gebe
  1. MaWiM

MaWiM ♥Ben Aşık Olduğum Adamın Aşık Olduğu Kadınım♥ Yetkili Kişi

Beğenilen Mesajlar:
    2.213
    Ödül Puanları:
    113

Port Marche-Mirror Restaurant

Konu, 'Şehir Eğlence Mekanları' kısmında MaWiM tarafından paylaşıldı.

Müşteri Profili : 25 yaş üstü üst sınıf, seçkin kişiler. Damsız Giriş : Yok Kredi kartı : Geçerli
    Kapasite : Oturarak: 80 Kişi Toplam: 80 Kişi
    Adres: Port Marche Atatürk Cd. No:132 Kordon 1.Kordon İzmir
    Telefon : (232 ) 445 35 40
    Web Sayfası: Yok

Port Marche-Mirror Restaurant Hakkında :

İstanbul`dan sonra Mirror Restaurant İzmir`deki tek şubesiye Port Marche`nin içinde hizmet veriyor. Ev yapımı makarna ve pizzalarının yanında rizotto`su, cafe-de-paris`si ve Asya usulü ızgara somon balığı gibi dünya mutfağından seçme lezzetleri ile ünlü olan Mirror`da aynı zamanda en kaliteli ithal şarapları da bulabilirsiniz. Ayrıca tatlı olarak da yine ev yapımı olan fındıklı tiramisusunu mutlaka denemelisiniz...

Port Marche-Mirror Restaurant konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Varoulko Restaurant

Varoulko Restaurant

varoulko restaurant restaurant misyonu vizyon misyon vizyonu ilginç restaurantlar istanbul Varoulko Restaurant...
  2. ilginç restaurant

ilginç restaurant

ilginç restaurant isimleri ilginç restaurant restaurantlar en
  3. Litera Restaurant

Litera Restaurant

litera restaurant litera restaurant fiyatlar taksim Litera’da keyifli bir yemek yemeye veya gece iyi çalan DJ ile coşmaya ne dersiniz? Ben birkaç defa eğlenmeye gittim ve çok keyif aldım sizlerinde görmesini isterim. Giriş ücreti yok, menülerle ilgili web sitesinden detaylı bilgi alabilirsiniz. Bu hafta sevgililer günü için de ayrıca özel bir menü hazırlamışlar. Manzarası bir harika, hizmet...
  4. Kadın ve çocuk portleri

Kadın ve çocuk portleri

Merhabalar degerli misafirimiz, sitemizde toplu bir temizlik yapmak zorunda kaldik. Su anda gormek istediginiz konuyu maalesef sizlere sunamiyoruz. ilgili sayfamizin google siralamalarindan dusmesi icin gerekli algoritmik degerleri sitemize verdik. Verdigimiz rahatsizlik icin sizlerden ozur dileriz. Dilerseniz yukaridan sitemizin logosuna tiklayarak anasayfamiza gidebilir, Ya da ust sag...
  5. Black Mirror Duvar Aynaları

Black Mirror Duvar Aynaları

dekoratif, ayna, modelleri, desenleri, 2011 sezon , duvar aynaları, black mirror markası, hakkında bilgileri buradan bulabilirsiniz Ev için harika aksesuarlar buldum meleklerim. Bu duvar aynaları harika bakalım birlikte..

Sayfayı Paylaş