gebe
  1. _BaLıM_

_BaLıM_ Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    4
    Ödül Puanları:
    0

Portakal Rüyası

Konu, 'Tatlılar' kısmında _BaLıM_ tarafından paylaşıldı.

Malzemeler

4 portakal
    4 su bardağı süt
    2 orta kaşık nişasta
    2 çorba kaşığı un
    1 su bardağı toz şeker
    1 paket yulaflı biskuvi
    4 çorba kaşığı damla çikolata

Hazırlanışı

Önce portakalları ortadan ikiye kesip içlerini boşaltın.Muhallebisi için süt , un toz şeker ve nişastayı pişirelim.Portakal çanaklarının içine birer tane biskuvi koyup Muhallebiyi dolduralım.Üzerine damla çikolata ve bisküvi kırıkları koyalım.Soğuk ikram edelim.

Portakal Rüyası konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. hayvanların rüyası

hayvanların rüyası

Merhabalar degerli misafirimiz, sitemizde toplu bir temizlik yapmak zorunda kaldik. Su anda gormek istediginiz konuyu maalesef sizlere sunamiyoruz. ilgili sayfamizin google siralamalarindan dusmesi icin gerekli algoritmik degerleri sitemize verdik. Verdigimiz rahatsizlik icin sizlerden ozur dileriz. Dilerseniz yukaridan sitemizin logosuna tiklayarak anasayfamiza gidebilir, Ya da ust sag...
  2. Portakal

Portakal

rüyada portakal yemek ağacı hamur işleri ağacı meze çeşitleri agaci hamur isleri ağaci mezeler Mevsiminde portakal görmek rızka; Portakal ağacı, temiz yaratılışlı, hoşsohbet, insanlara iyilik yapmayı seven bir kimseye delalet eder.Rüyada portakal görmek , çok iyi bir haber alınacağına ve aşkta başarıya ulaşacağını gösterir. Rüyada portakal görmek, çok güzel haber alınacağına ve aşk hayatında...
  3. portakal

portakal

(Apfelsine / Orange / Apfelsinenbaum / Orangenbaum / Orangem) Turunçgillerden bir meyve. Akdeniz çevresinde ve sicaklik ortalamasi 23° ilâ -3°C arasinda olan yerlerde yetisen agaçlardir. Bu agaçlarin meyveleri portakal adini alir. Portakal meyveleri tam yuvarlak veya yumurta seklindedir. Kabuklari sarimsi turuncu renkte, hos kokulu ve suyu mayhos tatlidir. Portakal agaci genellikle 2-3 m...
  4. istihare rüyası

istihare rüyası

s.a benim kardeşimin bie kız arkadaşı var onunla evlenebilecek mi o kız onun için hayırlı mı diye istihareye yatmış. rüyasında kızı beyaz gelinlik içinde görmüş kendisinde ise kırmızı ceket varmış.ayrıca bide yeşil bi tabak görmüş bunun anlamı nedir. yardımcı olursanız sevinirim
  5. evlilik rüyası

evlilik rüyası

Bendee bu sabah rüyamdaa hayırlara vesile olsun inşallah da esimle tekrar evlendim gelinlik giyerek oda damatlık giymiş bildiğin uzun boylu düğün oldu pasta merasimi filan sonra uyandım saate baktım erken die geri uyumuşum rüyaya devam ettimm düğün bitti rüyamda mutlu bi şekilde uyandım sabah :D Yorumlarsanız sevinirim...

Sayfayı Paylaş