gebe
  1. ßeLeN

ßeLeN Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    1.316
    Ödül Puanları:
    113

Portal hakkında önerim var!

Konu, 'Öneri-Soru-Sorunlarınız' kısmında ßeLeN tarafından paylaşıldı.

[​IMG] Tüm melişlere bir önerim var ! Yeni üye olan, paylaşımcı olan hatta moderatör olan :)

Melişlerim ben size bir konuda hatırlatma yapmak istiyorum .
    Ben siteye ilk üye olduğum zaman siteye ilk girdiğimizde bizi karşılayan portal kısmıyla hiç ilgilenmiyordum hatta itiraf edeyim sinir bile oluyordum burayı neden yapmışlarsa diye..

Ama zaman geçtikte ordada güzel paylaşımlar olduğunu faydalı bilgiler bulunduğunu keşfettim. Mesela yukardaki gelinlik modellerini içeren bir konu dikkatimi çekti ...artık foruma ilk girerken ilk önce portala göz gezdirip sonrasında forumda sizlerleyim . sadece hatırlatmak istedim.

Son düzenleme yönetici tarafından yapıldı: 18 Aralık 2010
    Young bride bunu beğendi.
  2. hüzün meleği 26

hüzün meleği 26 Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    77
    Ödül Puanları:
    48
    gelinlik güzelmiş saol belenim

3. benimm ben

benimm ben Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    22
    Ödül Puanları:
    0
    bende başlığı portakal hakkında olarak okudum gelinliği görünce şaşırdım :hail: :)

4. ßeLeN

ßeLeN Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    1.316
    Ödül Puanları:
    113
    Zaten portal hakkında yazdım o gelinlik portaldan aldığım sadece bir örnek.. o an dikkatimi o çekti onu aldım ..
    demek istediğim portalada göz atmanız melişler faydalı ve güzel şeylerin olduğunu hatırlatmak istedim.

5. HaYaL

HaYaL Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    229
    Ödül Puanları:
    83
    Kesinlikle Portalı ***** çekip çeviriyor ondan yararsız bilgi vermesi beklenebilir mi hiç.:)

6. ßeLeN

ßeLeN Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    1.316
    Ödül Puanları:
    113

Benim anlamadığım ne biliyor musun Hayalim şöyle bir oturdum inceledim.Kurduğu cümleler olsun, değindiği konular olsun.. hem faydalı hemde ilgi çekici mükemmel . Profosyonelce hazırlanmış ben ilk panelci tarafından düzenleniyor sanıyordum fakat bir iki konusuna şahit oldum Rüyamın o zaman parmağı olduğunu anladım.. vallahi Tebrik etmek istiyorum..

***** seni tebrik ederim. böyle bir işin üstesinden en mükemmel şekilde geliyorsun..

7. HaYaL

HaYaL Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    229
    Ödül Puanları:
    83
    Tatlım ***** yıllardır editördür ve onunki zaten doğuştan yetenek. Ben bitanemden herşeyin en güzelini beklerim zaten o da öyle yapar.

8. ßeLeN

ßeLeN Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    1.316
    Ödül Puanları:
    113

Bizlerede faydası oluyor işte :) ben onu örnek alıyorum .. Bu aralar her konuda herşey süper gidiyor iki yerden birden terfi gelmek üzere ve ben son zamanlarda kendimi her konuda geliştirmeye çalışıyorum okurken yazarken hareketlerim inan bana Hayalim Rüyamın yazdığı herşey benim bir şekilde karşıma çıkıyor. Aslında karşımdaymış sürekli fakat görmesini bilmiyormuşum ve sanırım artık öğreniyorum.

Portal hakkında önerim var! konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Evet benim bir önerim var

Evet benim bir önerim var

Özlenenler diye bir yer olsun. Oraya uzun süre görmediğimiz yada haber alamadığımız melekleri yazarız. bilen varsa merakımız giderilir. Mesela HİDOS göremiyorum uzun süredir. Aklıma geldi ama uygunsa açılmasını isterim:) teşekürler:cah:
  2. bir önerim var!!!

bir önerim var!!!

öncelikle merhaba herkese, bir oyun konusunda öneride bulunmak istiyorum. bahsettiğim oyun konuya en çok konu yükleme oyunu belirli günler ayarlansın adminler veya yöneticiler tarafından bu oyunla ilgilenecek olan yöneticiler gruplar hazırlasın . her gece olmasa da iki günde bir iki kişi arasında bu oyun yapılsın.. bu kişilere zaman verilsin önceden belirli bir saat kararlaştırsınlar. sonra...
  3. Bir önerim var !!!

Bir önerim var !!!

Sevgili Adminlerim ve Sadmin acaba siteye sadece Siirler icin bi bölüm acilsa olurmu bir yildir siteye üyeyim varsa ben hala o yeri bulamadim :D:D:D Ünlü sairlerimizin Siirlerini paylasabilecegimiz bi yer olsa mesela sadece..... Böyle birsey mümkün olursa sevinirim :) Simiden tüm yetkililere tsklerimi iletiyorum....

Sayfayı Paylaş