gebe
  1. MaWiM

MaWiM ♥Ben Aşık Olduğum Adamın Aşık Olduğu Kadınım♥ Yetkili Kişi

Beğenilen Mesajlar:
    2.213
    Ödül Puanları:
    113

Portföy çantalar

Konu, 'Moda Güncel' kısmında MaWiM tarafından paylaşıldı.

günlük portföy çanta portföy çanta nasıl yapılır büyük yapımı Portföy çantalar çeşit çeşit renk renk her zevke ve kıyafete göre gerek günlük gerek özel bir gecede rahatlıkla kullanabileceğiniz modeller.
    [​IMG][​IMG][​IMG][​IMG][​IMG][​IMG][​IMG][​IMG][​IMG][​IMG][​IMG][​IMG][​IMG][​IMG][​IMG]

2. MaWiM

MaWiM ♥Ben Aşık Olduğum Adamın Aşık Olduğu Kadınım♥ Yetkili Kişi

Beğenilen Mesajlar:
    2.213
    Ödül Puanları:
    113
    [​IMG][​IMG][​IMG][​IMG][​IMG][​IMG][​IMG][​IMG][​IMG][​IMG][​IMG][​IMG]

3. »| HeRCai |«

»| HeRCai |« Aktif Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    20
    Ödül Puanları:
    38
    Cok sekerler ama ben kullanamiom böylesini :)

benim cantalar masallah valiz gibi :D:D:D:D

büyük olmalari lazim, icine ztn anca sigar takim taklavatim :hhh:

tskler adminim paylasim icin :)

Portföy çantalar konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Yabancıların portföy yatırımlarında hızlanma

Yabancıların portföy yatırımlarında hızlanma

“Sıcak paraö olarak da adlandırılan yabancıların Türkiye’deki menkul kıymet alım satım trafiği, bu yıl ilk dokuz ayda geçen yılın eş dönemine göre yaklaşık yüzde 50 hızlandı. Yabancı yatırımcıların bu yılın ilk dokuz aylık döneminde Türkiye’ye hisse senedi, Devlet tahvili ve Hazine bonosu almak üzere getirdiği döviz 60.4 milyar dolar, söz konusu kağıtları satarak ya da vadesinde tahsil...
  2. ViewSonic, portföyüne iki cazip monitör ekledi

ViewSonic, portföyüne iki cazip monitör ekledi

ViewSonic, portföyüne iki cazip monitör ekledi ViewSonic yeni yüksek çözünürlüklü LCD monitör modelleri VX2835wm'yi ve CD3200'ü duyurdu. VX2835wm 28 inçlik geniş ekranı ve 1920x1200 çözünürlüğü ile, CD3200 ise 32 inçlik dev ekranı ve 1366x768 çözünürlüğü ile, HD deneyimini bir üst boyuta taşıyor. Her iki model de, müşteri taleplerine göre dijital sinyal çözümleri için uygun maliyetli olarak...
  3. Portföy Çantalar

Portföy Çantalar

Sadece paranızı ve telefonunuzu koyabileceğiniz Portföy Çantalar
  4. Portföy çanta modelleri

Portföy çanta modelleri

portföy çanta modelleri portföy çanta modelleri ve fiyatları Özellikle abiye kıyafetlerin vazgeçilmezi olan portföyler çok şıklar ..
  5. Abiye Portföy Çantalar 2013

Abiye Portföy Çantalar 2013

Bu konu; Abiye Portföy Çantalar 2013 hakkında bilgiler vermektedir. Sevgili melekleri, dolaplar dolusu olsa da kadınların almaktan asla bıkmayacakları şeylerden birisi çantalardır. Envayi çeşit çanta modelleri arasında kendini çok mutlu hisseden biz kadınlar, her kıyafetimize uygun çanta satın aldığımız gibi, aynı çantanın birkaç rengini alacak kadar işi ileri götürebiliriz bazen. Özellikle...

Sayfayı Paylaş