.Adet geciktirici kullanmayı düşünüyorum ama doktora gitmeye vaktim yok.Eczaneden alıp kullansam yan etkisini görür müyüm?İlaç kullanmazsam da tatilimin 5 günü heba olup gidecek.Ne denize ne havuza girebileceğim.Bana bir akıl verin.Hangi ilacı almalıyım sizce?Konuyu nereye açacağımı da bilemedim...
  3. kafam karıştı

kafam karıştı

oğlumda geniz eti çıktı dr geniz etini alalım işitme kaybıda var kulağına tüp takalım dedi ben güvenemeyip başka dr götürdüm aynı sonuçları ona gösterdik oda geniz eti için aynı şeyleri söyledi ama kulak için amaliyat yapmayıp antiniyotik kullanalım geçmezse yaparız dedi tek narkoz alıp ikisinimi birden yaptırıyım yoksa sadece geniz etini aldırıp ilaçla tedavimi yaptırıyım kafam karıştı
  4. çatlaklar

çatlaklar

merhaba bendaha 14 yaşındayım fakat göğüslerimde aşırı derecede beyaz çatlak yok fazla kilomda yoklütfen yardım edin ne yapıcam :(
  5. Suna Dumankaya'dan Gebelik Çatlakları İçin Mucize Yağ Karışımı!

Suna Dumankaya'dan Gebelik Çatlakları İçin Mucize Yağ Karışımı!

suna dumankaya gebelik çatlakları için, gebelik çatlakları için bitkisel yağ, hamilelik çatlakları Sevgili melekler, gebelik çatlakları kadınların büyük çoğunluğunun şikayetçisi olduğu bir durumdur. Özellikle beyaz tenli olup hassas bir cilde sahip olan kadınların çatlama riski daha fazladır bu sebeple de çatlamadan önce tedbir almakta her zaman fayda vardır. Biz de b usayfamızda sizlere...

Sayfayı Paylaş