gebe
  1. zaga

zaga Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    8
    Ödül Puanları:
    18

Porshe'nin arkasındaki rüzgarlık aslında ne işe yarıyormuş biliyor musunuz?

Konu, 'Komik Resimler' kısmında zaga tarafından paylaşıldı.

alıntı

2. nisan yagmuru

nisan yagmuru Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    10
    Ödül Puanları:
    0
    Cevap: Porshe'nin arkasındaki rüzgarlık aslında ne işe yarıyormuş biliyor musunuz?
    hem havali hem guzel hem cok kullanisli araba baska ne isteyebilirsin ki:D

3. CaRiZmA

CaRiZmA Vip Melek Üye

Beğenilen Mesajlar:
    43
    Ödül Puanları:
    0
    Cevap: Porshe'nin arkasındaki rüzgarlık aslında ne işe yarıyormuş biliyor musunuz?

Iyi fikir bi tasla iki kus :D:D
    Emegine saglik

4. NuRoVSkİ

NuRoVSkİ Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    4
    Ödül Puanları:
    0

YAZIK ARABAYA YAA...IKISIDE TAM BENLIK ama arabaya da öle ıskence cektırmem

5. SadmiN

SadmiN ♥ Ölürüm Sana Mavimm ♥ Yetkili Kişi

Beğenilen Mesajlar:
    960
    Ödül Puanları:
    113
    Yetkililere söylüyorum, bu adamı araştırsınlar kesin Türk'tür kesin :D:D Ohhhh mis gibi koktu bee

Porshe'nin arkasındaki rüzgarlık aslında ne işe yarıyormuş biliyor musunuz? konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Kaktüs ne işe yarıyormuş?

Kaktüs ne işe yarıyormuş?

kaktüs, bunlari biliyormusunuz, bilgisayar, radyasyon, ne ise yariyormus, ile ilgili tüm bilgileri burada bulabilirsiniz Bu dikenli bitkinin ne işe yaradığını, ne için yaratıldığını bileniniz var mı? Unutmayın ki, dünyadaki herşey bir amaçla yaratılmıştır. Örnegin kaktüs, radyosyonu emmektedir. Bu yüzden büyük nükleer santrallerin cevresindeki hektarlarca alana kaktüs dikiliyor....
  2. Yusuf Day Ne İş Yapar biliyor musunuz

Yusuf Day Ne İş Yapar biliyor musunuz

Kızlar ünlü manken Nefise karatay'ın yeni sevgilisi Yusuf Day kimdir ve ayrıca bu Yusuf Day Ne İş Yapar biliyor musunuz? Ben çok merak ettim yahu:S
  3. bademciklerimiz ne işe yarıyor

bademciklerimiz ne işe yarıyor

Bazen duyuyorum etrafımndan, bademcikleri alınan çok kişi var. Madem alınıyor ne işe yarıyor bu bademcikler ben anlayamadım.Açıklayabilirmisiniz ?
  4. Bebeğin Eşi Ne İşe Yarıyor?

Bebeğin Eşi Ne İşe Yarıyor?

bu konu bebeğin eşi hakkında bilgilere yer vermektedir. Şimdiye kadar mutlaka bebeğin eşi diye bir terim duymuşsunuzdur. Peki bebeğin eşinin ne işe yaradığını ve bebeğe olan faydalarını biliyormuydunuz? Bebeğin eşi hakkında merak ettiğiniz bilgiler sizlerle birlikte... Plasenta, bebekle anne arasında kan alışverişini sağlayan, gebelik sırasında bebekle birlikte gelişen bir dokudur. Bebek...
  5. Zayıflama hapları işe yarıyor mu ?

Zayıflama hapları işe yarıyor mu ?

zayıflama haplarıyla kilo verilir mi , zayıflama ilaçları kullanmak doğru mudur , hangi zayıflama hapı daha iyidir , zayıflama hapıyla zayıflanır mı Zayıflama haplarının farklı işleyişleri vardır. Kimi iştah merkezini kontrol eder, kimi tokluk hissi verir, kimi ise hormonal bir takım değişikliklere neden olur. Farklı durumlar için farklı zayıflama hapları bulunmaktadır. Zayıflama hapları,...

Sayfayı Paylaş