gebe
  1. SadmiN

SadmiN ♥ Ölürüm Sana Mavimm ♥ Yetkili Kişi

Beğenilen Mesajlar:
    960
    Ödül Puanları:
    113

Poşet çay öldü başınız sağolsun tabutuna gelin

Konu, 'Bunları Biliyor musunuz ?' kısmında SadmiN tarafından paylaşıldı.

Merhaba arkadaşlarım, Herkes sever çay içmeyi... Yani en azından ben severim. Normalde demlenen çayın keyfini hiç bir şey vermesede ara ara gerek çalıştığımızdan gerekse acelemizden ( hep acelemiz var zaten ) güzel lezzetli bir çayı poşetten bardağa hooop atarız 1 dk da çay hazır :)

Her zaman problem olmuştur buradan çıkarttığımız poşet çayın nereye koyulacağı. Bu arada kaşığa sarılan ipi sıkıştırarak içindeki en lezzetli bölümüde akıtırız fincana yada bardağa.

Ee nereye koyacağız ki bunu :) işte şimdi bu, problem olmaktan çıktı arkadaşlarım. Yaşasın Poşet Çay tabutu :D

İşte bu soruna çözüm bulmayı başarmış Danirmarkalı tasarımcı
    Jonas Trampedach, tabağın ortasına bir tabut yapmış.

Ne diyelim ki buyrun cenaze namazına :D:D :dil:

2. kaprisli

kaprisli Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    19
    Ödül Puanları:
    0
    Cevap: Poşet çay öldü başınız sağolsun tabutuna gelin
    değişik bir buluş:D:D

3. GuL_CiCeGi

GuL_CiCeGi Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0

hahahaha pşet cay icmem ama hatta evime almam bile ama alanlara gercekten yarıcak bırsey

4. esra

esra Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    12
    Ödül Puanları:
    0

süper bir buluşşşşş çay tiryakisi biri olarak acil anlarda vazgeçilmezimm teşekkürler adminim

5. *GüMüŞ*

*GüMüŞ* Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    2
    Ödül Puanları:
    0
    Adam çay tiryakisiymiş galiba:D

Poşet çay öldü başınız sağolsun tabutuna gelin konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. tüm Türkiye'nin başı sağolsun!!!

tüm Türkiye'nin başı sağolsun!!!

tüm Türkiye uçak kazasında ölenlere ve yakınlara ağlıyor ..herkes bu acıya odaklanmış bir şekilde.ben haber seyredemiyorum artık moralim alt üst oldu...yine ihmal ve hiç yüzünden okadar hayatlar heba oldu ..hiçbirşey diyemiyorum gerçekten çok üzgünüm..kelimeler boğazımda düğümleniyor...sadece diyebileceğim M.M yönetimi olarak tüm Türkiye'ye başsağlığı diliyorum ...kazada ölenlere Allah'tan...
  2. poşet çayın ilginç öyküsü

poşet çayın ilginç öyküsü

İnanılmaz ama poşet çay tamamen tesadüfen bulunmuş ve bugün 100 yaşını kutluyor. İşte poşet çayın öyküsü... Kimileri poşet çayın kolay ve iyi bir yöntem olduğunu düşündü. Çay tiryakileriyse demleme çayın krallığını ilan etmişlerdi çoktan. Onlara göre poşet çay damak tadını yansıtmıyor, çay zevkini öldürüyordu. Her şeyde olduğu gibi onu da sevenler ve sevmeyenler oldu. Ama yine de poşet...
  3. Başımız sağolsun...

Başımız sağolsun...

OSMAN YAĞMURDERELİYİ KAYBETTİK... Osman Yağmurdereli, 6 Şubat 1953'te Trabzon'da doğdu. Gazi Üniversitesi Eğitim Fakültesi Müzik bölümü mezunu olan Yağmurdereli, bir süre öğretmenlik yaptıktan sonra yorumcu sanatçı olarak sanat çalışmalarına başladı. Televizyon yapımcılığı da yapan sanatçı bir çok diziye de imza attı. SEVENLERİNE VE AİLESİNE BAŞ SAĞLIĞI DİLERİZ.. (M.M.C AİLESİ)
  4. Poşet Çubuk Çay

Poşet Çubuk Çay

çubuk çay Oldukça ilginç bi icat ben beğendim şahsen daha pratik duruyor ne dersiniz :) İlginç bir ürün sayılır mı bilmem ama güzel bir fikir. Çinli mucit Lee Yuen Qin yeni bir poşet çay fikri geliştirmiş. Bildiğimiz poşet çaydan tek farkı var o da tasarımı.
  5. Başın Sağolsun Tarkan...

Başın Sağolsun Tarkan...

tarkan acı günü yasta teyzesi vefat etti cenaze töreni haberleri burada arkadaşlar. Mega Star Tarkan, annesinin 50 yıllık arkadaşı olan manevi teyzesini kaybetti. Meleklermekani.com olarak Tarkan'a "başın sağolsun" diyoruz ve vefat eden alzheimer hastası Rukiye Güler'e Allah'tan rahmet diliyoruz. Tarkan'ın acı gününden resimler ve o günden haberleri sizlerle bu sayfamızda...

Sayfayı Paylaş