gebe
  1. Kayıtsız Üye

Kayıtsız Üye Forum Okuru

Portakallı Pazule Tarifi Resimli

Konu, 'Soru-Cevap' kısmında Kayıtsız Üye tarafından paylaşıldı.

Portakallı Pazule Tarifi Resimli - Selam kızlar sizden Portakallı Pazule Tarifini istiyorum ve şimdiden tşkler diyorum.

2. TİTAN

TİTAN Forum Okuru

Portakallı Pazule Tarifi Resimli konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Portakallı Kereviz Tarifi Resimli

Portakallı Kereviz Tarifi Resimli

Portakallı Kereviz Tarifi Resimli - Selam kızlar sizden acil olarak Portakallı Kereviz Tarifi istiyorum.
  2. Portakallı Sıcak Sufle Tarifi Resimli

Portakallı Sıcak Sufle Tarifi Resimli

Portakallı Sıcak Sufle Tarifi Resimli Selam kızlar sizden bir ricam var Portakallı Sıcak Sufle Tarifini yazar mısınız acaba?
  3. Portakallı Muhallebi Tarifi Resimli

Portakallı Muhallebi Tarifi Resimli

Portakallı Muhallebi Tarifi Resimli Selam kızlar sizden Portakallı Muhallebi Tarifini istiyorum şimdiden tşkler.
  4. Nefis Portakallı Pazule Tarifi

Nefis Portakallı Pazule Tarifi

Portakallı Pazule Nasıl Yapılır Portakallı Pazule Yapılışı Portakalın sonm demlerini yaşadığı şu günlerde sizlerle nefis bir portakallı tatlı tarifi paylaşıyoruz melekler :) Portakallı Pazule Malzemeler 6 adet portakal 1 su bardağı nişasta 3 su bardağı şeker Portakallı Pazule Tarifi Portakallardan iki tanesinin kabuğunu rende yapın ve bir bardak su içinde bir saat kadar bekletin....
  5. Resimli Portakallı Muhallebi Tarifi

Resimli Portakallı Muhallebi Tarifi

Portakallı Muhallebi Yaplışı Resimli, Resimli Portakallı Muhallebi Tarifi Hazır henüz portakallar bize veda etmemişken melekler, gelin hep birlikte mis gibi bir portakallı muhallebi pişirip, afiyetle yiyelim :) Malzemeler : 7 su bardağı süt Bir kaşık nişasta Bir kaşık pirinç 8 tane iri portakal kabuğu reçeli 1 fiske tuz 1 bardak sunç unu 250 gr. toz şeker Yapılışı: Sütü toz...

Sayfayı Paylaş